Scud Move promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Scud Move oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rower Magnetyczny SCUD Move Czarny Koło 7 kg
999.00
SklepSportowy.pl
Rower Magnetyczny SCUD Move Biały Koło 7 kg
999.00
SklepSportowy.pl

Parametry

Producent:Scud
Kategoria:Rowery treningowe
Waga urządzenia 40 kg

Opis

SCUD Move to wyjątkowo cichy i zrównoważony rower stacjonarny z magnetycznym systemem oporu.

Rower treningowy zaopatrzony pozostał w wielofunkcyjny komputer z dużym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

zastosowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 7 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących ale także progresywnych użytkowników. Solidna kompozycja umożliwia użytkowanie z roweru osobom o wadze nawet do 120 kg.

Oferowany poprzez nas sprzęt posiada także regulowane siedzisko w pionie i w poziomie, więc spełni oczekiwania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników.

Rower także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

Najważniejsze dane:
  • Koło zamachowe o wadze 7 kg
  • dedykowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów
  • Maksymalna waga użytkownika 120 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca