Spokey Lordi promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Spokey Lordi oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 697.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Rower magnetyczny SPOKEY Lordi
697.99
Avans.pl
Rower magnetyczny SPOKEY Lordi
752.60
Media Expert
Rower magnetyczny Spokey Lordi
799.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Waga urządzenia 35 kg
Rodzaj pionowy

Opis

Rower magnetyczny Spokey LORDI: technikę OPTIMIZED POWER, dzięki której pięciokilogramowe koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 7 kg, jest wyekwipowany w duży monitor z miejscem na telefon lub tablet, co daje możliwość oglądania ulubionych filmów lub słuchania muzyki w trakcie treningu, ma dostosowywane siodełko, co pozwala przypasować wysokość urządzenia do własnych preferencji i potrzeb!

Szukasz rozwiązania, które sprawi, iż trening w domu stanie się przyjemnością? Rower magnetyczny Spokey LORDI to idealny dobór dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i komfort w czasie ćwiczeń! rewelacyjny sprzęt do domowego treningu LORDI sprawi, że pokochasz ćwiczenia w domu!

Co więcej, ćwiczyć może na nim cała rodzina, gdyż możliwość luźnej regulacji wysokości siodełka pozwala przypasować ustawienia do wzrostu każdego użytkownika. Trening na rowerku magnetycznym to same zalety.

dzięki temu, że jest spory i zrównoważony, zagwarantuje bezpieczeństwo podczas wzmacniania mięśni, udoskonalania kondycji czy zrzucania niepotrzebnych kilogramów. Rower magnetyczny Spokey LORDI pracuje cicho, więc nie przeszkadza w trakcie realizowania innych czynności.

Wybierz technologię, która zamieni ćwiczenia w przyjemność Rower stacjonarny Spokey LORDI został wyposażony w technologię OPTIMIZED POWER, która sprawia, iż pięciokilogramowe koło pracuje jak koło o wadze 7 kg, co niezaprzeczalnie powiększa efekty treningu.

Zapewniamy, że poczujesz różnicę! Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem, czy jesteś doświadczonym sportowcem, dzięki płynnej, 8-stopniowej regulacji oporu, skrupulatnie przystosujesz poziom treningu do swych możliwości i pragnień.

Rezultaty ćwiczeń możesz monitorować na bieżąco, tak, aby każda kolejna jazda była sprawna od poprzedniej. Na wyświetlaczu możesz sprawdzać czas treningu, szybkość, dystans, kalorie i puls. Sensory pulsu zostały umieszczone na rączkach – z nimi kontrolowanie wydajność własnego treningu jest jeszcze łatwiejsze.

Rowerek pionowy LORDI zagwarantuje możliwość trenowania za każdym razem, kiedy masz ochotę - w wybranych poprzez Ciebie godzinach, a także przede wszystkim bez względu na panującą pogodę! To sprawdzone i bezpieczne zastępstwo ćwiczeń na zewnątrz oraz na siłowni.

zastosowane technologie SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu. TOTAL WORK: nowoczesna budowa i zaimplementowana technika powiększają produktywność koła zamachowego. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach.

Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wysmakowanego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Dane technologiczne: typ: rowerek pionowy waga koła zamachowego: 5 kg wariant oporu: magnetyczny liczba stopni regulacji oporu: 8, ręczny pomiar: scan, czas, dystans, prędkość, kalorie, dystans całkowity, puls dostosowywana wysokość siodełka: 72-87 cm regulowana wysokość siodełka od pedała: 61-76 cm maksymalna waga użytkownika: 110 kg wymiary (długość x szerokość x wysokość): 78 x 49 x 125 cm wielki monitor z miejscem na telefon albo tablet pomiar pulsu: tak technologia OPTIMIZED POWER - koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 7 kg wysokiej jakości korba 3-częściowa