Spokey Inpel promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Spokey Inpel oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 679.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Rower magnetyczny SPOKEY Inpel
679.99
Avans.pl
Rower magnetyczny SPOKEY Inpel
679.99
Media Expert

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Waga urządzenia 35 kg
Waga koła zamachowego 3 kg

Opis

Rower magnetyczny Spokey INPEL: posiada 3-kilogramowe koło zamachowe o cichej i płynnej pracy, zagwarantuje możliwość regulacji wysokości siodełka, dzięki której precyzyjnie dopasujesz ustawienia do swego wzrostu, obserwuje czas treningu, szybkości, dystans, spalane kalorie oraz puls użytkownika.

Rower treningowy Spokey INPEL to sugestia dla wszystkich, którzy poszukują kompaktowego sprzętu do treningu w domu. Znakomita jakość i troska o najmniejsze szczegóły sprawią, że ćwiczenia staną się wygodne i pełnowartościowe, a poprawa kondycji, wzmocnienie dolnych partii ciała, czy zrzucenie zbędnych kilogramów będą jeszcze łatwiejsze.

INPEL to najkorzystniejsza alternatywa dla treningu na zewnątrz czy na siłowni. Ćwicz kiedy tylko chcesz i bez względu na panującą pogodę. Pokochaj trening w domu z rowerem treningowym Rower magnetyczny Spokey INPEL to praktyczny rower treningowy wysokiej klasy, który zmieści się w każdym mieszkaniu.

charakteryzuje się cichą i płynną pracą. Posiada szereg udogodnień, które wyśmienite dostosowanie go do swoich potrzeb. Jedną z nich jest regulowane siodełko, z którym starannie ustawisz wysokość do własnego wzrostu.

dodatkowo pedały mają przeciwpoślizgową powierzchnię i regulowane paski, które stabilizują stopy w czasie ćwiczeń. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw, postępowych rozwiązań technicznych i unikatowego designu sprawi, iż każdy treningi stanie się kompletny, a Twoja domowa siłownia zyska stylowy, indywidualny charakter.

Komfort ćwiczeń w domowym zaciszu Rowerek stacjonarny stanie na wysokości zadania równocześnie u początkujących, jak i progresywnych. Jest stosowny na dodatek dla seniorów, osób z problemami zdrowotnymi, a także po kontuzjach.

konkretna konstrukcja sprawia, że maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg. Z czytelnym wyświetlaczem będziesz na bieżąco kontrolować przebieg ćwiczeń dzięki pomiarom czasu, szybkości, dystansu, spalanych kalorii i pokonanej odległości całkowitej.

Co więcej, na rączkach roweru magnetycznego INPEL znajdują się sensory pulsu, które umożliwiają systematyczne kontrolowanie tętna. Zaimplementowane technologie: SP RANGY: Kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji.

SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Dane techniczne: rozmiary: 87 x 50 x 116 cm funkcje: czas/szybkość/dystans/kalorie/puls wysokość siodełka (min - maks): 70 - 91 cm waga koła zamachowego: 3 kg maksymalna waga użytkownika: 100 kg pomiar pulsu: tak rozmiar wyświetlacza: 16.2 x 11.