Bose QC30 promocja 2021

Cena1297.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bose
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia bezprzewodowe

Opis

Bezprzewodowe słuchawki Z redukcją hałasu Bose QuietControl 30

Decyduj, ile dźwięków z otoczenia chcesz usłyszeć. Nie możesz kontrolować poziomu hałasu w otoczeniu. Możesz jednak mieć kontrolę nad tym, ile z tego hałasu usłyszysz. Ustaw własne poziomy redukcji hałasu na słuchawkach QuietControl 30 i słuchaj dźwięków o jednostajnej jakości na każdym poziomie głośności. Lekki pałąk należycie układa się na szyi, gwarantując wygodę poprzez cały dzień, a łączność Bluetooth likwiduje konieczność używania kabli.

Zapanuj nad otoczeniem

Słuchaj jak nigdy przedtem dzięki nowej rewolucyjnej technologii: teraz masz kontrolę nad tym, ile z dźwięków otoczenia będzie do Ciebie docierać. Hałaśliwa droga do pracy? Wyeliminuj rozpraszające dźwięki. Poczekalnia w terminalu? Słuchaj dźwięków otoczenia, żeby nie przegapić wezwania na pokład. Rozszerz redukcję hałasu po starcie samolotu. Już nigdy, w żadnym momencie w ciągu dnia, hałas nie stanie Ci na drodze. Chyba, że na Twoje wyraźne życzenie.

użyteczna budowa pałąka na szyję

Lekki, wyprofilowany pałąk dobrze układa się na szyi. Wyprodukowany z delikatnych materiałów, by zapewnić długofalową wygodę, dzięki czemu nadzwyczajnie nosie się nosi przez cały dzień.

Aktywna redukcja hałasu

Hałas towarzyszy nam przez cały czas. Dlatego we wnętrzu i na zewnątrz słuchawek starannie rozmieściliśmy mikrofony, aby móc stale mierzyć i porównywać poziom hałasu i reagować na niego. Następnie system emituje taki sam sygnał z odwrotną fazą, w celu zredukowania hałasu. W dodatku końcówki StayHear+ QC tworzą delikatnie uszczelnienie gwarantujące dodatkowe pasywne tłumienie hałasu.

Bezprzewodowy dźwięk bez kompromisów

Zostaw przewody za sobą, nie rezygnując z jakości dźwięku. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności gwarantuje stały i stabilny dźwięk niezależnie od poziomu głośności. Jeśli na ruchliwej ulicy musisz ją zwiększyć, dźwięk muzyki nie ulega zniekształceniom. Słuchawki paruje się za pomocą technologii Bluetooth i NFC, dzięki czemu ich bezprzewodowe łączenie jest proste i prędkie. Wbudowany pilot pozwala odbierać i kończyć połączenia, pomijać i wstrzymywać utwory oraz sterować głośnością bez konieczności sięgania po telefon. Dzięki temu możesz skupić się na muzyce.

Aplikacja może sporo zmienić

Chcemy, by nasi konsumenci mogli w pełni zastosować nasze słuchawki. Stworzyliśmy darmową aplikację, dzięki której przyłączanie urządzeń i przełączanie się pomiędzy nimi jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Posiada także wskazówki dotyczące oraz zezwala na personalizację ustawień. Zobacz, jak dużo zmienia prosta i intuicyjna aplikacja.

Łatwy dostęp do wszelkiego

Uzyskaj prędki dostęp do głównych funkcji produktu, np. Samoczynnego wyłącznika, regulacji głośności i odczytu stanu baterii. Z Bose Connect możesz wykorzystać wszystkie funkcje oferowane przez produkty. Aplikacja współpracuje ze słuchawkami QC35, słuchawkami bezprzewodowymi SoundSport i SoundSport Pulse, słuchawkami QuietControl 30 i słuchawkami bezprzewodowymi SoundLink around-ear II.

Najprostszy sposób na zarządzanie połączeniami

Przełączanie pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz ekspresowo przełączyć się z rozmowy na smartfonie na odtwarzacz muzyczny na tablecie albo laptopie – wystarczy, że przesuniesz palcem Zarządzanie listą połączeń jest tak samo proste. Pełna kontrola

Aktualizacje produktów bezprzewodowych

Bose Connect pobiera w tle najnowsze oprogramowanie dla artykułu i instaluje je w wybranym przez Ciebie momencie. A Ty, zamiast tracić czas na pobieranie aktualizacji, możesz oddać się muzyce.

Specyfikacja wymiary / waga bez kabla
  • Słuchawki:15,2 (wys.) × 16,5 (szer.) × 1,9 (głęb.) cm (28,4 g)
  • Pokrowiec:16,5 (wys.) × 17,1 (szer.) × 3,6 (głęb.) cm
  • kabel USB:30,5 cm
dodatkowe informacje:
  • Zasięg łączności Bluetooth: 10 m (33 stopy)
  • Czas ładowania akumulatora: poniżej 3 h
  • Czas pracy akumulatora: Do 10 godzin odtwarzania po pełnym naładowaniu
Zawartość opakowania:
  • Słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30
  • Pokrowiec
  • 3 wymiary końcówek QC: S, M i L
  • kabel USB do ładowania
nieraz zadawane pytania Jaka jest różnica pomiędzy słuchawkami bezprzewodowymi QuietControl 30 a słuchawkami QuietComfort 20 z technologią Acoustic Noise Cancelling?

Choć oba modele słuchawek proponują redukcję hałasu w słuchawkach dousznych, QuietControl 30 ma dopełniającą zaletę w postaci funkcji regulacji redukcji hałasu, pozwalającej użytkownikowi przypasować poziom redukcji hałasu. Komfortowy pałąk pozwala korzystać ze słuchawek poprzez cały dzień. Słuchawki mają także korektor, który gwarantuje wysokiej jakości dźwięk firmy Bose niezależnie od ustawień głośności. Ponadto słuchawki QuietControl 30 oferują takie funkcje, jak system dwóch mikrofonów, komunikaty głosowe oraz instynktowne sterowanie. Wszystko to w komfortowych słuchawkach bezprzewodowych. Słuchawki QuietControl 30 nie posiadają opcji przewodowej redukcji hałasu ani wzmacniania dźwięku, więc nie można ich podłączyć do systemów dźwiękowych w samolocie, co jest realne w sytuacji słuchawek QC20.

Czym jest regulowana redukcja hałasu?

dostosowywana redukcja hałasu to kolejna generacja wiodącej na rynku funkcji redukcji hałasu, z której słynie producent Bose. Gwarantuje klientowi pełną kontrolę nad poziomem redukcji hałasu – od pełnej redukcji po jej całkowity brak, wraz z etapami przejściowymi – za jednym naciśnięciem przycisku na pilocie lub w aplikacji Bose Connect.

Co mam zrobić, jeśli nie słyszę różnicy w poziomie redukcji hałasu, zmieniając ustawienia przy pomocy przycisków pilota lub aplikacji Bose Connect?

Tak jak w sytuacji każdych słuchawek sygnał dobiegający ze źródła dźwięku może sprawić, że otoczenie nie będzie słyszalne. Zmniejszenie głośności dźwięku albo tymczasowe zatrzymanie muzyki pozwoli lepiej słyszeć poszczególne etapy redukcji hałasu w miarę wprowadzania ustawień.

Czym jest elektroniczny szum bazowy?

Szum bazowy to elektroniczny „syk", który może być słyszalny w niektórych słuchawkach redukujących hałas. Szum ten może irytować i zniszczyć przyjemność płynącą ze słuchania muzyki. W słuchawkach QuietControl 30 wykorzystano nowoczesną technikę elektroniczną, aby zminimalizować szum bazowy tak, aby był w zasadzie niewykrywalny.

Jakie nasilenie hałasu redukują słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30 przy ustawieniu pełnej redukcji hałasu?

firma Bose nie deklaruje jakichkolwiek wartości procentowych dotyczących redukcji hałasu, ponieważ trudno jest określić dokładną wartość, która odzwierciedlałaby redukcję w różnych warunkach otoczenia, w jakich nosi się słuchawki. Przy ustawieniu pełnej redukcji słuchawki QuietControl 30 wypadają należycie na tle konkurencji i obniżają słyszalność hałasu do poziomu wyraźnie lepszego w sytuacji, gdy słuchawki te nie są użytkowane. Nakłaniamy klientów do wypróbowania naszych słuchawek w przeróżnych sytuacjach, równocześnie z zastosowaniem zewnętrznego źródła dźwięku, jak i bez niego.

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych QuietControl 30?

Słuchawki QuietControl 30 mają zasięg 10 metrów od urządzenia źródłowego. Bardzo słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się zniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, albo zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne.

Jak się ładuje słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30? Ile czasu zajmie ładowanie?

Słuchawki bezprzewodowe QuietControl 30 można ładować za pomocą znajdującego się w komplecie przewodu USB, podłączając wtyczkę mikro USB do pałąka, a wtyczkę USB do portu USB na komputerze albo ładowarce sieciowej (do kupienia osobno). Żeby słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. Trzech godzin. (Kiedy akumulator jest rozładowany, starczy podłączyć urządzenie na 15 minut, by móc odtwarzać muzykę jeszcze poprzez około godzinę). Podczas ładowania wskaźnik naładowania akumulatora będzie migał na żółto. Po pełnym naładowaniu wskaźnik naładowania akumulatora będzie świecił zielonym światłem ciągłym.

Ile wynosi przeciętny czas pracy akumulatora po naładowaniu?

Akumulator po naładowaniu zagwarantuje do 10 godzin pracy.

Do czego służą przyciski na prawym przewodzie?

Na pilocie znajdującym się na prawym przewodzie znajduje się łącznie pięć przycisków. Trzy przyciski są zgrupowane po prawej stronie pilota. Obszerniejszy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Pozwalają odtwarzać, wstrzymywać i zmieniać utwory lub filmy, odbierać i kończyć połączenia telefoniczne oraz korzystać z poleceń głosowych, takich jak Siri lub wybieranie głosowe. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Są ułożone w naturalnym ustawieniu góra-dół, żeby ułatwić regulację głośności.
ponadto dwa przyciski znajdują się z tyłu pilota. Te przyciski służą do regulacji poziomu redukcji hałasu.zwiększyć poziom redukcji hałasu, naciśnij ▲ (przycisk górny).obniżyć poziom redukcji hałasu i słyszeć więcej dźwięków z otoczenia, naciśnij ▼ (przycisk dolny)

Gdzie znajduje się przycisk zasilania? Gdzie znajduje się przycisk Bluetooth®?

Do korzystania z trybu Bluetooth i włączania zasilania służy jeden wspólny przycisk. Znajduje się on na wewnętrznej części pałąka. Przy założonych słuchawkach przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie, zwrócony przodem do szyi.

Czym różnią się końcówki StayHear+ QC dołączone do słuchawek bezprzewodowych QuietControl 30 od oryginalnych końcówek StayHear?

Końcówki StayHear+ QC są tworzone z tego samego miękkiego silikonu, co oryginalne końcówki StayHear,posiadają nieszablonowy kształt parasolki, dzięki temu delikatnie uszczelniają wlot przewodu słuchowego.

Czy końcówki StayHear+ QC są zgodne z innymi słuchawkami Bose in-ear?

Końcówki StayHear+ QC są zgodne ze słuchawkami QuietComfort 20 Acoustic Noise Cancelling, jednak nie powinno się ich stosować do innych słuchawek Bose in-ear.