Audio-Technica ATH-AVA400 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Audio-Technica ATH-AVA400 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-45%
Audio-Technica ATH-AVA400
199.00
RTV EURO AGD
Audio-Technica ATH-AVA400
259.00
OleOle!
ATH-AVA400 Słuchawki AUDIO TECHNICA
359.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Audio-Technica
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 35 om
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

OpisWybrane atrybutyrodzaj Wokółuszne
Długość przewodu [m] 3 m
Sposób zakładania Otwarte
użycie Uniwersalne
Wokółuszne słuchawki otwarte Audio-Technica ATH-AVA400

Audio-Technica ATH-AVA400 to otwarte słuchawki wokółuszne, które projektanci wyposażyli w 40-mm przetworniki z cewkami CCAW. Dzięki tym progresywnym głośnikom słuchawki dostarczają bogaty, detaliczny dźwięk i wspólnie z aluminiowymi obudowami ze strukturą plastra miodu gwarantują czystość reprodukcji brzmienia.


Wysoki komfort stosowania

Model Audio-Technica ATH-AVA400 nie tylko gwarantuje czyste brzmienie, lecz także zagwarantuje wysoki komfort wykorzystywania, nawet w trakcie wielogodzinnych odsłuchów. To zasługa użycia miękkich poduszek wokółusznych oraz samodopasowującego mechanizmu, dzięki któremu pasek nagłowny samoczynnie dostosowuje się do wielkości i kształtu głowy. Słuchawki wyposażone są w przewód o długości3 m, zakończony wtykiem mini jack (3,5 mm). W sytuacji konieczności zastosowania wtyczki jack użytkownicy mogą skorzystać z dołączonej przejściówki 3,5 mm/6,3 mm.