Spokey VX-FIT promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Spokey VX-FIT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 497.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Spokey, Rowerek magnetyczny, poziomy, czarny
497.00
Empik
Rower magnetyczny SPOKEY VX-FIT
510.99
Media Expert
Rower magnetyczny SPOKEY VX-FIT
510.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Maksymalna waga użytkownika 100 kg
Waga urządzenia 14 kg
Waga koła zamachowego 2 kg
Rodzaj poziomy

Opis

Rower magnetyczny poziomy Spokey VX-FIT: jest kompaktowy, lekki i składany, dlatego jest nieprzeciętnym wyborem nawet do minimalnej przestrzeni, ma wygodne, dostosowywane siedzenie z oparciem i uchwytami, zezwala na przeprowadzenie treningu w pozycji najbezpieczniejszej dla kręgosłupa (półleżącej), ma 2,5 kg koło zamachowe oraz licznik ułatwiający kontrolowanie przebiegu ćwiczeń.

Rower magnetyczny Spokey VX-FIT to oryginalny model, który został wykonany z myślą o produktywnym, wygodnym i na ogół bezpiecznym treningu w domu. Ze względu na swoją konstrukcję pozwala na przyjęcie najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń dla pleców i kręgosłupa (półleżącej) bez dodatkowego obciążenia związanego z własną wagą.

komfortowe siedzenie z oparciem i uchwytami, które podwyższa komfort domowego treningu. Dzięki funkcji składania i łatwego przechowywania, nie będzie zajmować przestrzeni, gdy jest nieużywany, a Ty będziesz za każdym razem w gotowości do wznowienia aktywności.

VX-FIT to sprawdzona alternatywa dla ćwiczeń na siłowni i na zewnątrz! Składany rower treningowy stopnie Rower treningowy stopnie Spokey VX-FIT to ergonomiczny i kompaktowy sprzęt, z którym domowe ćwiczenia staną się przyjemnością.

Jest niezwykle lekki, a także równocześnie jednostajny. Cechuje się wytrzymałą i solidną konstrukcją, stanowczo cichą pracą, a do tego rewelacyjnie wpasuje się w każde wnętrze. Nada pomieszczeniu gustownego, stonowanego wyglądu i sprawi, że Twoja siłownia będzie kompletna.

Z 2,5 kg kołem zamachowym sprawdzi się jednocześnie dla początkujących, jak i osób, które pragną utrzymać formę poprzez cały rok. Rowerek stacjonarny Spokey VX-FIT pozwala na jeszcze dobranie ustawień do wzrostu użytkownika, gdyż ma możliwość sterowania wysokością siodełka i intensywności treningu do aktualnej kondycji czy planu treningowego z regulacją oporu.

zaimplementowany licznik istotnie upraszcza kontrolowanie przebiegu ćwiczeń. Nadzwyczajny do domowego treningu VX-FIT to rowerek poziomy magnetyczny, z którym wzmocnisz dolne partie ciała, zadbasz o sylwetkę, wymodelujesz mięśnie brzucha i pozbędziesz się niepotrzebnych kilogramów.

Trenuj za każdym razem, kiedy masz ochotę, a po skończonych ćwiczeniach prosto przemieścisz go w dogodne dla Ciebie miejsce. Bezkompromisowa i stosunkowo lekka konstrukcja jest nieprzeciętna nawet do najmniejszych mieszkań.

zastosowane technologie: SP RANGY: kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji XPLACE: kompozycja umożliwiająca przechowywania w pionie i poziomie PURE LINE: dominująca biel i szarość urządzeń fitness tej linii stylistycznej genialnie wpasowuje się w minimalistyczne, progresywne wnętrza.

Jasna tonacja urządzeń nadaje im dodatkowej, wizualnej lekkości. Dane technologiczne: opór: magnetyczny płynny składany: tak wariant: stopnie z oparciem waga koła zamachowego: 2,5 kg licznik: tak siodełko: dostosowywane wygodne oparcie i uchwyty maksymalna waga użytkownika: 100 kg wymiary (szerokość x wysokość x długość): 58 cm x 103 cm x 98 cm wymiary po złożeniu (szerokość x wysokość x długość): 58 cm x 124 cm x 43 cm zakres regulacji siodełka: 10 cm wysokość siodełka od poedału w najniższym położeniu: 72 cm