Apple AirPods 2 promocja 2021

Cena599.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie OleOle!

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Słuchawki

Opis

mocno podkręcone. Świeże AirPods – wraz z bezprzewodowym etui ładującym – to niespotykane słuchawki bezprzewodowe, które dzisiaj pozwalają rozmawiać jeszcze dłużej. Wyjmujesz je z etui gotowe do działania z każdym Twoim urządzeniem.

Gdy masz je w uszach, są już podłączone, a Ty od razu zanurzasz się w bogatym dźwięku pierwszorzędnej jakości. I wszystko gra. Bateria na 24 godziny. Po pełnym naładowaniu AirPods dają Ci 5 godzin słuchania.

albo choćby 3 godziny rozmów, czyli o godzinę więcej niżeli poprzedni model. To najkorzystniejszy wynik w branży. A ponieważ etui przechowuje dość energii na wielokrotne ładowanie, łączny czas słuchania przekracza 24 godziny.

niewątpliwie więc nie zabraknie im pary wcześniej aniżeli Tobie. Chcesz je momentalnie podładować? starczy, że schowasz AirPods do etui na 15 minut, żeby słuchać muzyki przez 3 godziny lub rozmawiać przez 210. Chcesz sprawdzić, czy AirPods są naładowane? Po prostu zbliż je do iPhone’a.

Natychmiastowa konfiguracja. Śpiewająco. AirPods natychmiast łączą się z iPhonem i Apple Watch, a przełączanie sprzętów odtwarzających dźwięk jest wyjątkowo proste. Jeśli chcesz posłuchać czegoś z Maca albo iPada, po prostu wybierz AirPods na tych urządzeniach.

Konfiguracja jest bezproblemowa. A jakość bezbłędna....