Serwer primergy tx1320 marki Fujitsu promocja 2023

Cena4795.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie DSG Centrum

Parametry

Producent:Fujitsu
Kategoria:Serwery

Opis

Serwer FUJITSU PRIMERGY TX1310 M3 to nieprzeciętne rozwiązanie dla drobnych i przeciętnych firm, które zagwarantuje ekonomiczną sprawność potrzebną do realizowania kluczowych zadań. Ten jednoprocesorowy serwer obsługuje najnowszą rodzinę procesorów Intel® Xeon® E3-1200 v6, procesory Core™ i3, Pentium® i Celeron®, a także aż do 64 GB pamięci RAM, zwiększając produktywność dla standardowych zadań infrastruktury obejmujących operacje na plikach, drukowanie, korzystanie z Internetu lub działanie aplikacji biurowych. Serwer proponuje zupełnie nową kompaktową obudowę, aż do czterech 3,5 calowych napędów (maks. 40 TB) oraz kopię zapasową danych i funkcje sieciowe w celu umożliwienia wykonywania kluczowych zadań i spełnienia wymogów związanych z wdrożeniem. Zapewnia jeszcze bezpieczeństwo informacji w trakcie przetwarzania przy pomocy pamięci ECC. Serwer PRIMERGY TX1310M3 pozwala organizacjom na odejście od standardowych komputerów osobistych i rozpoczęcie korzystania z ekonomicznego serwera wysokiej klasy, który jest w stanie funkcjonować przez całą dobę i pozwala na bezpieczną konsolidację danych. Co więcej, serwer PRIMERGY TX1310 M3 jest bardzo cichy, dzięki czemu świetnie pasuje do wykorzystania w biurach i salonach. Oferowany model:PRIMERGY TX1320 M4 LFF-3,5" Xeon E-2224 16GB 2x1TB ECO DVD-RW iRMC 1YOSoptymalnie dobrana produktywność
  • przystępne cenowo procesory przypasowane do potrzeb biznesowych.
  • Gama procesorów z rodziny Intel® Xeon ® E3-1200 v6, Core™ i3, Pentium® i Celeron®, a także aż do 64 GB pamięci DDR4 ECC (4 gniazda DIMM).
Klasa serwera zapewniająca pełen komplet funkcji
  • Zmodernizuj pamięć o cztery 3,5-calowe dyski twarde SATA bez możliwości przyłączania w trakcie pracy (do 40 TB) i wsparciem procesorów centralnych RDX.
  • Gigabit LAN jako standard.
  • 8 gniazd PCIe Gen3. Zapewniających skalowalność.
  • Pamięć ECC (kodowanie korekcyjne).
  • skuteczniejsze chłodzenie umożliwiające pracę w trybie 24x7.
zwiększona łatwość obsługi i serwisowania
  • Niska emisja hałasu dzięki optymalizacji przepływu powietrza i opracowanego poprzez Fujitsu nowoczesnego rozwiązania chłodzenia Cool-Safe®.
  • Nowa, postępowa, kompaktowa konstrukcja obudowy w celu ułatwienia serwisowania.