Dell T550 Si4309Y 16GB 480GB H355 iDEn 2x800W 3Y, PET5502a promocja 2023

Cena14263.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Dell
Kategoria:Serwery

Opis

Serwer PowerEdge T550 w obudowie typu tower

Równowaga pomiędzy możliwościami rozbudowy i skutecznością
rozciągliwy serwer z dwoma gniazdami procesorów w obudowie rodzaju tower do obsługi obciążeń roboczych poza klasycznym centrum przetwarzania informacji przedsiębiorstwa.

Platforma innowacji
Serwer PowerEdge T550 z procesorami Intel Xeon scalable trzeciej generacji proponuje progresywne technologie, takie jak akceleratory do obsługi obciążeń roboczych wymagających szerokiej ilości danych poza klasycznym centrum przetwarzania informacji.

Serwer w obudowie typu tower z możliwością rozbudowy do obciążeń roboczych poza centrum przetwarzania informacji przedsiębiorstwa
Serwer PowerEdge T550 ze procesorami Intel Xeon integrujeble trzeciej generacji został zaprojektowany z myślą o obsłudze obciążeń roboczych wymagających intensywnego przetwarzania informacji.

  • Nowa budowa zapewnia wyższą skuteczność w cichszej, łatwiejszej w zarządzaniu obudowie
  • wyśmienite rozwiązanie do obsługi klasycznych środowisk IT w przedsiębiorstwie, wirtualizacji, baz informacji i analiz, nienaturalnej inteligencji, uczenia maszynowego, a także inferencji
  • typu tower klasy enterprise, która ułatwia zarządzanie i rozbudowę na zapotrzebowania rozwoju i rozszerzania wydajności

OpenManage Systems Management
Oferta Dell EMC OpenManage Systems Management pozwala uprościć środowisko IT dzięki narzędziom i rozwiązaniom do odkrywania, monitorowania, aktualizowania i wdrażania infrastruktury PowerEdge oraz zarządzania nią.

Inteligentna automatyzacja
Rozwiązania PowerEdge i OpenManage integrują narzędzia w całej ofercie, upraszczając organizacjom automatyzację cyklu eksploatacji serwerów, optymalizację operacji i wydajne skalowanie.

zaimplementowane zabezpieczenia
Serwery Dell EMC PowerEdge są oparte na architekturze opornej na cyberataki, która zapewnia bezpieczeństwo na każdym etapie procesu eksploatacji towaru od zaufanych podzespołów sprzętowych, poprzez części weryfikowane pod względem bezpieczeństwa, podpisane oprogramowanie wewnętrzne, wykrywanie nieautoryzowanych lub zgubnych zmian, aż po odzyskiwanie systemu BIOS.