Serwetka Ażurowa Fi42 100 Sztuk, SERWETKA42 promocja 2021

Cena25.34
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Ekspert Południe

Parametry

Producent:Ekspert Południe
Kategoria:Serwetki
Ilość 100

Opis

SERWETKA PAPIEROWA AŻUROWA
Średnica: 42cm
liczba: 100 sztuk

Oferta hurtowa

podane cenny są cenami detalicznymi. Przewidujemy ciekawe progi rabatowe w sytuacji zamówień hurtowych. Jeśli prowadzisz sprzedaż hurtową albo jesteś zainteresowany sporymi zamówieniami zarejestruj się wypełniając formularz na stronie: sklep.ekspertpoludnie.pl/hurtownia-online-opakowania

pewność jakości

Jako Ekspert Południe zagwarantujemy jakość wszystkich dostarczanych produktów. Działamy w branży bezustannie od 1991 roku zaopatrując w nasze towary kluczowe hurtownie w kraju. Produkt może nieznacznie różnić się od prezentacji w ofercie. Wynika to z różnic w wytwarzaniu danej partii. Na wszystkie sprzedawane produkty udzielamy bezterminowej gwarancji jakości. Jeśli towar nie spełnia Twoich oczekiwań skontaktuj się z nami.

przesyłka

Zaplecze logistyczne marki Ekspert Południe zapewnia bezpieczeństwo dostaw. Wysyłamy zamówienia za pośrednictwem marki kurierskiej i własnym transportem. W sytuacji drobnych zamówień zlecenia realizujemy inpost. W sytuacji dużych zamówień paletowych istnieje możliwość dostawy własnym transportem.

Czas dostawy

Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 2 – dni roboczych. W sytuacji produktów z nadrukiem czas realizacji zamówienia ustalamy indywidualnie. Wynika to z procesu realizacji zamówienia w skład którego wchodzi omówienie projektu, przygotowanie makiety, poprawki klienta i druk.

Formy płatności

oferujemy dogodne formy płatności. Za zamówione towary możesz zapłacić przelewem, gotówką za pobraniem czy korzystając z szybkich form płatności. Każda transakcja jest zabezpieczona poprzez system przelewy24.

Bezpieczeństwo

Wszystkie transakcje wykonywane za pośrednictwem naszego sklepu internetowego są szyfrowane i zabezpieczane z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań kryptograficznych. Nad bezpieczeństwem transakcji i informacji osobowych czuwa kilka systemów informatycznych: shoper, przelewy24, SSL.