Kruger&matz Radio samochodowe km2006 (5901890046374) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kruger&matz Radio samochodowe km2006 (5901890046374) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 735.91 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Radio samochodowe KRUGER&MATZ KM2006
735.91
Media Expert
Radio samochodowe KRUGER&MATZ KM2006
735.91
Avans.pl

Parametry

Producent:Kruger&Matz
Kategoria:Samochodowe odtwarzacze multimedialne
Przekątna ekranu 7 "

Opis

Czas na zmiany Czas na zmiany w Twoim aucie! Zacznij od radia samochodowego i wybierz model Kruger&Matz KM 2006. Ta 2DIN-owe stacja multimedialna posiada dotykowy, 5-punktowy ekran o przekątnej 7? z dostosowywaną jasnością. Sam sprawdź jak doskonale to radio wkomponuje się we wnętrze Twojego samochodu.

Dla większej wygody Radio samochodowe Kruger&Matz 2006 ma mikrofon zewnętrzny. Wykorzystaj więc funkcję Bluetooth, by obsługiwać połączenia i swobodnie prowadzić rozmowy telefoniczne w trakcie jazdy. Komfort i bezpieczeństwo w jednym.
Sterowanie przez aplikację Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych to nie jedyna zaleta wynikająca ze sparowania radia ze smartfonem. Dzięki aplikacji Easy Connection możesz m.in. Z poziomu telefonu zarządzać nawigacją czy odtwarzaczem muzyki.

dobrany do Ciebie Obsługa wielu formatów pozwala nie tylko na słuchanie muzyki, lecz także na odtwarzanie filmów. Dodatkowo to grające z mocą maksymalną 4x 45 W radio samochodowe posiada equalizer, dzięki któremu dopasujesz ustawienia dźwięku do rodzaju muzyki, którego aktualnie słuchasz.

nowe możliwości Daj się zaskoczyć możliwościami radia samochodowego Kruger&Matz KM 2006! Urządzenie działa w oparciu o system Android 10. Dzięki czemu możesz m.in. Korzystać z serwisu YouTube czy oglądarki internetowej Chrome. Ponadto uzyskujesz także dostęp do sklepu Play.
Prosto do celu Radia samochodowego Kruger&Matz 2006 możesz także używać jako nawigacji. Co więcej, możesz zapomnieć o stałym pobieraniu aktualizacji map, bo system Android pozwala Ci na korzystanie z Google Maps. Teraz bezproblemowo wynajdziesz właściwą drogę, niezależnie od tego gdzie podążasz.
obszerniejsze bezpieczeństwo Twoje radio samochodowe nie musi być tylko źródłem rozrywki. Wśród licznych portów, w jakie zostało zaopatrzone radio KM 2006 znalazło się także wejście na kamerę cofania, z której obraz wyświetli się samoczynnie po wrzuceniu biegu wstecznego. Wykorzystaj uzupełniającą funkcjonalność urządzenia.