serwer r250 e-2314 16gb 1x2tb h355 idbas sinca 450w 3 lata marki Dell promocja 2023

Cena6395.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Dell
Kategoria:Serwery

Opis

Serwer PowerEdge R250 montowany w szafie serwerowej

Wykorzystaj wartość swoich danych
Obsługuj typowe użycia biznesowe bez zbędnych kosztów dzięki sporej mocy obliczeniowej zapewnianej poprzez serwer klasy podstawowej o wysokości 1U do konstrukcji w szafie.

Maksymalna wydajność i sprężystość gotowa do obsługi rosnących wymagań w przyszłości.
Serwer PowerEdge R250 z procesorami Intel Xeon E-2300 to serwer klasy podstawowej montowany w szafie, który gwarantuje perfekcyjną równowagę pomiędzy wszechstronnością a przystępną ceną. Został zaprojektowany z myślą o zmieniających się oczekiwaniach obliczeniowych.

  • Obsługa modułów DIMM o pojemności do 32 GB i prędkości do 3200 MT/s, maksymalnie 128 GB pamięci
  • wyraźnie wyższa przepustowość dzięki obsłudze standardu PCIe 4.0.
  • wspaniałe rozwiązanie dla serwerów plików/drukowania, poczty i wiadomości, punktów sprzedaży, hostowania internetowego i platform współpracy
  • Bardziej wydajne chłodzenie
  • Lepsze zabezpieczenia i szybszy rozruch dzięki funkcji bezpiecznego rozruchu UEFI

OpenManage Systems Management
Oferta Dell EMC OpenManage Systems Management pozwala uprościć środowisko IT dzięki narzędziom i rozwiązaniom do odkrywania, monitorowania, aktualizowania i wdrażania infrastruktury PowerEdge i zarządzania nią.

Inteligentna automatyzacja
Rozwiązania PowerEdge i OpenManage integrują narzędzia w całej ofercie, ułatwiając organizacjom automatyzację cyklu eksploatacji serwerów, optymalizację operacji i efektywne skalowanie.

wbudowane zabezpieczenia
Serwery Dell EMC PowerEdge są oparte na architekturze niepodatnej na cyberataki, która gwarantuje bezpieczeństwo na każdym etapie cyklu eksploatacji towaru od zaufanych podzespołów sprzętowych, przez elementy weryfikowane pod względem bezpieczeństwa, podpisane oprogramowanie wewnętrzne, wykrywanie nieautoryzowanych albo szkodliwych zmian, aż po odzyskiwanie systemu BIOS.