Rower magnetyczny inpel marki Spokey promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Rower magnetyczny inpel marki Spokey oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 498.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rower magnetyczny SPOKEY Inpel
498.00
Avans.pl
Rower magnetyczny SPOKEY Inpel
498.00
ELECTRO.pl
Rower magnetyczny SPOKEY Inpel
498.00
Media Expert

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Waga urządzenia 35 kg
Waga koła zamachowego 3 kg

Opis

Rower magnetyczny Spokey INPEL: posiada 3-kilogramowe koło zamachowe o cichej i płynnej pracy, zapewnia możliwość regulacji wysokości siodełka, dzięki której skrupulatnie dostosujesz ustawienia do swojego wzrostu, nadzoruje czas treningu, prędkości, dystans, spalane kalorie oraz puls użytkownika.

Rower treningowy Spokey INPEL to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują kompaktowego sprzętu do treningu w domu. Idealna jakość i troska o najmniejsze szczegóły sprawią, iż ćwiczenia staną się komfortowe i pełnowartościowe, a poprawa kondycji, wzmocnienie dolnych partii ciała, czy zrzucenie zbędnych kilogramów będą jeszcze łatwiejsze.

INPEL to najkorzystniejsza alternatywa dla treningu na zewnątrz czy na siłowni. Ćwicz kiedy tylko chcesz i bez względu na panującą pogodę. Pokochaj trening w domu z rowerem treningowym Rower magnetyczny Spokey INPEL to funkcjonalny rower treningowy wysokiej klasy, który zmieści się w każdym mieszkaniu.

charakteryzuje się cichą i płynną pracą. Posiada szereg udogodnień, które wyśmienite dobranie go do swych potrzeb. Jedną z nich jest dostosowywane siodełko, z którym precyzyjnie ustawisz wysokość do własnego wzrostu.

na dodatek pedały posiadają antypoślizgową powierzchnię oraz dostosowywane paski, które stabilizują stopy w czasie ćwiczeń. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, progresywnych rozwiązań technicznych i nieszablonowego designu sprawi, iż każdy treningi stanie się kompletny, a Twoja domowa siłownia zyska wyszukany, jednostkowy charakter.

Komfort ćwiczeń w domowym zaciszu Rowerek stacjonarny spełni oczekiwania zarówno u początkujących, jak i progresywnych. Jest optymalny dodatkowo dla seniorów, osób z problemami zdrowotnymi i po kontuzjach.

potężna budowa sprawia, iż maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg. Z czytelnym wyświetlaczem będziesz na bieżąco kontrolować przebieg ćwiczeń dzięki pomiarom czasu, prędkości, dystansu, spalanych kalorii i pokonanej odległości całkowitej.

Co więcej, na rączkach roweru magnetycznego INPEL znajdują się sensory pulsu, które zezwalają na systematyczne kontrolowanie tętna. Zaimplementowane technologie: SP RANGY: Kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji.

SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Dane technologiczne: wymiary: 87 x 50 x 116 cm funkcje: czas/szybkość/dystans/kalorie/puls wysokość siodełka (min - maks): 70 - 91 cm waga koła zamachowego: 3 kg maksymalna waga użytkownika: 100 kg pomiar pulsu: tak rozmiar wyświetlacza: 16.2 x 11.