Bose QC35 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bose QC35 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1171.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-27%
BOSE słuchawki QuietComfort Earbuds, kość słoniowa
1171.00
Mall.pl
-27%
BOSE słuchawki QuietComfort Earbuds, czarne
1171.00
Mall.pl
BOSE słuchawki do zasypiania Sleepbuds II, białe/srebrne
1222.00
Mall.pl
Bose Noise Cancelling Headphones 700 (niebieski)
1299.00
RTV EURO AGD
Bose QuietComfort 45 (czarny)
1599.00
RTV EURO AGD
QuietComfort 45 Czarny Słuchawki bezprzewodowe BOSE
1599.00
MediaMarkt.pl
Bose QuietComfort 45 (biały)
1599.00
RTV EURO AGD
QuietComfort 45 Biały Smoke Słuchawki bezprzewodowe BOSE
1599.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bose
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne

Opis

Bose QuietComfort 35 I srebrny

Uwolnij się od przewodów! Podłącz słuchawki Bose QuietComfort 35 do sprzętów za pomocą parowania Bluetooth i NFC.

Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zapewnia stabilny dźwięk niezależnie od poziomu głośności, a system dwóch mikrofonów wyciszających hałas zagwarantuje istotne rozmowy nawet przy silnym wietrze i hałasie.

Wypróbuj je — a potem spróbuj się bez nich obyć.

Muzyka brzmi lepiej

Włączasz słuchawki i hałas natychmiast cichnie. Twoje ulubione utwory wznoszą się na nowy poziom i brzmią tak bogato i czysto, iż masz wrażenie, jakby były odtwarzane po raz pierwszy. To magiczne przeżycie dla Twoich uszu — lecz to nie magia. To precyzyjnie zaplanowane ułożenie mikrofonów w środku i na zewnątrz muszli słuchawek. To zastrzeżone rozwiązania elektroniczne, które stale mierzą i porównują stopnie szumów zewnętrznych, a potem optymalnie na nie reagują. A dodatkowo to rozwiązania elektroniczne wysyłające równoważny sygnał do muszli słuchawek w celu zredukowania hałasu. A Ty możesz cieszyć się muzyką, którą kochasz — albo tak niezbędną Ci ciszą.

nad wyraz długi czas działania akumulatora

Powszechnie uważa się, że czas działania akumulatora jest krótszy w przypadku słuchawek bezprzewodowych. Bose zmieniło ten sposób myślenia. Jak? rozmiar i kształt akumulatora litowo-jonowego pozostał tak przypasowany, żeby zoptymalizować miejsce przystępne w muszli słuchawek—nie pogarszając przypasowania ani komfortu słuchania. Możesz dzisiaj radować się aż 20-godzinnym okresem bezprzewodowego korzystania ze słuchawek, co w sytuacji słuchawek bezprzewodowych stanowi znacząco długi czas. Możesz jeszcze podłączyć słuchawki przewodowo i używać ich przez 40 godzin.

Cisza brzmi ciszej

Poziom elektronicznego szumu bazowego to nasza kolejna pasja. Szum bazowy w słuchawkach to miękki syk, który możesz słyszeć, jeśli używasz ich w cichym otoczeniu. Ze względu na to, iż hałas ten można mierzyć, bezustannie poprawiamy rozwiązania elektroniczne zastosowane w słuchawkach QC35 aż do momentu, gdy ten miękki syk stanie się praktycznie niesłyszalny.

najlepsze materiały umożliwiające całodzienną wygodę

Materiały mają znaczenie. Dlatego pałąk słuchawek QC35 jest nie tylko miękki — jest wytworny. Owinięty w materiał Alcantara — miękkie pokrycie wykorzystywane przez prestiżowe międzynarodowe marki w rozmaitych produktach, takich jak jachty i luksusowe samochody — zagwarantuje konieczną wygodę korzystanie ze słuchawek poprzez cały dzień. Poduszki nauszne są wyprodukowane z syntetycznej skóry organicznej i mają silikonową nakładkę umożliwiającą pasywną redukcję hałasu.

Lekkie i trwałe? Jak?

Powszechnie uważa się, iż lekkie słuchawki są stworzone z plastiku i łatwo pękają. Dlatego nie używamy plastiku. Stosujemy nylon umocniony włóknem szklanym, który gwarantuje lekkość słuchawek i jednocześnie sprawia, iż są one bardzo trwałe. Słuchawki mają w dodatku konkretne wykończenia. W sprężynie i zawiasach pałąka zastosowano stal nierdzewną, co powiększa wytrzymałość słuchawek w powszednim użytkowaniu.

Łatwe sterowanie

Łączenie z urządzeniami Bluetooth i przełączanie pomiędzy nimi, np. Z iPada na iPhone'a po odebraniu połączenia, jest dzisiaj niezwykle proste. Instynktowny interfejs graficzny gratisowej aplikacji Bose Connect pozwala zarządzać wszystkimi połączeniami. Po sparowaniu z wieloma urządzeniami słuchawki będą się przełączać pomiędzy nimi samoczynnie gdy wyłącznie będziesz mieć na to ochotę. Aplikacja zagwarantuje dodatkowo aktualizacje oprogramowania i wskazówki dotyczące oraz umożliwia personalizację ustawień. Wystarczy pobrać gratisową aplikację Bose Connect na urządzenie przenośne Apple.

Najważeniejsze parametry:

 • Dzięki wiodącej w branży technice redukcji hałasu cichy dźwięk wydaje się jeszcze cichszy, a muzyka brzmi jeszcze lepiej.
 • Bezprzewodowa łączność z urządzeniami dzięki funkcji Bluetooth i parowaniu poprzez NFC
 • Do 20 godzin bezprzewodowej pracy akumulatora na jednym ładowaniu i do 40 godziny przy połączeniu przewodowym.
 • Dzięki materiałom najwyższej jakości słuchawki są lekkie i komfortowe całodzienne słuchanie
 • Aplikacja Bose Connect pomaga w zarządzaniu sparowanymi urządzeniami według własnych upodobań

informacje techniczne:

 • Akumulator litowo-jonowy
 • tylko audio: 1,2 m
 • kabel USB: 30,5 cm
 • rozmiary bez kabla (wys. X szer. X głęb.): 18 × 17 × 8,1 cm
 • Waga: 0,31 kg

Zawartość opakowania:

 • Słuchawki QC35
 • Adapter do samolotu
 • kabel audio do podłączenia przewodowego
 • kabel USB
 • Pokrowiec

nieraz ZADAWANE PYTANIA
Jaka jest różnica między słuchawkami bezprzewodowymi QuietComfort 35 a słuchawkami QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II, podobnie jak model QuietComfort 35, są połączeniem unikatowej technologii redukcji hałasu, swobody od kabli, imponującej jakości dźwięku, systemu dwóch mikrofonów i 20-godzinnego czasu pracy akumulatora. Słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II są w dodatku zaopatrzone w nowy przycisk funkcyjny na lewej muszli. Przycisk ten zagwarantuje dostęp do funkcji Google Assistant w krajach i językach, w których jest ona przystępna. Jeśli w danym kraju funkcja Google Assistant nie jest dostępna, przycisk ten będzie regulować poziom redukcji hałasu (ANR), żeby zapewnić najkorzystniejszą jakość dźwięku w każdych warunkach.

Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?
opatentowana struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które gwarantują przepływ powietrza w słuchawkach. Rozszerza to ich głośność akustyczną bez zapotrzebowania rozszerzania muszli słuchawek. Dzięki temu słuchawki generują ulepszony dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i komfortowojsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest użytkowana we wszelkich naszych słuchawkach i pakietach słuchawkowych.

Jaka jest pełna osiągalna redukcja hałasu w słuchawkach bezprzewodowych QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II wykorzystują dynamiczną i pasywną redukcję hałasu. Zaawansowane i opatentowane rozwiązanie elektroniczne gwarantuje energiczną redukcję hałasu z użyciem mikrofonów umieszczonych równocześnie wewnątrz, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny lokalizuje dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — emitując sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kompilacji trafnej konstrukcji akustycznej i precyzyjnie przypasowanych tworzyw, z których wytworzone są muszle słuchawek i poduszki.

Co to jest NFC?
NFC (Near Field Communication) to kanon łączności bezprzewodowej pomiędzy dwoma urządzeniami znajdującymi się w minimalnej odległości, przede wszystkim poniżej 10 cm. W słuchawkach QuietComfort 35 II funkcja NFC jest użytkowana do obsługi parowania w trybie Bluetooth. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, iż zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?
Tak. Słuchawki QuietComfort 35 II wyposażono w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać podczas rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Obsługa konwencjonalnych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują ponadto z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime. System dwóch mikrofonów zagwarantuje wyraźne rozmowy choćby przy obszernym wietrze i hałasie, a funkcja słyszenia własnego głosu sprawia, iż brzmisz naturalnie, kiedy rozmawiasz przez telefon. Słuchawki QuietComfort 35 II obsługujątechnikę HD Voice.

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II z urządzeniem mobilnym?
w przypadku telefonu obsługującego kanon NFC wystarczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie, i przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli z widocznym logo NFC, a następnie zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, że słuchawki pozostały włączone, przesuwając trójpozycyjny przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć trójpozycyjny przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED zaświeci się na niebiesko lub rozlegną się dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Dzisiaj należy nowoczesnać zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, aby podłączyć słuchawki. Po nawiązaniu połączenia dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na biało.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II mogą być równocześnie podłączone do dwóch urządzeń mobilnych?
Tak. Technologia komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom QC35 II podtrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami równocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. W trakcie oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki samoczynnie wstrzymają odtwarzanie, aby odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na iPadzie.

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II posiadają zasięg do 9 metrów od urządzenia źródłowego. Istotnie słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się zmniejszyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, albo zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth®, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego lub kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II można ładować przy pomocy dołączonego kabla USB i gniazda komputera lub ładowarki (sprzedawanej osobno). Żeby słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2,25 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulator zaświeci się na zielono. Kiedy brakuje czasu na pełne naładowanie akumulatora, podłączenie słuchawek do gniazdka na 15 minut zapewni zapas energii choćby na 2,5 godziny stosowania.

Jak długo akumulator pozostaje naładowany?
Słuchawki QuietComfort 35 II są wyekwipowane w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia do 20 godzin bezprzewodowej pracy urządzenia i do 40 godzin pracy przy podłączeniu przewodowym.

Czy można słuchać muzyki po rozładowaniu akumulatora?
Tak. Słuchawki te nieustanny odsłuch ze źródła dźwięku, choćby po wyczerpaniu akumulatora. Jednak w przypadku braku zasilania aktywna redukcja hałasu i energiczna korekcja Active EQ nie będą działać.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II można ładować przy użyciu komputera PC/laptopa?
Tak. Słuchawki QuietComfort 35 II są zaopatrzone w przewód USB, który umożliwia ich ładowanie przez komputer PC lub notebook. Należy pamiętać, że komputer PC albo notebook musi być włączony i w stanie czuwania, by można go było używać do ładowania przez USB.

Do czego służą przyciski znajdujące się z tyłu prawej muszli słuchawek?
pokaźniejszy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Pozwala on odtwarzać, wstrzymywać i zmieniać utwory lub filmy, odbierać i kończyć połączenia telefoniczne i korzystać z poleceń głosowych, takich jak Siri lub wybieranie głosowe. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Są ułożone w naturalnym ustawieniu góra-dół, by użytkownikowi było z łatwością regulować głośność.