Rozdrabniarka do gałęzi Makita UD2500 /Bezpieczne zakupy/ 20 lat na rynku/ (0088381643818) promocja 2022

Cena2147.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie vidaXL

Parametry

Producent:Makita
Kategoria:Rozdrabniarki

Opis

 Oryginal MAKITA. - Rozdrabniacz z METALOWYM mechanizmem rozdrabniającym. STALOWY bardzo ostry FREZ rozdrabniający - użycie frezowego mechanizmu sprawia, iż urządzenie jest dużo bardziej trwałe w porównaniu do tradycyjnego rozdrabniacza Radzi sobiebez problemu z grubymi gałęziami z twardego drzewa MAKITA UD2500 rozdrabniarka do gałęzi 2500W.

informacje technicznE: Model urządzenia - UD2500 Przeznaczenie - rozdrabnianie gałęzi rodzaj silnika - elektryczny System rozdrabniania - frezowy Napięcie znamionowe: 230V Silnik elektryczny indukcyjny Moc znamionowa: 2500W Maks.

średnica gałęzi: 45mm szybkość obrotowa 40obr./min pojemność zbiornika: 67l Koła z gumowanym bieżnikiem Bieg prawo i lewo Regulacja Waga: 27,6 kg Waga w opakowaniu: 31,70 kg Rozdrabniacz MAKITA sprawi, iż Twoja praca w ogrodzie stanie się przyjemnością:) Elektryczny frezowy rozdrabniacz do gałęzi lubianej producenta MAKITA model UD2500.

Elektryczny rozdrabniacz o mocy 2500W zaopatrzony został w frezowy mechanizm tnący, dzięki czemu prosto poradzi sobie z rozdrabnianiem gałęzi, nieelastycznych pędów, gałązek z żywopłotów, krzewów itp. Charakteryzuje się bardzo konkretnym silnikiem indukcyjnym 2500W, a także niskim poziomem hałasu.

Urządzenie potrzebuje zaledwie chwili żeby zamienić gałęzie w znikome kawałki. Ścinki gałęzi nadzwyczajnie nadają się jako materiał na ściółkę bądź naturalny kompost. Urządzenie wytworzone z wysokiej jakości tworzyw - bezusterkowe.

Jest szczególnie skuteczne, a jego wykorzystywanie jest niezwykle proste w obsłudze. Wyekwipowany w ochronę przeciążeniową. Lewe obroty rozdrabniacza MAKITA UD2500 służą do usuwania zablokowanych mielonych gałęzi. ► ROZDRABNIACZ FREZOWY Ogromną zaletą wykorzystania rozdrabniacza frezowego jest jego wysoka bezusterkowość (nie trzeba ostrzyć noża jak w przypadku rozdrabniaczy z nożami).

dodatkowo nad wyraz cicho pracują - głowica obraca się wolniej, dlategow trakcie kruszenia wibracje i hałas są wyraźnie zredukowane.. Mechanizm frezowy sam wciąga gałęzie, a jego kompozycja jest wyjątkowo trwała.

atrybuty: innowacyjna, smukła oraz solidny silnik do rozdrabniania gałęzi o średnicy do 45mm wielkie koła z gumowanym bieżnikiem dla nieskomplikowanego transportu nietrudny w użyciu panel sterowania z samoczynnym systemem antyblokującym oraz włącznikiem przód / tył Uchwytu z obu stron pozwalają na pewny chwyt równocześnie podczas pracy jak i podczas transportu nieskomplikowana kontrola zapełnienia zbiornika dzięki wycięciom Rozdrabnianie za pomocą mechanizmu frezowego Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem w sytuacji zaniku napięcia Zabezpieczenie przed uruchomieniem w sytuacji niewłaściwego montażu zbiornika Rozdrabniacz posiada funkcje zmiany kierunku obrotów w sytuacji zakleszczenia się rozdrab...