Spokey KATANA promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Spokey KATANA oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1176.12 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Rower spinningowy SPOKEY Katana
1176.12
Media Expert
Rower spiningowy Spokey Katana
1349.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 130 kg
Waga urządzenia 35 kg
Waga koła zamachowego 13 kg
Rodzaj spinning

Opis

Rower spinningowy Spokey KATANA: ma regulację siodełka w pionie i w poziomie, a także wysokości kierownicy, co pozwala starannie dostosować ustawienia do indywidualnych potrzeb i wzrostu użytkownika, jest wyekwipowany w koło zamachowe o wadze aż 13 kg, z którym powiększysz efekty ćwiczeń, to szczególnie wytrzymały sprzęt do treningu cardio - mocna konstrukcja została wykonana z najwyższej jakości tworzyw, zezwala na prędkie spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i ulepszenie kondycji, kontroluje puls, czas pracy, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

Rower spinningowy Spokey KATANA to genialny dobór dla wszystkich, którzy stawiają przed sobą ambitne cele treningowe. Z nim ćwiczenia są jeszcze bardziej efektywne, gdyż ma ciężkie, aż 13 kilogramowe koło zamachowe, którego opór można płynnie regulować.

To dlatego jest najlepszym pomocnikiem we wzmacnianiu mięśni, poprawie wydolności układu oddechowego, ogólnej kondycji i wysmuklaniu sylwetki. Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, aby osiągnąć swoje plany - jest wspaniałą alternatywą dla ćwiczeń na zewnątrz i na siłowni.

Ciężkie koło zamachowe z płynną regulacją oporu Spokey KATANA to wyjątkowo wytrzymały sprzęt do treningu cardio - konkretna kompozycja została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Na komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń wpływa dużo udoskonaleń, m.in.

pokryte antypoślizgową strukturą pedały z mocującymi paskami na buty, które utrzymują stopy w stabilnej pozycji podczas jazdy i kontrola pulsu. Obszerna konsola z miejscem na telefon lub tablet nadzoruje w dodatku czas pracy, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

Cicha i płynna praca z amortyzowanym siedzeniem W rowerku spinningowym zadbaliśmy o każdy detal, co wpływa na wygodę i jakość każdego treningu. Nie musisz martwić się o przypasowanie ustawień do własnych potrzeb, ponieważ Spokey KATANA jest zaopatrzona w regulowane siodełko zarówno w pionie, jak i w poziomie, co umożliwia adekwatne dopasowanie do wzrostu i jednostkowych wymagań użytkownika.

ponadto sterować można wysokością kierownicy wyposażoną w dwa uchwyty. Na komfort treningu zasadniczo wpływa także amortyzacja, która znakomicie tłumi wstrząsy. Dzięki temu KATANA pracuje nad wyraz płynnie i cicho.

stworzony do domowego treningu KATANA to prawdziwy must have treningu w domu - daje pokaźnie więcej możliwości standardowe rowerki stacjonarne. Oprócz perfekcyjnych parametrów technologicznych akcentuje go nieszablonowy desing, który nada Twojej siłowni wykwintnego, stonowanego wyglądu i sprawi, że będzie kompletna.

wbudowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu prosto umieścisz go w wybranym poprzez siebie miejscu. Zastosowane technologie: SKYBIKE: obszerniejszy komfort i wygoda podczas długookresowego treningu, dzięki amortyzowanemu siodełku.

SENSIE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. Informacje technologiczne: typ: rower spinningowy waga koła zamachowego: 13 kg typ oporu: mechaniczny regulacja oporu: płynna, manualna pomiary: czas, szybkość, dystans, kalorie, odległość całkowita, puls maksymalna waga użytkownika: 100 kg dostosowywana wysokość siodełka: 89 - 101 cm rozmiary: 109 x 51 x 116 cm regulacja siodełka: w pionie i w poziomie dostosowywana wysokość kierownicy: tak amortyzacja: tak kierownica: z podwójnym uchwytem pomiar pulsu: tak pedały: przeciwpoślizgowe z bezpiecznymi uchwytami na buty monitor: spory, z miejscem na telefon lub tablet kółka transportowe: tak