Audio-Technica ATH-ANC700BT promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Audio-Technica ATH-ANC700BT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 798.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
ATH-ANC700BT Czarny Słuchawki AUDIO TECHNICA
798.00
MediaMarkt.pl
ATH-ANC700BT Szary Słuchawki AUDIO TECHNICA
798.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Audio-Technica
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Audio-Technica ATH-ANC700BT
Nowy model w docenionej przez melomanów serii QuietPoint od renomowanego japońskiego producenta. Słuchawki gwarantują wygodę bezprzewodowego audio, intuicyjne sterowanie dotykiem oraz wsparcie odtwarzania dźwięku w wysokiej rozdzielczości po podłączeniu przewodowym. Dodatkowym atutem jest energiczna redukcja hałasu, która pozwoli oderwać się od rzeczywistości i otaczającego nas świata.
technologia dynamicznego tłumienia szumów QuietPoint
40 mm przetworniki zapewniają wierną reprodukcję dźwięku
obsługa podłączonych sprzętów Bluetooth odbywa się przy pomocy zastosowanego w muszlę panelu dotykowego
25 godzin słuchania muzyki
jedynie muzyka - bez szumu docierającego z tła

technologia energicznego tłumienia hałasu QuietPoint®, oparta na opatentowanym systemie z czterema mikrofonami z wieloma sprzężeniami, redukuje 90% hałasu dochodzącego z otoczenia. Pozwala to użytkownikowi w pełni włączać się w słuchanie muzyki lub skupić się na swojej pracy.

Dźwięk najwyższej jakości

Specjalnie zaprojektowane 40 milimetrowe przetworniki odpowiadają za wyraźną i szczegółową charakterystykę dźwiękową. Użytkownik może się radować muzyką o jakości CD 48kHz/16-bit za pośrednictwem bezprzewodowego łącza. Przesyłanie danych odbywa się w standardzie Bluetooth® za pomocą kodeka Qualcomm® aptX™ HD. Po podłączeniu dołączonego do słuchawek kabla audio do uszu dociera niesamowicie wierna reprodukcja dźwięku w wysokiej rozdzielczości audio.

Komfort użytkowania

Nauszniki stworzone zostały z pianki z pamięcią kształtu (twarda warstwa wewnętrzna, miękka warstwa zewnętrzna) znakomitą izolację dźwięku i niesamowity komfort. Słuchawki można złożyć, żeby były bardziej kompaktowe i przystępne w transporcie.

Wewnętrzny akumulator litowo-polimerowy zasila słuchawki, zapewniając użytkownikowi około 25 godzin ciągłego korzystania z funkcji Bluetooth i aktywnej redukcji hałasu (ANC ) przy pełnym naładowaniu. W pudełku znajduje się dodatkowo futerał, który uchroni słuchawki przez uszkodzeniem w czasie transportu i USB o długości 30 cm.