Audio-Technica ATH-SR5 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Audio-Technica ATH-SR5 oraz 10 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-79%
Audio-Technica ATH-SR5BK
249.00
OleOle!
-79%
Audio-Technica ATH-SR5BK
249.00
RTV EURO AGD
Słuchawki nauszne AUDIO-TECHNICA ATH-SR5WH Biały DARMOWY TRANSPORT
289.42
ELECTRO.pl
Słuchawki nauszne AUDIO-TECHNICA ATH-SR5BTWH Biały DARMOWY TRANSPORT
549.00
ELECTRO.pl
Słuchawki nauszne AUDIO-TECHNICA ATH-SR5BTWH Biały
549.00
Media Expert
Audio-Technica ATH-SR5BTBK
649.00
OleOle!
Audio-Technica ATH-SR5BTBK
679.00
RTV EURO AGD
Słuchawki bezprzewodowe AUDIO TECHNICA ATH-SR5BT Czarny
749.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki nauszne AUDIO-TECHNICA ATH-SR5WH Biały
1189.00
Media Expert
Słuchawki przewodowe AUDIO TECHNICA ATH-SR5 Biały
1189.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Audio-Technica
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 35 om
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

SŁUCHAWKI ZAMKNIĘTE BEZPRZEWODOWE Z BLUETOOTH AUDIO-TECHNICA ATH-SR5BT

Model ATH-SR5BT to bezprzewodowa wersja najnowszych zamkniętych słuchawek dynamicznych w portfolio Audio-Techniki. Zastosowany moduł Bluetooth pozwala słuchać muzyki bez konieczności przyłączania kabla, co znacząco powiększa komfort i wygodę używania. Nawiązanie połączenia bezprzewodowego upraszcza system NFC – aby sparować słuchawki z urządzeniem źródłowym starczy umieścić je obok siebie, bez potrzeby wpisywania kodów. Słuchawki ATH-SR5BT mogą zapamiętać do ośmiu sprzętów Bluetooth. Wysoką jakość dźwięku przy połączeniu bezprzewodowym zapewnia obsługa kodeku aptX, który pozwala uzyskać brzmienie zbliżone jakością do nagrań z płyt CD.

Komfort korzystania ze słuchawek SR5BT rozszerza zintegrowany z nausznikami moduł zdalnego sterowania z mikrofonem. Dzięki niemu choćby w przypadku komunikacji bezprzewodowej użytkownik może sterować odtwarzać muzyki, np. Ze smartfonu, i nawiązywać/kończyć rozmowę telefoniczną. Wewnętrzny akumulator pozwala korzystać cieszyć się bezprzewodową wygodą poprzez 38 godzin, przy w pełni naładowanej baterii. Do pełnego naładowania akumulatora starczy pięć godzin.

Nauszny model ATH-SR5BT wyposażony jest w spore, 45-milimetrowe przetworniki, które zapewniają najwyższej jakości dźwięk muzyki, typowo tej zapisanej w wysokiej rozdzielczości. Słuchawki mogą poszczycić się wyjątkowo szerokim pasmem przenoszenia, rozciągającym się od 5 do 40 000 Hz. O nad wyrazści modelu ATH-SR5BT decyduje także jego minimalna waga – lekka kompozycja usprawnia korzystanie ze słuchawek w trakcie podróży, spacerów i innych energiczności. Elastycznie zamocowane muszle nauszne w połączeniu z miękkimi kołnierzami nausznymi, wypełnionymi pianką z funkcją pamięci, perfekcyjne dobranie do uszu i zapewniają najwyższy komfort używania.

Funkcjonalność słuchawek Audio-Technica ATH-SR5BT powiększa odłączany przewód, który pozwala słuchać muzyki choćby po wyczerpaniu się akumulatora. 1,2-metrowy przewód zaopatrzony jest w moduł zdalnego sterowania z mikrofonem, który upraszcza zarządzanie odtwarzaniem muzyki ze smartfonu i dodatkowo pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności zdejmowania słuchawek.

dane technologiczne:

  • typ: zamknięte, aktywne
  • Średnica przetwornika: 45 mm
  • Pasmo przenoszenia 5-40 000 Hz
  • Maksymalna moc wejściowa: 1500 mW
  • Czułość: 102 dB
  • Impedancja 50 Ω

Bluetooth:

  • Wersja Bluetooth 4.1
  • Kompatybilne profile A2DP/AVRCP/HFP/HSP
  • Obsługiwane kodeki SBC/aptX/AAC
  • Pasmo transmisji 20-20 000 Hz