Spokey Specus promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Spokey Specus oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1253.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Rower magnetyczny SPOKEY Specus
1253.99
Avans.pl
-13%
Rower magnetyczny SPOKEY Specus
1253.99
Media Expert
Rower poziomy Spokey Specus
1449.00
SportowyRaj.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Waga urządzenia 35 kg
Rodzaj poziomy

Opis

Rower stopnie Spokey SPECUS: umożliwia trening w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa (półleżącej), bez żadnych obciążeń związanych z własną wagą, umożliwia stosowne dostosowanie ustawień do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika z dostosowywaną odległością siedzenia od pedałów, jest wyposażony w system bezpiecznego wytracania prędkości czyli płynnego spowalniania obrotów w trakcie kończenia treningu, posiada 6 kg koło zamachowe, które dzięki technice OPTIMIZED POWER pracuje jak koło o wadze 8 kg, co zwiększa sprawność ćwiczeń, monitoruje puls, czas pracy, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie i przebieg całkowity.

Z rowerkiem magnetycznym poziomym Spokey SPECUS przejedziesz najkorzystniejszą drogę do poprawy kondycji, spalenia kalorii i wzmocnienia mięśni. To najwyższej klasy sprzęt cardio, który został skonstruowany tak, żeby przyjmować najwygodniejszą pozycję do ćwiczeń, jednocześnie zezwalając na trening bez żadnych obciążeń związanych z własną wagą.

umożliwia jazdę w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa, czyli półleżącej. To dlatego jest nieprzeciętnym wyborem jednocześnie dla doświadczonych sportowców, seniorów, osób z otyłością oraz przy rehabilitacji i urazach!

wygodne siodełko gwarantuje maksymalny komfort ćwiczeń. Bezpieczne ćwiczenia bez obciążania kręgosłupa Spokey SPECUS to ergonomiczny, najwyższej klasy rower stacjonarny poziomy, który dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości tworzyw, innowacyjnych rozwiązań technicznych i wyjątkowego designu sprawi, że każdy trening stanie się przyjemnością.

Jego właściwości umożliwiają swobodne dopasowanie ustawień do aktualnej formy i jednostkowych potrzeb. SPECUS ma możliwość dostosowywania odległości siedzenia od pedałów, dlatego sprawdzi się dla osób o każdym wzroście.

Z dodatkowym miejscem na telefon lub tablet możesz jednocześnie ćwiczyć i oglądać ulubione seriale, filmy lub słuchać muzyki. Efekty treningu będziesz kontrolować przy pomocy dużej konsoli, która wyświetla czas treningu, szybkość, pokonany dystans, spalone kalorie, puls, a także przebieg całkowity.

unikatowy komfort ćwiczeń Rower treningowy magnetyczny Spokey SPECUS eksponuje się wieloma udogodnieniami na tle typowych modeli, co wpływa na jakość, komfort i wydajność ćwiczeń. Technika OPTIMIZED POWER zwiększa sprawność koła zamachowego, które waży 6 kg, a pracuje jak koło o wadze 8 kg.

Jego opór można kontrolować z 8-stopniową regulacją, dzięki czemu bez względu na to czy dopiero rozpoczynasz treningi, czy jesteś doświadczonym sportowcem, dostosujesz intensywność do własnych oczekiwań i aktualnej kondycji.

Inną zaletą rowerka stacjonarnego Spokey SPECUS jest system płynnego hamowania kołem zamachowym AUTOSLOW, który pozwala na stopniowe i wydajne wytracanie szybkości podczas kończenia treningu. Stworzony do domowego treningu Spokey SPECUS jest perfekcyjną alternatywą dla treningu na zewnątrz i na siłowni.

Z nim możesz ćwiczyć kiedy tylko chcesz – w optymalnych dla Ciebie godzinach i bez względu na panującą pogodę. Pracuje nad wyraz cicho, a do tego doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu szykownego, stonowanego wyglądu i sprawi, iż Twoja siłownia będzie kompletna.

zastosowane technologie: AUTOSLOW: Bezpieczne wytracanie prędkości, dzięki systemowi płynnego hamowania z kołem zamachowym. TOTAL WORK: innowacyjna budowa i zaimplementowana technika powiększają skuteczność koła zamachowego.

SENSE-I: Bezpieczny trening z kontrolą pulsu. DARK LINE: Linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni gustownego, stonowanego wyglądu.

Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru. Informacje technologiczne: wariant: rowerek stopnie waga koła zamachowego: 6 kg technika OPTIMIZED POWER: koło zamachowe pracuje jak koło o wadze 8 kg wariant oporu: magnetyczny liczba poziomów regulacji oporu: 8, ręczna pomiary: scan, czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, przebieg całkowity maksymalna waga użytkownika: 120 kg rozmiary: 145 x 65,5 x 114 cm siedzenie: znaczne, wygodne z oparciem dostosowywana odległość siedzenia od pedałów pomiar pulsu: tak wolnobieg: system powolnego spowalniania obrotów koła zamachowego w trakcie kończenia treningu monitor: spory, z miejscem na telefon lub tablet