Rower magnetyczny specus marki Spokey promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Rower magnetyczny specus marki Spokey oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1334.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Rower magnetyczny SPOKEY Specus
1334.99
Avans.pl
-8%
Rower magnetyczny SPOKEY Specus
1334.99
Media Expert
-8%
Rower magnetyczny SPOKEY Specus
1334.99
ELECTRO.pl
Rower poziomy Spokey Specus
1449.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Waga urządzenia 35 kg
Rodzaj poziomy

Opis

Rower stopnie Spokey SPECUS: umożliwia trening w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa (półleżącej), bez żadnych obciążeń związanych z własną wagą, umożliwia stosowne dopasowanie ustawień do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika z dostosowywaną odległością siedzenia od pedałów, jest wyposażony w system bezpiecznego wytracania szybkości czyli płynnego spowalniania obrotów w trakcie kończenia treningu, ma 6 kg koło zamachowe, które dzięki technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, co zwiększa produktywność ćwiczeń, pilnuje puls, czas pracy, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

Z rowerkiem magnetycznym poziomym Spokey SPECUS przejedziesz najlepszą drogę do poprawy kondycji, spalenia kalorii i wzmocnienia mięśni. To najwyższej klasy sprzęt cardio, który został skonstruowany tak, żeby przyjmować najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń, równocześnie zezwalając na trening bez żadnych obciążeń związanych z własną wagą.

pozwala na jazdę w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa, czyli półleżącej. To dlatego jest doskonałym wyborem równocześnie dla doświadczonych sportowców, seniorów, osób z otyłością i przy rehabilitacji i urazach!

wygodne siodełko zapewnia maksymalny komfort ćwiczeń. Bezpieczne ćwiczenia bez obciążania kręgosłupa Spokey SPECUS to praktyczny, najwyższej klasy rower stacjonarny poziomy, który dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw, innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wyjątkowego designu sprawi, że każdy trening stanie się przyjemnością.

Jego właściwości zezwalają na swobodne dostosowanie ustawień do aktualnej formy i jednostkowych potrzeb. SPECUS posiada możliwość regulowania odległości siedzenia od pedałów, dlatego spełni oczekiwania dla osób o każdym wzroście.

Z dodatkowym miejscem na telefon albo tablet możesz równocześnie ćwiczyć i oglądać ulubione seriale, filmy albo słuchać muzyki. Efekty treningu będziesz kontrolować przy pomocy obszernej konsoli, która wyświetla czas treningu, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie, puls oraz przebieg całkowity.

wyjątkowy komfort ćwiczeń Rower treningowy magnetyczny Spokey SPECUS podkreśla się wieloma udogodnieniami na tle typowych modeli, co wpływa na jakość, komfort i efektywność ćwiczeń. Technologia OPTIMIZED POWER zwiększa wydajność koła zamachowego, które waży 6 kg, a pracuje jak koło o wadze 8 kg.

Jego opór można kontrolować z 8-stopniową regulacją, dzięki czemu bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz treningi, czy jesteś doświadczonym sportowcem, przystosujesz intensywność do własnych pragnień i aktualnej kondycji.

Inną zaletą rowerka stacjonarnego Spokey SPECUS jest system płynnego hamowania kołem zamachowym AUTOSLOW, który pozwala na stopniowe i sprawne wytracanie szybkości podczas kończenia treningu. Wyprodukowany do domowego treningu Spokey SPECUS jest świetną alternatywą dla treningu na zewnątrz i na siłowni.

Z nim możesz ćwiczyć kiedy tylko chcesz – w trafnych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę. Pracuje nad wyraz cicho, a do tego nadzwyczajnie wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu wytwornego, stonowanego wyglądu i sprawi, że Twoja siłownia będzie kompletna.

zaimplementowane technologie: AUTOSLOW: Bezpieczne wytracanie szybkości, dzięki systemowi płynnego hamowania z kołem zamachowym. TOTAL WORK: progresywna budowa i zastosowana technika rozszerzają sprawność koła zamachowego.

SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni gustownego, stonowanego wyglądu.

Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Informacje technologiczne: typ: rowerek poziomy waga koła zamachowego: 6 kg technologia OPTIMIZED POWER: koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 8 kg wariant oporu: magnetyczny liczba stopni regulacji oporu: 8, ręczna pomiary: scan, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity maksymalna waga użytkownika: 120 kg rozmiary: 145 x 65,5 x 114 cm siedzenie: szerokie, komfortowe z oparciem dostosowywana odległość siedzenia od pedałów pomiar pulsu: tak wolnobieg: system powolnego spowalniania obrotów koła zamachowego podczas kończenia treningu monitor: pokaźny, z miejscem na telefon lub tablet