Audio-Technica ATH-DSR7BT promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Audio-Technica ATH-DSR7BT oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Audio-Technica ATH-DSR7BT
799.00
Top Hi-Fi & Video Design
Audio-Technica ATH-DSR7BT
919.00
OleOle!
Audio-Technica ATH-DSR7BT
919.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Audio-Technica
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

OpisWybrane cechywariant Nauszne
Długość przewodu [m] 2 m
Sposób zakładania Zamknięte
użycie Dla fanów audio
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-DSR7BT z systemem Pure Digital Drive

rewolucyjne wokółuszne słuchawki Bluetooth Audio-Technica ATH-DSR7BT to druga po DSR9BT konstrukcja korzystająca z zalet autorskiego systemu Pure Digital Drive™. Za jego pomocą oryginalny sygnał cyfrowy przekazywany jest ze źródła wprost do membran przetworników, z pominięciem układu konwersji cyfrowo-analogowej, która zwykle pogarsza jakość dźwięku przy transmisji Bluetooth. Dzięki czemu ATH-DSR7BT pozwalają cieszyć się brzmieniem, jakie artysta zarejestrował w studiu w trakcie nagrania.


Odtwarzaj w rozdzielczości Hi-Res

technologia zastosowana w słuchawkach Audio-Technica ATH-DSR7BT pozwala radować się dźwiękem wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo słuchawki wyposażone są w cyfrowy port USB obsługujący pliki 96 kHz/24 bity. Przy bezprzewodowym połączeniu słuchawki obsługują sygnał do 48kHz/24 bity.


Komfort i wygoda użytkowania na najwyższym poziomie

Wysoki poziom komfortu to jeszcze zasługa kołnierzy wokółusznych wypełnionych pianką z funkcją pamięci, które wspaniale dostosowują się do kształtu głowy użytkownika. W połączeniu z komfortowym pałąkiem nagłownym równomiernie rozkładają one ciężar słuchawek, dzięki czemu bez jakiegokolwiek zmęczenia można przez długi czas słuchać swej ulubionej muzyki.


Wskaźniki LED

Wskaźniki LED sygnalizujące o statusie pracy słuchawek umieszczone na jednym z nauszników w sposób jasny i czytelny pokazują zakres pracy słuchawek, ładowaniu, aktualnym poziomie naładowania baterii, a także o odtwarzanej częstotliwości próbkowania.


Sterowanie przy pomocy dotyku

Komfort obsługi słuchawek powiększa dotykowe zdalne sterowanie, które pozwala sterować odtwarzaniem muzyki i umożliwia odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.