Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+ promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+ oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 379.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Rower mechaniczny SPOKEY XFIT
379.99
Media Expert
-32%
Rower mechaniczny SPOKEY XFIT
379.99
ELECTRO.pl
-32%
Rower mechaniczny SPOKEY XFIT
379.99
Avans.pl
Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+
559.99
Media Expert
Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+
559.99
Avans.pl
Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+
559.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Waga urządzenia 35 kg
Rodzaj pionowy

Opis

Rower magnetyczny Spokey XFIT+: regulowane siodełko, które pozwala przystosować wysokość do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika, dzięki swym wymiarom i możliwości składania jest idealny nawet do minimalnej przestrzeni i jeszcze łatwiejszy do przechowywania, zezwala na kontrolowanie czasu treningu, szybkości, dystansu, spalonych kalorii i odległości całkowitej.

Z rowerem treningowym Spokey XFIT+ możesz ćwiczyć bezpiecznie, wygodnie i ewidentnie intensywnie! To wspaniały dobór dla wszelkich, którzy cenią sobie dobre cechy w połączeniu z niewielkimi wymiarami sprzętu.

W końcu XFIT+ posiada możliwość składania - po skończonym treningu bez problemu złożysz go i schowasz w dogodne dla Ciebie miejsce. Dzięki temu nie zajmie dużo przestrzeni w mieszkaniu, a Ty będziesz za każdym razem w gotowości do wznowienia aktywności.

Rowerek stacjonarny pionowy XFIT+ pozwala ćwiczyć zawsze, kiedy ma się ochotę - w wybranych poprzez Ciebie godzinach i na ogół bez względu na panującą pogodę! To sprawdzona i bezpieczna alternatywa dla treningu na zewnątrz i na siłowni.

Składany rowerek do domowej siłowni Rowerek magnetyczny Spokey XFIT+ został stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących komfortowych rozwiązań. Jest nadzwyczajnym uzupełnieniem każdej domowej siłowni. To sprzęt cichy, płynny i cechujący się bezawaryjnością.

Z 1,8 kg kołem zamachowym sprawdzi się jednocześnie dla początkujących, jak i innowacyjnych sportowców. Jest odpowiedni na dodatek dla osób starszych, z problemami zdrowotnymi i po kontuzjach. Potężna kompozycja sprawia, że maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg.

Rowerek stacjonarny Spokey XFIT+ daje swobodę dostosowania równocześnie intensywności treningu z 8-stopniową regulacją oporu, jak i ustawień do wzrostu użytkownika, gdyż posiada możliwość sterowania wysokością siodełka.

postępowy sprzęt fitness Czy wiesz, iż trening z rowerkiem magnetycznym Spokey XFIT+ to sprawdzony sposób na wzmocnienie dolnych partii ciała, wysmuklenie sylwetki i wymodelowanie mięśni brzucha? Z czytelnym wyświetlaczem będziesz na bieżąco kontrolować przebieg ćwiczeń dzięki pomiarom czasu, szybkości, dystansu, spalanych kalorii i pokonanej odległości całkowitej.

Co więcej, trening jest maksymalnie komfortowy, gdyż rowerek został zaopatrzony w obszerne pedały pokryte przeciwpoślizgowym materiałem wraz z dostosowywanymi paskami. Ponadto uchwyty w rączkach są pokryte neoprenem, co powoduje, że ręce nie ześlizgują się podczas jazdy.

zaimplementowane technologie SP RANGY: Kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji. Informacje technologiczne: typ: rowerek składany pionowy waga koła zamachowego: 1,8 kg rodzaj oporu: magnetyczny ilość poziomów regulacji oporu: 8, ręczna pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość pełna maksymalna waga użytkownika: 100 kg regulowana wysokość siodełka: 72 - 85 cm rozmiary: 75 x 41 x 112 cm wymiary po złożeniu (wysokość x szerokość x głębokość): 133 x 41 x 35 cm po złożeniu zajmuje nad wyraz niedużo miejsca śladowa i lekka budowa