Rower magnetyczny SPOKEY Jive 2 (5902693261957) promocja 2023

Cena639.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Waga urządzenia 35 kg
Waga koła zamachowego 5 kg

Opis

Rower treningowy Spokey Jive 2 Niebieski Rower magnetyczny Niebieski rower treningowy Spokey Jive 2 regulowane siodełko w pionie i w poziomie, dzięki temu bez problemu dopasujesz ustawienia urządzenia do swoich potrzeb i wzrostu.

Jest wyposażony w koło zamachowe o wadze 5 kg, które pomoże Ci zmaksymalizować efekty ćwiczeń i osiągnąć postawione cele. Gwarantuje możliwość dostosowania ćwiczeń do własnych możliwości i aktualnej kondycji z 8-stopniową regulacją oporu.

dodatkowo umożliwia kontrolowanie czasu treningu, szybkości, dystansu, spalonych kalorii, a także pulsu. Komfort ćwiczeń w domowym zaciszu Niebieski rower treningowy Spokey Jive 2 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i ciszę podczas treningu i szukają sprawdzonego zastępstwa dla ćwiczeń na siłowni czy na zewnątrz.

Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, aby zadbać o kondycję, wymodelować sylwetkę i pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości tworzyw, progresywnych rozwiązań technicznych i nieszablonowego designu sprawi, że każdy treningi stanie się kompletny, a Twoja domowa siłownia zyska wyszukany, indywidualny charakter.

Pokochaj trening w domu z JIVE Niebieski rower treningowy Spokey Jive 2, który daje możliwość realizowania ćwiczeń w wybranych poprzez Ciebie godzinach oraz bez względu na panującą pogodę! Z nim masz pewność, iż trening będzie skuteczny - jest zaopatrzony w 5 kilogramowe koło zamachowe.

Niezależnie od Twojego stopnia nowoczesnia, dzięki płynnej 8-stopniowej regulacji oporu skrupulatnie przystosujesz jego intensywność do aktualnej kondycji i pragnień. Rezultaty ćwiczeń sprawdzisz na konsoli, która wyświetla czas treningu, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i puls.

Dzięki umieszczeniu sensorów na rączkach możesz systematycznie kontrolować tętno. Technologie Niebieski rower treningowy Spokey Jive 2 posiada takie technologie jak: - SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu.

- SP RANGY: kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji. - DARK LINE: linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wytwornego, stonowanego wyglądu.

Czerwone dodatki dodają urządzeniom jednostkowego charakteru. Z