t150 e-2314 16gb 1x2tb noraid idbas 3y marki Dell promocja 2023

Cena4861.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Dell
Kategoria:Serwery

Opis

Serwer PowerEdge T150 w obudowie rodzaju tower

Wykorzystaj wartość danych
Serwer poziomu podstawowego w obudowie typu tower umożliwia obsługę typowych obciążeń roboczych w dostępnej cenie, równocześnie gwarantując dużą moc obliczeniową.

Platforma innowacji dla firm dowolnej wielkości
Serwer PowerEdge T150 z procesorem Intel Xeon E-2300 zagwarantuje wysoką skuteczność na potrzeby charakterystycznych aplikacji biznesowych i efektywnej pracy.

Zmaksymalizuj sprawność i przygotuj się na rosnące kryteria.
Serwer PowerEdge T150 z procesorem Intel Xeon E-2300 to podstawowy model w obudowie typu tower, który pozwala sprostać zmieniającym się wymaganiom dotyczącym mocy przetwarzania dzięki nadzwyczajnej równowadze między możliwościami adaptacji i przystępną ceną.

  • Obsługa modułów UDIMM DDR4 3200 MT/s, do 128 GB
  • pokaźna poprawa przepustowości dzięki obsłudze standardu PCIe czwartej generacji
  • Docelowe użycia: serwer plików/druku, poczty/komunikatorów, punkty sprzedaży, hosting internetowy, systemy współpracy
  • Lepsza wydajność termiczna
  • lepsze zabezpieczenia i krótszy czas rozruchu dzięki funkcji UEFI Secure Boot

OpenManage Systems Management
Oferta Dell EMC OpenManage Systems Management pozwala uprościć środowisko IT dzięki narzędziom i rozwiązaniom do odkrywania, monitorowania, aktualizowania i wdrażania infrastruktury PowerEdge, a także zarządzania nią.

Inteligentna automatyzacja
Rozwiązania PowerEdge i OpenManage integrują narzędzia w całej ofercie, usprawniając organizacjom automatyzację procesu eksploatacji serwerów, optymalizację operacji i skuteczne skalowanie.

zaimplementowane zabezpieczenia
Serwery Dell EMC PowerEdge są oparte na architekturze niepodatnej na cyberataki, która gwarantuje bezpieczeństwo na każdym etapie cyklu eksploatacji artykułu od zaufanych podzespołów sprzętowych, przez części weryfikowane pod względem bezpieczeństwa, podpisane oprogramowanie wewnętrzne, wykrywanie nieautoryzowanych albo zgubnych zmian, aż po odzyskiwanie systemu BIOS.