Audio-Technica ATH-S200BT promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Audio-Technica ATH-S200BT oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki nauszne AUDIO-TECHNICA ATH-S200BT Biały
199.00
Media Expert
Słuchawki AUDIO-TECHNICA ATH-S200BT, Bluetooth
199.00
Empik

Parametry

Producent:Audio-Technica
Kategoria:Słuchawki
Typ nauszne

Opis

Audio-technica ATH-S200BT to lekkie, bezprzewodowe słuchawki wytwarzane dla osób, które są w ciągłym ruchu. Długi czas pracy na baterii wynoszący 40 godzin pozwala radować się czystym, dynamicznym dźwiękiem przez cały dzień, bez konieczności doładowywania akumulatora.

Przydatne funkcje, takie jak zastosowane zdalne sterowanie i składana na płasko kompozycja sprawiają, iż słuchanie muzyki jest tak przystępne i komfortowe, jak to tylko osiągalne.Korzyści:Czysty, konkretny dźwięk (przetworniki 40 mm)Łączność Bluetooth®Czas pracy na baterii 40 godzinWbudowane przyciski do zarządzania odtwarzaniem muzyki i rozmowami telefonicznymiSkładana na płasko konstrukcja upraszczająca przewożenieDostępne w czterech wersjach kolorystycznych.Lekka i mobilna kompozycjaLekkie, ważące zaledwie 190 g słuchawki ATH-S200BT, są głównie mobilną konstrukcją.

Po złożeniu na płasko z łatwością można schować je do torby. Moduł Bluetooth® umożliwia stabilne i niezawodne bezprzewodowe przesyłanie muzyki wprost ze smartfona, tabletu, komputera lub mobilnego odtwarzacza muzyki obsługującego Bluetooth®.Dynamiczny dźwiękInżynierowie Audio-Techniki opracowali dla modelu ATH-S200BT nowe 40-milimetrowe głośniki, wykorzystując swoje bogate doświadczenie w projektowaniu przetworników.

Dzięki nim słuchawki gwarantują dynamiczny, czysty i solidny dźwięk.wygodne sterowanieOdtwarzanie muzyki upraszczają przyciski zdalnego sterowania zaimplementowane w lewą muszlę. Użytkownik może jeszcze w łatwy sposób regulować poziom głośności, a także odbierać połączenia telefoniczne bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni – przy pomocy zintegrowanego wbudowanego mikrofonu słuchawki zamieniają się w wysokiej klasy zestaw słuchawkowy.Długi czas pracy na bateriiPojedyncze, 4-godzinne ładowanie przy pomocy dostarczonego kabla USB, zapewnia imponujący, 40-godzinny czas pracy w trybie bezprzewodowym.

dzięki czemu użytkownik może cieszyć się muzyką poprzez cały dzień, bez zapotrzebowania ciągłego przypominania sobie o konieczności doładowywania akumulatora. Miękkie nauszniki zapewniają wysoki komfort wykorzystywania i jednocześnie zapewniają efektywną izolację akustyczną - wyśmienitą w trakcie słuchania muzyki w głośnym otoczeniu....