Audio-Technica ATH-M20 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Audio-Technica ATH-M20 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 229.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Słuchawki nauszne AUDIO-TECHNICA ATH-M20X Czarny
229.00
Media Expert
Audio-Technica ATH-M20x
239.00
OleOle!
Audio-Technica ATH-M20x
239.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Audio-Technica
Kategoria:Słuchawki

Opis

Audio-Technica ATH-M20X

renomowana wśród profesjonalistów seria "M" słuchawek do monitoringu marki Audio-Technica oferuje dokładne odwzorowanie i wyjątkową wygodę używania. Słuchawki sprawdzają się jednocześnie w trakcie długiego słuchania w studio jak i w ruchu. Konturowe, szczelne kapsuły genialnie izolują akustycznie od otoczenia. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji słuchawek są wytrzymałe i równocześnie komfortowe. Słuchawki kolekcji "M" stanowią niezrównane połączenie wysokiej jakości dźwięku, a także solidności wykonania gwarantujących bezawaryjność w każdych warunkach i czasie.
Opis ze strony www.audio-technica.com.pl
Model ATH-M20x to słuchawki fachowe przeznaczone do monitoringu audio stanowiące punkt wyjściowy w lubianej wśród profesjonalistów na całym świecie linii "M". Nowoczesna i wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji słuchawek zapewniają wygodę stosowania, wysokiej jakości dźwięk i wydajną izolację akustyczną od otoczenia. Słuchawki nadają się doskonale do zastosowań studyjnych i mikserskich.
Opis ze strony www.audio-technica.com.pl
parametry charakterystyczne słuchawek ATH-M20X:


informacje techniczne: