Spokey Shoto promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Spokey Shoto oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1525.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Rower spinningowy SPOKEY Shoto
1525.99
Avans.pl
Rower spinningowy SPOKEY Shoto
1638.03
Media Expert
Rower spiningowy Spokey Shoto
1699.00
SportowyRaj.pl
Rower spinningowy Spokey SHOTO 929815 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT
1699.00
Sportano.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 120 kg
Waga urządzenia 35 kg
Waga koła zamachowego 18 kg
Rodzaj spinning

Opis

Rower spinningowy Spokey SHOTO: posiada regulację siodełka w pionie i w poziomie oraz wysokości kierownicy, co pozwala dokładnie dostosować ustawienia do indywidualnych potrzeb; jest wyposażony w koło zamachowe o wadze aż 18 kg, z którym osiągniesz maksymalne efekty ćwiczeń; to istotnie wytrzymały sprzęt do treningu cardio - konkretna budowa została produkowana z najwyższej jakości tworzyw; umożliwia staranny pomiar pulsu przy użyciu piersiowego pasa cardio; ma układ napędowy na łańcuchu - rozwiązanie, jakie stosowane jest w profesjonalnych urządzeniach ciężkiego fitnessu.

To pewność bezusterkowej pracy, a także mocnego naciągu bez przeskoków; gwarantuje możliwość dopasowania ćwiczeń do własnych potrzeb i aktualnej kondycji z płynną regulacją oporu i dużą liczbą programów treningowych; jest wyposażony w Bluetooth, co pozwala między innymi na połączenie z dedykowaną aplikacją ICONSOLE+, która daje jeszcze więcej opcji treningowych i informacji dotyczących Twoich postępów.

SHOTO jest sprzętem stworzonym dla wszystkich entuzjastów domowego treningu, którzy stawiają przed sobą ambitne cele. To użyteczny, najwyższej klasy rower spinningowy, który dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości materiałów, progresywnych rozwiązań technologicznych i wyjątkowego designu sprawi, iż trening stanie się przyjemnością.

Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, aby poprawić kondycję czy wymodelować sylwetkę. Regularne ćwiczenia na rowerze treningowym Spokey SHOTO pozwalają na prędkie spalanie tkanki tłuszczowej i ogólną udoskonalenie kondycji.

18-kilogramowe koło zamachowe z płynną regulacją oporu Rower treningowy Spokey SHOTO jest znakomitą alternatywą dla treningu na zewnątrz: ćwiczysz w domu, bez konieczności wymogi na swoją kolej na siłowni, a głównie – w trafnych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę!

Aż 18-kilogramowe koło zamachowe powoduje, że ćwiczenia są jeszcze bardziej skuteczne. Niezależnie od Twojego stopnia innowacyjnia, dzięki płynnej regulacji oporu, starannie dostosujesz jego poziom do swych możliwości, a także pragnień.

5 programów docelowych oraz 1 z trenerem pozwalają trenować jednocześnie początkującym, jak i doświadczonym sportowcom. To dlatego rower spinningowy Spokey SHOTO jest najlepszym pomocnikiem w wysmuklaniu sylwetki, modelowaniu brzucha, wzmacnianiu łydek i ud, a także poprawie wydolności układu oddechowego.

niezawodny system napędu na łańcuchu SHOTO to nad wyraz wytrzymały sprzęt do treningu cardio - mocna konstrukcja została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów. Ma stalową ramę, 3-częściową korbę wysokiej klasy, ciężkie koło zamachowe oraz układ napędowy na łańcuchu - rozwiązanie, jakie używane jest w profesjonalnych urządzeniach ciężkiego fitnessu.

To pewność bezawaryjnej pracy i konkretnego naciągu bez przeskoków. Lecz to nie wszystkie udoskonalenia Spokey SHOTO! Trening jest maksymalnie komfortowy i komfortowy dzięki zaimplementowaniu metalowych pedałów z uchwytami na buty.

A dla miłośników długich, wyczerpujących ćwiczeń rowerek został wyekwipowany także w koszyk na bidon. Skrupulatny pomiar pulsu z pasem piersiowym Trening z zastosowaniem rowerka Spokey SHOTO to bezpieczny i sprawdzony sposób na wzmocnienie mięśni, udoskonalenie kondycji czy zrzucenie zbędnych kilogramów.

Z nim możesz systematycznie i zwykle nad wyraz precyzyjnie mierzyć puls przy użyciu piersiowego pasa kardio. Oprócz tętna, duża konsola z miejscem na telefon albo tablet pozwala pilnować czas ćwiczeń, prędkość, odległość, liczbę spalonych kalorii, obroty na minutę (RPM) oraz moc (WATT).

Co więcej, rower mechaniczny Spokey SHOTO jest zaopatrzony w Bluetooth, co zezwala na pomiędzy innymi połączenie z asygnowaną aplikacją ICONSOLE+, która zagwarantuje jeszcze więcej możliwości treningowych i informacji dotyczących Twoich postępów.

dopasuj ustawienia do własnych potrzeb W rowerku spinningowym Spokey SHOTO wdrożyliśmy szereg udoskonaleń, które wpłyną na jakość każdego treningu. Wiemy, jak ważne w trakcie ćwiczeń jest dobranie urządzenia do własnych potrzeb, dlatego model SHOTO został wyposażony w regulację siodełka zarówno w pionie, jak i w poziomie i w dostosowywaną kierownicę z dwoma uchwytami.

Dzięki możliwości luźnego dobrania ustawień do wzrostu z rowerka może korzystać cała rodzina! wbudowane kółka transportowe ułatwią przemieszczenie sprzętu, dlatego po skończonym treningu prosto umieścisz go w wybranym poprzez siebie miejscu.

zastosowane technologie SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. SP FORCE: wielka wytrzymałość sprzętu, dzięki konkretnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach.

Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni wysmakowanego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom jednostkowego charakteru. Informacje techniczne: rodzaj rowerka: spinningowy waga koła zamachowego: 18 kg rodzaj oporu: mechaniczny zmiana regulacji oporu: płynna, ręczna pomiary: czas, szybkość, odległość, kalorie, RPM