Rower magnetyczny jive marki Spokey promocja 2023

Cena699.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Waga urządzenia 35 kg

Opis

Rower magnetyczny Spokey JIVE: regulowane siodełko w pionie i w poziomie, dzięki czemu bezproblemowo dostosujesz ustawienia urządzenia do swych potrzeb i wzrostu, jest zaopatrzony w koło zamachowe o wadze 5 kg, które pomoże Ci zmaksymalizować efekty ćwiczeń i osiągnąć postawione cele, zagwarantuje możliwość przypasowania ćwiczeń do własnych możliwości i aktualnej kondycji z 8-stopniową regulacją oporu, pozwala na kontrolowanie czasu treningu, prędkości, dystansu, spalonych kalorii i pulsu.

Rower stacjonarny magnetyczny Spokey JIVE to nadzwyczajne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i ciszę w trakcie treningu oraz szukają sprawdzonego zastępstwa dla ćwiczeń na siłowni czy na zewnątrz.

Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, żeby zadbać o kondycję, wymodelować sylwetkę i pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości tworzyw, postępowych rozwiązań technologicznych i unikatowego designu sprawi, iż każdy treningi stanie się kompletny, a Twoja domowa siłownia zyska gustowny, jednostkowy charakter.

Komfort ćwiczeń w domowym zaciszu JIVE to rower treningowy, który daje możliwość realizowania ćwiczeń w wybranych poprzez Ciebie godzinach oraz bez względu na panującą pogodę! Z nim masz pewność, iż trening będzie sprawny - jest wyposażony w 5 kilogramowe koło zamachowe.

Niezależnie od Twojego stopnia innowacyjnia, dzięki płynnej 8-stopniowej regulacji oporu skrupulatnie przystosujesz jego intensywność do aktualnej kondycji, a także oczekiwań. Rezultaty ćwiczeń sprawdzisz na konsoli, która wyświetla czas treningu, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i puls.

Dzięki umieszczeniu sensorów na rączkach możesz systematycznie kontrolować tętno. Pokochaj trening w domu z JIVE Z rowerkiem magnetycznym każdy trening stanie się przyjemnością. Regulacja siodełka zarówno w pionie (wysokość zakresie 9,5 cm) jak i w poziomie pozwala przystosować sprzęt do indywidualnych potrzeb i wzrostu każdego użytkownika.

Dzięki swobodnej możliwości ustawiania wysokości siedzenia z rowerka Spokey JIVE korzystać może cała rodzina! Co więcej, to model, który nadzwyczajnie wkomponuje się w każde wnętrze - jest ergonomicznym i praktycznym sprzętem, który nie zajmuje przestrzeni.

Pracuje bardzo cicho, więc nie przeszkadza podczas wykonywania innych czynności. Zaimplementowane technologie: SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. SP RANGY: kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji.

DARK LINE: linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wyszukanego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru.

dane techniczne: rozmiary: 83,5 x 55 x 133 cm niepokaźna i maksymalna wysokość siodełka: 76 - 96 cm poziom regulacji siedzenia: 9.5 cm wymiary siodełka: 25 x 21 cm wymiary pedału: 11 x 9.5 cm kółka transportowe: brak średnica koła zamachowego: Φ20 cm waga koła zamachowego: 5 kg odległość pomiędzy uchwytami kierownicy: 33,5 cm odległość pomiędzy pedałami: 25 cm odległość między pedałami a siedzeniem: 85 - 37 cm pomiar pulsu: tak rozmiar wyświetlacza: 1.5 cm długość kroków: 28 cm funkcje: czas, prędkość, dystans, kalorie, puls maksymalna waga użytkownika: 100 kg waga towaru: 19.5 kg waga z opakowaniem: 21.5 kg