Serwer Qnap TS-453D-4G 4 bay tower intel 4GB RAM promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Serwer Qnap TS-453D-4G 4 bay tower intel 4GB RAM oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2079.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Serwer Qnap TS-453D-4G 4 bay tower intel 4GB RAM
2079.00
Empik
QNAP Serwer TS-453D-4G
2252.00
voip24sklep.pl

Parametry

Producent:QNAP
Kategoria:Serwery

Opis

QNAP Serwer TS-453D-4G

nurt nowej generacji Wi-Fi 6 (802.11ax) spowodował wzrost zapotrzebowania na połączenia sieci przewodowych i bezprzewodowych. Wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel® Celeron® J4125 2,0 GHz i łączność 2,5 GbE, model TS-453D nie tylko gwarantuje innowacyjnym firmom rewelacyjne rozwiązanie NAS umożliwiające rozbudowę środowisk 2,5 GbE na potrzeby produktywnych, codziennych zadań związanych z tworzeniem kopii zapasowych/przywracaniem danych, ale także oferuje graczom obszerną pamięć masową dla ich ogromnej serii gier. Ustawiając trunking portów z dwoma zaimplementowanymi portami 2,5 GbE, można uzyskać prędkość transferu do 5 Gb/s. Model TS-453D zapewnia także zwiększenie PCIe, pozwala na tworzenie kopii zapasowych w wielu chmurach, proponuje bramy pamięci masowej w chmurze, wyjście HDMI 4K i transkodowanie w czasie rzeczywistym. Na dodatek zagwarantuje pamięć masową z możliwością rozbudowy i bogate w funkcje aplikacje, pełniąc rolę ekonomicznego, bezusterkowego NAS 2,5 GbE.

Łączność 2,5GbE
Dwa porty 2,5 GbE przyspieszają udostępnianie plików między zespołami i urządzeniami lub działanie pamięci masowej w użyciach gamingowych.

sprężysta rozbudowa PCIe
Port PCIe umożliwia zastosowanie wielogigabitowej karty sieciowej 10GbE albo 5GbE albo karty QM2 do dodania dysków SSD M.2 NVMe albo SATA jako cache.

Wyjście 4K HDMI
Odtwarzanie multimediów 4K i transkodowanie w czasie rzeczywistym; możliwość bezpośredniego oglądania filmów video na telewizorze HDTV za pośrednictwem wyjścia HDMI 2.0 (4K przy 60 Hz).

Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych
HBS zagwarantuje kompleksowe tworzenie kopii zapasowych i przywracania informacji; oprogramowanie QuDedup zezwala na deduplikację informacji u źródła w celu redukcji czasu i miejsca w pamięci masowej wymaganego do tworzenia kopii zapasowych.

Brama pamięci masowej w chmurze
Bramy pamięci masowej w chmurze użycia w chmurze hybrydowej, na dodatek umożliwiając rezerwację pamięci podręcznej na serwerze NAS, gwarantując dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.

użycia wirtualizacyjne
Obsługuje dużo urządzeń wirtualnych i kontenerów na zapotrzebowania najróżniejszych zastosowań w jednym urządzeniu NAS.

Usprawnij swój system NAS dzięki sieci 2,5 GbE
Model TS-453D zaopatrzony jest w dwa porty LAN 2,5 GbE RJ45, które użycie istniejących kabli CAT5e do powiększenia przepustowości sieci z 1 Gigabitu do 2,5 Gigabitów. Dwa porty 2,5 GbE obsługują także Trunking portów dla choćby 5 Gb/s! przy pomocy adaptera QNAP N-BASET/USB 3.2 Gen 1 do 5 GbE (nazwa modelu QNA-UC5G1T) albo karty rozszerzeń PCIe 5 GbE (nazwa modelu QXG-5G1T-111C) laptop albo komputer stacjonarny może przy użyciu modelu TS-453D łatwo podłączyć się do sieci 2,5 GbE, by korzystać z obszerniejszych prędkości sieciowych.

Dzięki ekonomicznemu przełącznikowi 2,5GbE można zmienić swoją sieć
Modernizacja sieci nie powinna konsolidować się z wielkimi kosztami, a łączność 2,5GbE zapewnia zauważalną poprawę w porównaniu ze standardową łącznością 1GbE. QSW-1105-5T to niezarządzany przełącznik z pięcioma portami 2,5GbE (wstecznie kompatybilny z 1G/100M) i obsługą kabli CAT5e, umożliwiając przyłączanie wielu komputerów i NAS. Model QSW-1105-5T jest energooszczędny, cichy, działa na zasadzie „plug & play" i obsługuje wykrywanie i blokowanie pętli w celu zapewnienia prostego i skutecznego środowiska sieci o szerokiej prędkości.