Arkana cannabis therapy, kanabisowy elixir z cebidolem, 15ml promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Arkana cannabis therapy, kanabisowy elixir z cebidolem, 15ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 139.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kanabisowy elixir z Cebidiolem 15 ml
139.00
Sklep Arkana
Arkana Cannabis Therapy, kanabisowy elixir z Cebidolem, 15ml
139.00
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Arkana
Kategoria:Serum do twarzy
Działanie odżywcze
Pojemność 15 ml

Opis

przełomowy eliksir z mikrokapsułowanym CBD, który uwalnia się stopniowo. Gwarantuje intensywne i aktywne działanie w ciągu całego dnia. Dzięki CBD i olejom z konopi i maku łagodzi podrażnienia i odstresowuje skórę.

Cebidiol™ 1%. Sugerowane użytkowanie w połączeniu z Cannabis Help Cream i Cannabis Sleeping Mask 1 - 2 razy dzienne też na okolice oczu. Objętość: 15 ml Pierwsza profesjonalna i legalna bioterapia z konopią.

Naturalna kuracja naprawcza jest oparte na kanabidiolu, oleju konopnym i makowym, które naprawiają skórę na 3 stopniach. Kanabidiol (CBD) naśladuje działanie naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokanabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco.

Cebidiol™ to rewolucja w produktach z CBD. Dzięki wielowarstwowym sferom substancja jest jednostajna i stopniowo uwalniania w skórze poprzez cały dzień. Oleje z konopi i maku w wysokich stężeniach to źródło nieocenionych NNKT, które naprawiają płaszcz hydrolipidowy, a także działają przeciwzapalnie.

Linia asygnowana jest osobom o skórze nadreaktywnej i dysfunkcyjnej, w której bariera ochronna i jej dobre funkcje zostały zaburzone.