Spokey Vital+ promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Spokey Vital+ oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 627.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Rower magnetyczny SPOKEY Vital+
627.99
Avans.pl
Spokey, Rowerek magnetyczny Vital+, Szary
693.26
Empik
Rower magnetyczny SPOKEY Vital+
698.93
Media Expert
Rower stacjonarny Spokey VITAL+ 940883 | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT
699.99
Sportano.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Waga urządzenia 35 kg
Waga koła zamachowego 4 kg

Opis

Rower magnetyczny Spokey VITAL+: zaimplementowane w rączki sensory pulsu, z którymi możesz kontrolować produktywność własnego treningu, umożliwia monitorowanie czasu ćwiczeń, prędkości, pokonanego dystansu i całkowitego oraz liczby spalonych kalorii, jest wyekwipowany w 4 kg koło zamachowe z płynną 8-stopniową regulacją oporu, świetnie wpasuje się w każde wnętrze.

Spokey VITAL+ to nieduży, konwencjonalny i wyprodukowany z najwyższej jakości tworzyw rower magnetyczny, który genialnie spełni oczekiwania w trakcie domowych ćwiczeń. To nieprzeciętny wybór dla wszelkich, którzy nie lubią ćwiczyć na pełnej ludzi siłowni albo w strugach deszczu.

Z nim możesz trenować regularnie, kiedy tylko chcesz, żeby spalić zbędną tkankę tłuszczową, poprawić kondycję albo wzmocnić konkretne partie mięśni, ze szczególnym uwzględnieniem dolnych. Jedną z największych zalet rowerka stacjonarnego Spokey VITAL+ jest to, że ćwiczyć na nim może niemal każdy, niezależnie od wieku i początkowej kondycji organizmu.

Został zaopatrzony w regulację wysokości komfortowego siodełka, co w dodatku zezwala na trafne dostosowanie jego ustawień do wzrostu użytkownika. Klasyczny rowerek wytworzony do domowego treningu Rower treningowy magnetyczny Spokey VITAL+ to jednostajna i bezpieczna kompozycja, która cechuje się szczególnie cichą pracą.

dzięki temu, iż jest nieco mniejszy niżeli inne rowerki stacjonarne, bez problemu wpasuje się w każde wnętrze. To sugestia dla miłośników aktywności fizycznej, którzy cenią sobie ciszę i komfort w czasie ćwiczeń.

Z ważącym 4 kg kołem zamachowym dzięki płynnej 8-stopniowej regulacji oporu dokładnie przystosujesz jego poziom do swoich możliwości i pragnień. Właśnie dlatego mogą z niego korzystać równocześnie miłośnicy sportu w korzystnej formie, jak i seniorzy oraz osoby podczas rehabilitacji.

Kontroluj wydajność ćwiczeń z sensorami pulsu Dzięki rowerowi treningowemu Spokey VITAL+ nie musisz opuszczać mieszkania, żeby poprawić kondycję czy wymodelować sylwetkę. Postępy ćwiczeń możesz monitorować na konsoli, która wyświetla czas treningu, prędkość, dystans, a także liczbę spalonych kalorii.

Co więcej, w rączkach zostały umieszczone sensory pulsu, które umożliwiają kontrolowanie wydajności własnego treningu. Niezaprzeczalną zaletą rowerka magnetycznego Spokey VITAL+ jest ponadto jego klasyczny design.