Rower spinningowy shoto marki Spokey promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Rower spinningowy shoto marki Spokey oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1219.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-28%
Rower spinningowy SPOKEY Shoto
1219.99
Avans.pl
-28%
Rower spinningowy SPOKEY Shoto
1219.99
Media Expert
-28%
Rower spinningowy SPOKEY Shoto
1219.99
ELECTRO.pl
Rower spinningowy Spokey SHOTO 929815 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT
1569.00
Sportano.pl
Rower spiningowy Spokey Shoto
1699.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 120 kg
Waga urządzenia 35 kg
Waga koła zamachowego 18 kg
Rodzaj spinning

Opis

Rower spinningowy Spokey SHOTO: ma regulację siodełka w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy, co pozwala precyzyjnie przypasować ustawienia do indywidualnych potrzeb; jest wyposażony w koło zamachowe o wadze aż 18 kg, z którym osiągniesz maksymalne efekty ćwiczeń; to stanowczo wytrzymały sprzęt do treningu cardio - potężna budowa została wytworzona z najwyższej jakości materiałów; umożliwia skrupulatny pomiar pulsu przy użyciu piersiowego pasa cardio; ma układ napędowy na łańcuchu - rozwiązanie, jakie używane jest w mistrzowskich urządzeniach ciężkiego fitnessu.

To pewność niezawodnej pracy oraz solidnego naciągu bez przeskoków; zapewnia możliwość dostosowania ćwiczeń do własnych potrzeb i aktualnej kondycji z płynną regulacją oporu, a także dużą liczbą programów treningowych; jest wyposażony w Bluetooth, co pozwala między innymi na połączenie z asygnowaną aplikacją ICONSOLE+, która daje jeszcze więcej opcji treningowych i danych dotyczących Twoich postępów.

SHOTO jest sprzętem stworzonym dla wszystkich fanów domowego treningu, którzy stawiają przed sobą ambitne cele. To praktyczny, najwyższej klasy rower spinningowy, który dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości materiałów, progresywnych rozwiązań technologicznych i nieszablonowego designu sprawi, iż trening stanie się przyjemnością.

Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, by poprawić kondycję czy wymodelować sylwetkę. Regularne ćwiczenia na rowerze treningowym Spokey SHOTO umożliwiają szybkie spalanie tkanki tłuszczowej i ogólną ulepszenie kondycji.

18-kilogramowe koło zamachowe z płynną regulacją oporu Rower treningowy Spokey SHOTO jest idealną alternatywą dla treningu na zewnątrz: ćwiczysz w domu, bez konieczności kryteria na swoją kolej na siłowni, a w głównej mierze – w adekwatnych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę!

Aż 18-kilogramowe koło zamachowe powoduje, iż ćwiczenia są jeszcze bardziej skuteczne. Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania, dzięki płynnej regulacji oporu, starannie przystosujesz jego poziom do swych możliwości oraz oczekiwań.

5 programów docelowych, a także 1 z trenerem pozwalają trenować jednocześnie początkującym, jak i doświadczonym sportowcom. To dlatego rower spinningowy Spokey SHOTO jest najkorzystniejszym pomocnikiem w wysmuklaniu sylwetki, modelowaniu brzucha, wzmacnianiu łydek i ud oraz poprawie wydolności układu oddechowego.

bezawaryjny system napędu na łańcuchu SHOTO to niezwykle wytrzymały sprzęt do treningu cardio - solidna kompozycja została stworzona z najwyższej jakości materiałów. Ma stalową ramę, 3-częściową korbę wysokiej klasy, ciężkie koło zamachowe oraz układ napędowy na łańcuchu - rozwiązanie, jakie stosowane jest w profesjonalnych urządzeniach ciężkiego fitnessu.

To pewność bezawaryjnej pracy oraz mocnego naciągu bez przeskoków. Lecz to nie wszystkie udoskonalenia Spokey SHOTO! Trening jest maksymalnie komfortowy i komfortowy dzięki zaimplementowaniu metalowych pedałów z uchwytami na buty.

A dla fanów długich, wyczerpujących ćwiczeń rowerek został zaopatrzony także w koszyk na bidon. Precyzyjny pomiar pulsu z pasem piersiowym Trening z użyciem rowerka Spokey SHOTO to bezpieczny i sprawdzony sposób na wzmocnienie mięśni, udoskonalenie kondycji czy zrzucenie zbędnych kilogramów.

Z nim możesz systematycznie i zwykle szczególnie starannie mierzyć puls przy użyciu piersiowego pasa kardio. Oprócz tętna, pokaźna konsola z miejscem na telefon lub tablet pozwala pilnować czas ćwiczeń, szybkość, odległość, liczbę spalonych kalorii, obroty na minutę (RPM) i moc (WATT).

Co więcej, rower mechaniczny Spokey SHOTO jest wyekwipowany w Bluetooth, co zezwala na między innymi połączenie z asygnowaną aplikacją ICONSOLE+, która zagwarantuje jeszcze więcej możliwości treningowych i informacji dotyczących Twoich postępów.

dopasuj ustawienia do własnych potrzeb W rowerku spinningowym Spokey SHOTO wdrożyliśmy szereg udoskonaleń, które wpłyną na jakość każdego treningu. Wiemy, jak ważne podczas ćwiczeń jest dopasowanie urządzenia do własnych potrzeb, dlatego model SHOTO został wyekwipowany w regulację siodełka równocześnie w pionie, jak i w poziomie i w dostosowywaną kierownicę z dwoma uchwytami.

Dzięki możliwości swobodnego dopasowania ustawień do wzrostu z rowerka może korzystać cała rodzina! wbudowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu z łatwością umieścisz go w wybranym przez siebie miejscu.

zaimplementowane technologie SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. SP FORCE: spora trwałość sprzętu, dzięki mocnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach.

Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni eleganckiego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom jednostkowego charakteru. Dane techniczne: rodzaj rowerka: spinningowy waga koła zamachowego: 18 kg typ oporu: mechaniczny zmiana regulacji oporu: płynna, ręczna pomiary: czas, prędkość, odległość, kalorie, RPM