Spokey Gradior+ promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Spokey Gradior+ oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1189.74 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Rower magnetyczny SPOKEY Gradior+
1189.74
Media Expert
Spokey, Rower pionowy, magnetyczny, GRADIOR+
1298.87
Empik
Rower magnetyczny Spokey Gradior+
1349.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Waga urządzenia 35 kg
Rodzaj pionowy

Opis

Rower magnetyczny Spokey GRADIOR+: to prawdziwy hit domowego treningu z genialnymi parametrami technicznymi: oprócz typowych funkcji ma system prędkiego spalania tłuszczu (Body FAT), system kontroli bicia serca (HRC), kontrolę mocy (WATT), 8 programów oraz dodatkowy użytkownika i 1 manualny, umożliwia trafne dopasowanie ustawień do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika z dostosowywanym siodełkiem w pionie i w poziomie, a także funkcji modyfikowania kąta nachylenia kierownicy, jest wyposażony w system bezpiecznego wytracania szybkości czyli płynnego spowalniania obrotów podczas kończenia treningu, posiada 8 kg koło zamachowe, które dzięki technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 10 kg, co rozszerza wydajność ćwiczeń, to szczególnie wytrzymały sprzęt do treningu cardio - potężna budowa została wytwarzana z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje możliwość aż 24-stopniowej płynnej i automatycznej regulacji oporu, dzięki której precyzyjnie przypasujesz intensywność do swych pragnień, zezwala na monitorowanie czasu pracy, prędkości, pokonanego dystansu, spalonych kalorii, przebiegu całkowitego i pulsu na pokaźnym wyświetlaczu z miejscem na telefon albo tablet.

GRADIOR+ to rowerek magnetyczny, który dzięki zaimplementowaniu nieprzeciętnych parametrów technologicznych i progresywnych funkcji daje jeszcze więcej możliwości treningowych. Z nim zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawa kondycji i wzmocnienie mięśni będą jeszcze łatwiejsze!

Zwłaszcza, iż Spokey GRADIOR+ to rower stacjonarny, który łatwo można dopasować do indywidualnych potrzeb ćwiczącego – równocześnie pod względem aktualnej formy, jak i wzrostu użytkownika. Dostosowywane siodełko w pionie (od 70 do 100 cm) i w poziomie, możliwość zmiany kąta nachylenia kierownicy oraz sporo funkcji, które sprawią, iż trening przestanie być przykrym obowiązkiem, a stanie się przyjemnością.

komfortowy i efektywny trening w domu Rower stacjonarny treningowy Spokey GRADIOR+ jest doskonałą alternatywą dla treningu na zewnątrz i na siłowni. Z nim możesz ćwiczyć kiedy tylko chcesz – w adekwatnych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę.

Pracuje bardzo cicho, a do tego perfekcyjnie wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu stylowego, stonowanego wyglądu i sprawi, że Twoja siłownia będzie kompletna. Nic dziwnego, że GRADIOR+ to hit domowego treningu cardio.

To w głównej mierze stanowczo konkretna, wytrzymała kompozycja tworzona z najwyższej jakości materiałów, tworzona dla osób, które wyznaczają sobie ambitne cele, a przy tym stawiają na wygodę, bezpieczeństwo i design sprzętu.

24-stopniowa regulacja oporu koła zamachowego nowoczesna budowa i zastosowane technologie w rowerku Spokey GRADIOR+ rozszerzają efektywność koła zamachowego (OTPIMIZED POWER), które waży 8 kg, a pracuje jak koło o wadze 10 kg.

Jego opór można kontrolować z płynną, automatyczną i aż 24-stopniową regulacją, dzięki temu bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz treningi, czy jesteś doświadczonym sportowcem, przypasujesz intensywność do własnych oczekiwań i aktualnej kondycji.

Ale to nie wszystkie udoskonalenia! Rower treningowy pionowy został wyekwipowany w uchwyt na tablet albo smartfon, z którym możesz oglądać ulubione seriale i filmy w czasie treningu, a Twoja playlista będzie za każdym razem przy Tobie.

Na rączkach znajdują się sensory pulsu, którego kontrola jest nad wyraz ważna dla sprawnego treningu. W dodatku ekran pozwala sprawdzać czas treningu, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie, aktualny puls oraz przebieg całkowity.

GRADIOR+ to nieprzeciętny sposób na domowy trening z prawdziwymi efektami! Ultranowoczesny rowerek treningowy W rowerze magnetycznym Spokey GRADIOR+ zastosowaliśmy szereg udogodnień akcentujących go na tle charakterystycznych modeli i wpływających na jakość i skuteczność ćwiczeń.

Jego główną zaletą jest system płynnego hamowania kołem zamachowym AUTOSLOW, który umożliwia stopniowe i efektywne wytracanie prędkości w trakcie kończenia treningu. W celach bezpieczeństwa zaimplementowano także system kontroli bicia serca (HRC) i kontrolowanie mocy (WATT).

Warto podkreślić jeszcze 8 programów treningowych, dodatkowy użytkownika i 1 manualny. Osoby, które pragną zrzucić zbędne kilogramy, mogą skorzystać z systemu szybkiego spalania tłuszczu (Body FAT). Zaimplementowane technologie: AUTOSLOW: bezpieczne wytracanie szybkości, dzięki systemowi płynnego hamowania z kołem zamachowym.

TOTAL WORK: nowoczesna budowa i zastosowana technologia zwiększają skuteczność koła zamachowego. DARK LINE: linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni stylowego, stonowanego wyglądu.

Czerwone dodatki dodają urządzeniom jednostkowego charakteru. Dane techniczne: wariant: rowerek pionowy waga koła zamachowego: 8 kg typ oporu: magnetyczny liczba poziomów regulacji oporu: 24, płynny samoczynny pomiary: scan, czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity maksymalna waga użytkownika: 120 kg regulowana wysokość siodełka: 70