Apple AirPods promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Apple AirPods oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Apple Wireless Charging Case For AirPods - Biały
499.00
Proshop
Słuchawki douszne APPLE AirPods MMEF2ZM/A Biały
699.00
Mobile Center
Apple słuchawki bezprzewodowe AirPods - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
729.00
Mall.pl
Słuchawki APPLE AirPods z bezprzewodowym etui ładującym MRXJ2ZM/A
999.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ douszne

Opis

Słuchawki douszne APPLE AirPods MMEF2ZM/A
Bezprzewodowe. Niezwłoczne. Bajeczne.

Wyjmujesz je z etui gotowe do działania z każdym urządzeniem. Wkładasz do uszu i natychmiast łączą się ze źródłem dźwięku. A kiedy zaczynasz mówić, przekazują Twoje słowa czysto i bez zakłóceń. Tak działają AirPods – nieprzeciętna kompozycja absolutnej prostoty i wyrafinowanej technice. Biała magia.Słuchawki bezprzewodowe. Wreszcie nic się nie plącze.

AirPods kojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie, od razu połączone z odtwarzaczem. Korzystanie z nich jest równie proste. Wyczuwają, kiedy masz je w uszach i przestają grać, kiedy wyjmujesz. A wszystkie dźwięki brzmią fantastycznie, niezależnie od tego, czy odtwarzasz je z iPhone'a, Apple Watch, iPada czy Maca.

Bateria na 24 godziny.

AirPods działają poprzez 5 godzin bez doładowywania, co jest rekordowym osiągnięciem. A dzięki kolejnym ładowaniom z etui czas działania jest dłuższy aniżeli 24 godziny, więc z pewnością nie zabraknie im energii wcześniej niżeli Tobie. Chcesz je prędko podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania. A aby sprawdzić poziom naładowania baterii, po prostu zbliż AirPods do iPhone'a.

Co słychać? Wszystko.

Każdy akord i każdy akustyczny szczegół. Niezależnie czy słuchasz muzyki, oglądasz film, czy robisz coś jeszcze innego, AirPods zawsze przenoszą bogaty, wysokiej jakości dźwięk w formacie AAC. A dwa mikrofony modelujące wiązkę akustyczną eliminują szum otoczenia, dzięki czemu genialnie Cię słychać, gdy rozmawiasz przez telefon.

Podłączysz automatycznie. Przełączysz ekspresowo.

AirPods samoczynnie łączą się z każdym z Twoich maszyn Apple. Równoległe skojarzenie z iPhonem i Apple Watch pozwala w jednej chwili przełączać się pomiędzy tymi źródłami. A jeśli chcesz posłuchać czegoś z Maca lub iPada, po prostu wybierz AirPods na tych urządzeniach.

Bezprzewodowe. Bezzwłoczne. Bajeczne.

Wyjmujesz je z etui gotowe do działania z każdym urządzeniem. Wkładasz do uszu i natychmiast łączą się ze źródłem dźwięku. A kiedy zaczynasz mówić, przekazują Twoje słowa czysto i bez zakłóceń. Tak działają AirPods – niespotykana kompozycja absolutnej prostoty i wyrafinowanej technice. Biała magia.Słuchawki bezprzewodowe. Wreszcie nic się nie plącze.

AirPods kojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują samoczynnie, od razu połączone z odtwarzaczem. Korzystanie z nich jest jednakowo proste. Wyczuwają, kiedy masz je w uszach i przestają grać, kiedy wyjmujesz. A wszystkie dźwięki brzmią fantastycznie, niezależnie od tego, czy odtwarzasz je z iPhone'a, Apple Watch, iPada czy Maca.

Bateria na 24 godziny.

AirPods działają przez 5 godzin bez doładowywania, co jest rekordowym osiągnięciem. A dzięki kolejnym ładowaniom z etui czas działania jest dłuższy niżeli 24 godziny, więc bez wątpienia nie zabraknie im energii wcześniej niż Tobie. Chcesz je szybko podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania. A aby sprawdzić poziom naładowania baterii, po prostu zbliż AirPods do iPhone'a.

Co słychać? Wszystko.

Każdy akord i każdy akustyczny detal. Niezależnie czy słuchasz muzyki, oglądasz film, czy robisz coś jeszcze innego, AirPods za każdym razem przenoszą bogaty, wysokiej jakości dźwięk w formacie AAC. A dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną eliminują szum otoczenia, dzięki temu znakomicie Cię słychać, gdy rozmawiasz przez telefon.

Podłączysz automatycznie. Przełączysz szybko.

AirPods samoczynnie łączą się z każdym z Twoich sprzętów Apple. Równoległe skojarzenie z iPhonem i Apple Watch pozwala w jednej chwili przełączać się pomiędzy tymi źródłami. A jeśli chcesz posłuchać czegoś z Maca lub iPada, po prostu wybierz AirPods na tych urządzeniach.