Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+ promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+ oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Rower mechaniczny SPOKEY XFIT
349.00
Media Expert
-38%
Rower mechaniczny SPOKEY XFIT
349.00
Avans.pl
-38%
Spokey, Rower mechaniczny, XFIT, biały
349.00
Empik
-38%
Rower mechaniczny SPOKEY XFIT
349.00
ELECTRO.pl
Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+
559.99
Avans.pl
Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+
559.99
Media Expert
Rower magnetyczny SPOKEY XFIT+
559.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Spokey
Kategoria:Rowery treningowe
Waga urządzenia 35 kg
Rodzaj pionowy

Opis

Rower magnetyczny Spokey XFIT+: dostosowywane siodełko, które pozwala przypasować wysokość do własnych potrzeb i wzrostu użytkownika, dzięki swym rozmiarom i możliwości składania jest doskonały nawet do znikomej przestrzeni i jeszcze łatwiejszy do przechowywania, pozwala na kontrolowanie czasu treningu, prędkości, dystansu, spalonych kalorii, a także odległości całkowitej.

Z rowerem treningowym Spokey XFIT+ możesz ćwiczyć bezpiecznie, wygodnie i zdecydowanie intensywnie! To perfekcyjny dobór dla wszelkich, którzy cenią sobie korzystne atrybuty w połączeniu z niewielkimi wymiarami sprzętu.

W końcu XFIT+ ma możliwość składania - po skończonym treningu bez problemu złożysz go i schowasz w dogodne dla Ciebie miejsce. Dzięki temu nie zajmie dużo przestrzeni w mieszkaniu, a Ty będziesz za każdym razem w gotowości do wznowienia aktywności.

Rowerek stacjonarny pionowy XFIT+ pozwala ćwiczyć zawsze, kiedy ma się ochotę - w wybranych poprzez Ciebie godzinach, a także z reguły bez względu na panującą pogodę! To sprawdzona i bezpieczna alternatywa dla treningu na zewnątrz i na siłowni.

Składany rowerek do domowej siłowni Rowerek magnetyczny Spokey XFIT+ został stworzony z myślą o użytkownikach poszukujących wygodnych rozwiązań. Jest wspaniałym uzupełnieniem każdej domowej siłowni. To sprzęt cichy, płynny i znamionujący się bezusterkowością.

Z 1,8 kg kołem zamachowym stanie na wysokości zadania zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców. Jest adekwatny na dodatek dla osób starszych, z problemami zdrowotnymi, a także po kontuzjach. Potężna kompozycja powoduje, iż maksymalna waga użytkownika wynosi 100 kg.

Rowerek stacjonarny Spokey XFIT+ daje swobodę dobrania równocześnie intensywności treningu z 8-stopniową regulacją oporu, jak i ustawień do wzrostu użytkownika, gdyż posiada możliwość sterowania wysokością siodełka.

innowacyjny sprzęt fitness Czy wiesz, iż trening z rowerkiem magnetycznym Spokey XFIT+ to sprawdzony sposób na wzmocnienie dolnych partii ciała, wysmuklenie sylwetki i wymodelowanie mięśni brzucha? Z czytelnym wyświetlaczem będziesz na bieżąco kontrolować przebieg ćwiczeń dzięki pomiarom czasu, prędkości, dystansu, spalanych kalorii i pokonanej odległości całkowitej.

Co więcej, trening jest maksymalnie wygodny, gdyż rowerek został wyposażony w znaczne pedały pokryte antypoślizgowym materiałem wraz z regulowanymi paskami. W dodatku uchwyty w rączkach są pokryte neoprenem, co powoduje, że ręce nie ześlizgują się w trakcie jazdy.

zastosowane technologie SP RANGY: Kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji. Informacje techniczne: rodzaj: rowerek składany pionowy waga koła zamachowego: 1,8 kg typ oporu: magnetyczny liczba poziomów regulacji oporu: 8, ręczna pomiary: czas, prędkość, dystans, kalorie, odległość pełna maksymalna waga użytkownika: 100 kg regulowana wysokość siodełka: 72 - 85 cm wymiary: 75 x 41 x 112 cm rozmiary po złożeniu (wysokość x szerokość x głębokość): 133 x 41 x 35 cm po złożeniu zajmuje bardzo niedużo miejsca nieduża i lekka kompozycja