Apple Beats Flex promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Apple Beats Flex oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 246.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Beats by Dr. Dre Beats Flex (czarny)
246.00
RTV EURO AGD
Beats by Dr. Dre Beats Flex (czarny)
246.00
OleOle!

Parametry

Producent:Apple
Kategoria:Słuchawki

Opis

Beats Flex bezprzewodowe słuchawki douszne gwarantujące komfort użytkowania przez cały dzień.

elastyczność poprzez cały dzień
W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach albo zawiesić na szyi. Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy przeglądasz portale społecznościowe w każdej chwili możesz momentalnie zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne udoskonalają komfort słuchania po włożeniu do uszu samoczynnie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu. Przewód Flex-Form zagwarantuje całodzienny komfort użytkowania dzięki wytrzymałej konstrukcji nitinolowej, a cztery rozmiary wkładek dousznych jednostkowe dobranie. Gdy nie korzystasz ze słuchawek, magnetyczne wkładki douszne uniemożliwiają ich splątaniu, umożliwiając bezproblemowe zwinięcie i schowanie słuchawek do kieszeni albo torebki.

Muzyka przez cały czas
Krótszy czas ładowania. Zwiększona rozciągliwość. Słuchawki Beats Flex choćby 12 godzin słuchania, oferując komfort stosowania przez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

Napędzane genialnym dźwiękiem

Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i zastrzeżony przetwornik warstwowy, które wspaniałą separację kanałów stereo i bogate i skrupulatne brzmienie basów. Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne ograniczają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika gwarantuje czysty i wyraźny dźwięk. Zaawansowany procesor cyfrowy precyzyjnie dostraja dźwięki, żeby zagwarantować staranne i wyraziste brzmienie. W rezultacie zyskujesz bogaty, mocny dźwięk, który towarzyszy Ci poprzez cały dzień.

Nawiąż połączenie
Ulubiona muzyka jest za każdym razem przy Tobie. Słuchawki Beats Flex obsługujące łączność Bluetooth w standardzie Class 1 pokaźniejszy zasięg i mniej zakłóceń sygnału. Innowacyjny zastosowany mikrofon redukuje szum wiatru, zwiększając czystość głosu i skuteczność połączeń. Umieszczone na urządzeniu elementy sterujące dostosowywanie głośności i zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego.

wyposażone w czip Apple W1
Czip Apple W1 w pełni scala słuchawki Beats Flex ze światem produktów Apple. Wystarczy włączyć słuchawki i zbliżyć je do iPhonea albo iPada. Teraz słuchawki Beats Flex mogą być użytkowane z każdym urządzeniem Apple, które jest zsynchronizowane z usługą iCloud, co zezwala na płynne przełączanie się pomiędzy poszczególnymi produktami, sprawdzanie stanu baterii lub udostępnianie dowolnego odtwarzanego utworu innym osobom za pośrednictwem funkcji udostępniania dźwięku.

Podziel się dźwiękiem
Funkcja udostępniania dźwięku zezwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Beats Flex na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods. Nieważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu niektórych rzeczy po prostu lepiej słuchać razem. Teraz z łatwością podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk z iPhonea, iPada albo urządzenia Apple TV, a każde z Was będzie mogło ustawić rewelacyjną dla siebie głośność. Starczy umieścić drugi komplet zgodnych słuchawek Bluetooth w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem. Potem starczy już tylko słuchać wspólnie.

 • Łączone magnetycznie wkładki douszne z funkcją samoczynnego odtwarzania/wstrzymywania
 • Niestandardowa platforma akustyczna gwarantuje doskonałe brzmienie charakteryzujące się dokładnym basem i niskim poziomem zniekształceń
 • zaimplementowany mikrofon z redukcją szumu wiatru dla zapewnienia większej czystości głosu
 • choćby 12 godzin słuchania bez doładowywania
 • Całodniowy komfort wykorzystywania dzięki przewodowi Flex-Form i czterem wymiarom wkładek dousznych
 • zaopatrzone w czip Apple W1 zapewniający bezproblemową łączność
 • Funkcja udostępniania dźwięku pozwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku na inną parę słuchawek Beats lub słuchawek AirPods
 • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 1,5 godziny odtwarzania
 • Bluetooth w standardzie Class 1 zagwarantuje pokaźniejszy zasięg i mniej zakłóceń
 • części sterujące umieszczone na urządzeniu do zmiany głośności, wyboru utworu i obsługi połączeń znajdują się po lewej stronie opaski na szyję
 • Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie opaski na szyję
 • Źródło zasilania: zasilanie z baterii
 • Baterie: akumulatorowa litowojonowa