Dell serwer r350 e-2314 16gb 2tb h355 idbas 2x600w 3 lata (5902002146050) promocja 2023

Cena8328.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Dell
Kategoria:Serwery

Opis

[html]Twój silnik innowacji Dell PowerEdge R350 to podstawowy dwuprocesorowy serwer o wysokości 1U, który proponuje zaktualizowaną technologię i uzupełniające korzyści w postaci wyższych prędkości przetwarzania informacji i elastycznych opcji przechowywania.

Serwer ogólnego przeznaczenia Dell PowerEdge R350 o zoptymalizowanej gęstości i zaopatrzony w procesory Intel Xeon wiążeble zapewnia wyśmienite połączenie produktywności, gęstości i dostępności w wykorzystaniach serwerów ogólnego przeznaczenia i technologii internetowych.

Rozwiązania do zarządzania systemami i bezpieczeństwem do zarządzania systemami OpenManageOferta rozwiązań do zarządzania systemami Dell Technologies OpenManage pomaga okiełznać złożoność środowiska IT dzięki narzędziom i rozwiązaniom do wykrywania, monitorowania, zarządzania, aktualizowania i wdrażania infrastruktury PowerEdge.

Inteligentna automatyzacja Rozwiązania PowerEdge i OpenManage integrują narzędzia z całej oferty, żeby pomóc organizacjom zautomatyzować proces życia serwera,...