Spokey katana - 926188 - rower spinningowy promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Spokey katana - 926188 - rower spinningowy oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Rower spinningowy SPOKEY Katana
999.99
ELECTRO.pl
-26%
Rower spinningowy SPOKEY Katana
999.99
Avans.pl
-26%
Rower spinningowy SPOKEY Katana
999.99
Media Expert
Rower spiningowy Spokey Katana
1349.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 130 kg
Waga urządzenia 35 kg
Waga koła zamachowego 13 kg
Rodzaj spinning

Opis

Rower spinningowy Spokey KATANA: ma regulację siodełka w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy, co pozwala precyzyjnie dostosować ustawienia do jednostkowych potrzeb i wzrostu użytkownika, jest wyekwipowany w koło zamachowe o wadze aż 13 kg, z którym rozszerzysz efekty ćwiczeń, to bardzo wytrzymały sprzęt do treningu cardio - solidna konstrukcja została stworzona z najwyższej jakości tworzyw, umożliwia szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i ulepszenie kondycji, obserwuje puls, czas pracy, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

Rower spinningowy Spokey KATANA to nieprzeciętny wybór dla wszelkich, którzy stawiają przed sobą ambitne cele treningowe. Z nim ćwiczenia są jeszcze bardziej efektywne, gdyż posiada ciężkie, aż 13 kilogramowe koło zamachowe, którego opór można płynnie regulować.

To dlatego jest najlepszym pomocnikiem we wzmacnianiu mięśni, poprawie wydolności układu oddechowego, ogólnej kondycji i wysmuklaniu sylwetki. Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, by osiągnąć swoje plany - jest nieprzeciętną alternatywą dla ćwiczeń na zewnątrz i na siłowni.

Ciężkie koło zamachowe z płynną regulacją oporu Spokey KATANA to niezwykle wytrzymały sprzęt do treningu cardio - konkretna budowa została tworzona z najwyższej jakości materiałów. Na komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń wpływa dużo udoskonaleń, m.in.

pokryte przeciwpoślizgową strukturą pedały z mocującymi paskami na buty, które utrzymują stopy w zrównoważonej pozycji podczas jazdy i kontrola pulsu. Obfita konsola z miejscem na telefon albo tablet obserwuje ponadto czas pracy, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

Cicha i płynna praca z amortyzowanym siedzeniem W rowerku spinningowym zadbaliśmy o każdy szczegół, co wpływa na wygodę i jakość każdego treningu. Nie musisz martwić się o dobranie ustawień do własnych potrzeb, ponieważ Spokey KATANA jest wyekwipowana w regulowane siodełko jednocześnie w pionie, jak i w poziomie, co zezwala na trafne dobranie do wzrostu i jednostkowych wymagań użytkownika.

ponadto sterować można wysokością kierownicy wyposażoną w dwa uchwyty. Na komfort treningu znacząco wpływa także amortyzacja, która znakomicie tłumi wstrząsy. Dzięki czemu KATANA pracuje nad wyraz płynnie i cicho.

wyprodukowany do domowego treningu KATANA to prawdziwy must have treningu w domu - daje pokaźnie więcej możliwości charakterystyczne rowerki stacjonarne. Oprócz znakomitych parametrów technicznych akcentuje go nieszablonowy desing, który nada Twojej siłowni wysmakowanego, stonowanego wyglądu i sprawi, iż będzie kompletna.

zaimplementowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu prosto umieścisz go w wybranym przez siebie miejscu. Zastosowane technologie: SKYBIKE: pokaźniejszy komfort i wygoda w trakcie długookresowego treningu, dzięki amortyzowanemu siodełku.

SENSIE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Dane techniczne: rodzaj: rower spinningowy waga koła zamachowego: 13 kg typ oporu: mechaniczny regulacja oporu: płynna, manualna pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość kompletna, puls maksymalna waga użytkownika: 100 kg regulowana wysokość siodełka: 89 - 101 cm rozmiary: 109 x 51 x 116 cm regulacja siodełka: w pionie i w poziomie dostosowywana wysokość kierownicy: tak amortyzacja: tak kierownica: z podwójnym uchwytem pomiar pulsu: tak pedały: antypoślizgowe z bezpiecznymi uchwytami na buty monitor: duży, z miejscem na telefon albo tablet kółka transportowe: tak