Spokey Gradior+ promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Spokey Gradior+ oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Rower magnetyczny SPOKEY Gradior
1149.00
Media Expert
Rower magnetyczny SPOKEY Gradior+
1197.12
Media Expert
Rower magnetyczny Spokey Gradior+
1299.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Waga urządzenia 35 kg
Rodzaj pionowy

Opis

Rower magnetyczny Spokey GRADIOR+: to prawdziwy hit domowego treningu z nadzwyczajnymi parametrami technicznymi: oprócz typowych funkcji posiada system szybkiego spalania tłuszczu (Body FAT), system kontroli bicia serca (HRC), kontrolę mocy (WATT), 8 programów i dodatkowy użytkownika i 1 manualny, pozwala na stosowne dobranie ustawień do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika z regulowanym siodełkiem w pionie i w poziomie i funkcji modyfikowania kąta nachylenia kierownicy, jest zaopatrzony w system bezpiecznego wytracania szybkości czyli płynnego spowalniania obrotów w trakcie kończenia treningu, ma 8 kg koło zamachowe, które dzięki technologii OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 10 kg, co powiększa efektywność ćwiczeń, to bardzo wytrzymały sprzęt do treningu cardio - konkretna kompozycja została produkowana z najwyższej jakości materiałów, zagwarantuje możliwość aż 24-stopniowej płynnej i samoczynnej regulacji oporu, dzięki której starannie przypasujesz intensywność do swych oczekiwań, zezwala na monitorowanie czasu pracy, prędkości, pokonanego dystansu, spalonych kalorii, przebiegu całkowitego i pulsu na obfitym wyświetlaczu z miejscem na telefon albo tablet.

GRADIOR+ to rowerek magnetyczny, który dzięki zastosowaniu znakomitych parametrów technologicznych i postępowych funkcji daje jeszcze więcej możliwości treningowych. Z nim zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawa kondycji i wzmocnienie mięśni będą jeszcze łatwiejsze!

Zwłaszcza, że Spokey GRADIOR+ to rower stacjonarny, który łatwo można przystosować do jednostkowych potrzeb ćwiczącego – równocześnie pod względem aktualnej formy, jak i wzrostu użytkownika. Regulowane siodełko w pionie (od 70 do 100 cm) i w poziomie, możliwość zmiany kąta nachylenia kierownicy i dużo funkcji, które sprawią, iż trening przestanie być przykrym obowiązkiem, a stanie się przyjemnością.

wygodny i sprawny trening w domu Rower stacjonarny treningowy Spokey GRADIOR+ jest znakomitą alternatywą dla treningu na zewnątrz i na siłowni. Z nim możesz ćwiczyć kiedy tylko chcesz – w stosownych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę.

Pracuje bardzo cicho, a do tego znakomicie wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu szykownego, stonowanego wyglądu i sprawi, iż Twoja siłownia będzie kompletna. Nic dziwnego, że GRADIOR+ to hit domowego treningu cardio.

To przeważnie stanowczo potężna, wytrzymała budowa stworzona z najwyższej jakości materiałów, produkowana dla osób, które wyznaczają sobie ambitne cele, a przy tym stawiają na wygodę, bezpieczeństwo i design sprzętu.

24-stopniowa regulacja oporu koła zamachowego nowoczesna budowa i zastosowane technologie w rowerku Spokey GRADIOR+ powiększają wydajność koła zamachowego (OTPIMIZED POWER), które waży 8 kg, a pracuje jak koło o wadze 10 kg.

Jego opór można kontrolować z płynną, automatyczną i aż 24-stopniową regulacją, dzięki czemu bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz treningi, czy jesteś doświadczonym sportowcem, przypasujesz intensywność do własnych oczekiwań i aktualnej kondycji.

Ale to nie wszystkie udoskonalenia! Rower treningowy pionowy został wyposażony w uchwyt na tablet lub smartfon, z którym możesz oglądać ulubione seriale i filmy w czasie treningu, a Twoja playlista będzie zawsze przy Tobie.

Na rączkach znajdują się sensory pulsu, którego kontrola jest nad wyraz ważna dla skutecznego treningu. Dodatkowo ekran pozwala sprawdzać czas treningu, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie, aktualny puls, a także przebieg całkowity.

GRADIOR+ to nieprzeciętny sposób na domowy trening z prawdziwymi efektami! Ultranowoczesny rowerek treningowy W rowerze magnetycznym Spokey GRADIOR+ zastosowaliśmy szereg udogodnień akcentujących go na tle typowych modeli i wpływających na jakość oraz produktywność ćwiczeń.

Jego główną zaletą jest system płynnego hamowania kołem zamachowym AUTOSLOW, który umożliwia stopniowe i sprawne wytracanie prędkości w trakcie kończenia treningu. W celach bezpieczeństwa zastosowano także system kontroli bicia serca (HRC) i kontrolowanie mocy (WATT).

Warto podkreślić na dodatek 8 programów treningowych, dodatkowy użytkownika i 1 manualny. Osoby, które pragną zrzucić zbędne kilogramy, mogą skorzystać z systemu szybkiego spalania tłuszczu (Body FAT). Zaimplementowane technologie: AUTOSLOW: bezpieczne wytracanie prędkości, dzięki systemowi płynnego hamowania z kołem zamachowym.

TOTAL WORK: nowoczesna budowa i zastosowana technologia powiększają efektywność koła zamachowego. DARK LINE: linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni gustownego, stonowanego wyglądu.

Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Dane techniczne: wariant: rowerek pionowy waga koła zamachowego: 8 kg rodzaj oporu: magnetyczny ilość stopni regulacji oporu: 24, płynny samoczynny pomiary: scan, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity maksymalna waga użytkownika: 120 kg regulowana wysokość siodełka: 70