Spokey, Rowerek magnetyczny Vital+, Szary promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Spokey, Rowerek magnetyczny Vital+, Szary oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 679.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Rower magnetyczny SPOKEY Vital+
679.99
Media Expert
-3%
Rower magnetyczny SPOKEY Vital+
679.99
Avans.pl
-3%
Rower magnetyczny SPOKEY Vital+
679.99
ELECTRO.pl
Rower stacjonarny Spokey VITAL+ 940883 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT
699.99
Sportano.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Waga urządzenia 35 kg
Waga koła zamachowego 4 kg

Opis

Rower magnetyczny Spokey VITAL+: zaimplementowane w rączki sensory pulsu, z którymi możesz kontrolować skuteczność własnego treningu, pozwala na monitorowanie czasu ćwiczeń, prędkości, pokonanego dystansu i całkowitego, a także liczby spalonych kalorii, jest wyposażony w 4 kg koło zamachowe z płynną 8-stopniową regulacją oporu, wspaniale wpasuje się w każde wnętrze.

Spokey VITAL+ to śladowy, tradycyjny i wytwarzany z najwyższej jakości materiałów rower magnetyczny, który wyśmienicie sprawdzi się w trakcie domowych ćwiczeń. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy nie lubią ćwiczyć na pełnej ludzi siłowni albo w strugach deszczu.

Z nim możesz trenować regularnie, kiedy tylko chcesz, by spalić zbędną tkankę tłuszczową, poprawić kondycję lub wzmocnić mocne partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych. Jedną z największych zalet rowerka stacjonarnego Spokey VITAL+ jest to, iż ćwiczyć na nim może niemal każdy, niezależnie od wieku i początkowej kondycji organizmu.

Został wyekwipowany w regulację wysokości komfortowego siodełka, co w dodatku zezwala na optymalne dopasowanie jego ustawień do wzrostu użytkownika. Tradycyjny rowerek wytworzony do domowego treningu Rower treningowy magnetyczny Spokey VITAL+ to zrównoważona i bezpieczna konstrukcja, która cechuje się nad wyraz cichą pracą.

dzięki czemu, iż jest nieco mniejszy niżeli inne rowerki stacjonarne, bezproblemowo wpasuje się w każde wnętrze. To propozycja dla zwolenników aktywności fizycznej, którzy cenią sobie ciszę i komfort w czasie ćwiczeń.

Z ważącym 4 kg kołem zamachowym dzięki płynnej 8-stopniowej regulacji oporu skrupulatnie dostosujesz jego poziom do swoich możliwości oraz pragnień. Właśnie dlatego mogą z niego korzystać zarówno miłośnicy sportu w dobrej formie, jak i seniorzy, a także osoby w trakcie rehabilitacji.

Kontroluj wydajność ćwiczeń z sensorami pulsu Dzięki rowerowi treningowemu Spokey VITAL+ nie musisz opuszczać mieszkania, by poprawić kondycję czy wymodelować sylwetkę. Postępy ćwiczeń możesz nadzorować na konsoli, która wyświetla czas treningu, szybkość, dystans, a także liczbę spalonych kalorii.

Co więcej, w rączkach zostały umieszczone sensory pulsu, które zezwalają na kontrolowanie skuteczności własnego treningu. Niezaprzeczalną zaletą rowerka magnetycznego Spokey VITAL+ jest również jego tradycyjny design.