Bose SoundLink Around-Ear promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Bose SoundLink Around-Ear oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 898.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SoundLink around-ear II Biały Zestaw słuchawkowy BOSE
898.00
MediaMarkt.pl
SoundLink around-ear II Czarny Zestaw słuchawkowy BOSE
898.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bose
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Regulacja głośności nie
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne

Opis

Bose Soundlink around-ear II czarny

Bezprzewodowa swoboda. Najwyższa jakość dźwięku.

Muzyka sprawia, iż czujesz wolność. Przewody nie powinny w tym przeszkadzać. Bezprzewodowe słuchawki SoundLink zostały opracowane, by zapewnić wyjątkowy dźwięk, który zachowuje jakość bez względu na głośność dzięki zaimplementowaniu połączenia wyjątkowych technice. Znaczny dźwięk w trakcie połączeń w każdych warunkach, trwałe materiały i wygoda sprawiają, że można radować się bezprzewodową swobodą. A także najwyższą jakością dźwięku.

Nic nie stoi między Tobą i Twoją muzyką

Jeśli myślisz, iż bezprzewodowe słuchawki nie brzmią tak poprawnie jak przewodowe, posłuchaj naszych słuchawek. Ciesz się głębokim, bogatym brzmieniem, a także płynnym przełączaniem między dwoma urządzeniami Bluetooth® przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi na prawej słuchawce nie trzeba sięgać po urządzenie, aby zmienić głośność albo utwór. W przypadku telefonu obsługującego standard NFC wystarczy dotknąć urządzeniem bocznej części prawej muszli słuchawek, żeby je sparować.* Słuchawki te zaprojektowano z myślą o ulepszonym dźwięku bezprzewodowym, żeby nic nie przeszkadzało w słuchaniu muzyki.
* Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus i 7/7 Plus Plus jedynie korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w przypadku telefonów bez obsługi standardu NFC.

unikatowe technologie spełniają obietnice

Wstępem do nowych, lepszych wrażeń z używania słuchawek bezprzewodowych jest jakość dostarczanego poprzez nie dźwięku. Dzięki połączeniu technologii TriPort i Active EQ bezprzewodowe słuchawki SoundLink widoczne, solidne brzmienie przy każdej głośności.
Niski poziom głośności
Korzystasz z profilu głośnomówiącego w pracy? Ciesz się genialną jakością dźwięku przy niskim poziomie głośności.
Wysoki poziom głośności
Robisz głośniej podczas podroży z pracy do domu? Muzyka ma głębokie, przestrzenne brzmienie przy znacznej głośności.

przejrzyście czysty dźwięk podczas połączeń

Jeśli korzystasz ze słuchawek poprzez cały dzień, prawdopodobnie w którymś momencie musisz również odebrać telefon. Te pozostały zaprojektowane z myślą o optymalizacji komunikacji po obu stronach. Progresywny mikrofon z technologią głosu w jakości HD gwarantuje czystość dźwięku choćby przy silnym wietrze, a części sterujące na muszli słuchawek umożliwiają odbieranie i kończenie połączeń bez konieczności sięgania po telefon. Udoskonalona funkcja słyszenia własnego głosu powoduje, że brzmi on bardziej naturalnie – tak jak wtedy, gdy nie korzystasz ze słuchawek.

Aplikacja może niemało zmienić

Chcemy, żeby nasi kupujący mogli w pełni zastosować nasze słuchawki. Stworzyliśmy bezpłatną aplikację, dzięki której podłączanie maszyn i przełączanie się między nimi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Gromadzi także wskazówki dotyczące , a także umożliwia personalizację ustawień. Sprawdź, jak dużo zmienia prosta i instynktowna aplikacja.

wyprodukowane w udoskonalony sposób

Gdy chcesz słuchać muzyki w podróży, potrzebujesz słuchawek, które sprawdzą się w każdych warunkach. Dzięki wykorzystaniu opornych na uszkodzenia tworzyw — nylonu usztywnionego włóknem szklanym i wytrzymałej na korozję stali nierdzewnej — nasze słuchawki pozwalają sprostać życiu w podróży.
niezrównana wygoda powoduje, iż można je nosić przez cały dzień. Poduszki pałąka nagłownego są pokryte materiałem Alcantara®, równomiernie rozkładają wagę i poprawiają stabilność. Miękkie poduszki muszli słuchawek stosowne przypasowanie do uszu.

informacje techniczne:

 • rozmiary/waga
  • Słuchawki:19,1 (wys.) × 15,2 (szer.) × 3,8 (głęb.) cm (200 g)
  • Poduszka nauszna:9,6 (wys.) × 7,4 (szer.) cm
 • dodatkowe informacje
  • Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m (30 stóp)
  • Czas ładowania: 3 godziny (pełne ładowanie) = 15 godzin odtwarzania (szybkie ładowanie trwające 15 minut = 2 godziny odtwarzania)
 • Zawartość opakowania
  • Słuchawki bezprzewodowe around-ear SoundLink® II
  • przewód USB do ładowania
  • Zapasowy kabel audio
  • Pokrowiec

nieraz ZADAWANE PYTANIA
Czy mój tablet albo smartfon jest zgodny ze słuchawkami bezprzewodowymi SoundLink® around-ear II?
Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundLink® around-ear II są zgodne z urządzeniami Bluetooth spełniającymi oczekiwania specyfikacji Bluetooth 2.1 (lub nowszej) i obsługującymi profil Bluetooth A2DP, profil głośnomówiący, a także profil zestawów słuchawkowych.

Czy te słuchawki mogą być równocześnie podłączone do dwóch maszyn?
Tak, słuchawki mogą utrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth równocześnie dzięki zaimplementowaniu technice łączności wielopunktowej.

Co to jest NFC?
NFC (Near Field Communication) to kanon łączności bezprzewodowej pomiędzy dwoma urządzeniami przy niewielkiej odległości, z reguły poniżej 10 cm. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, iż zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

Jak sparować słuchawki around-ear SoundLink II z urządzeniem mobilnym?
w sytuacji telefonu obsługującego standard NFC starczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie. Następnie należy przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli słuchawki z widocznym logo NFC i zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, że słuchawki pozostały włączone, przesuwając przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED Bluetooth zaświeci się na niebiesko albo usłyszysz dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Teraz należy progresywnać zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, aby podłączyć słuchawki. Funkcja NFC w urządzeniach iPhone 6/6 Plus i 7/7 Plus wyłącznie korzystanie z funkcji płatności Apple. Nie obsługuje ona parowania. Zapoznaj się z instrukcjami dotyczącymi parowania w przypadku telefonów bez obsługi standardu NFC.

Czy te słuchawki będą działać z moim telewizorem? Czy słuchawki współpracują z nadajnikiem Bluetooth?
Nie. Niemało odbiorników TV nie obsługuje jeszcze funkcji Bluetooth. Przekaźnik powinien działać, ale jakość dźwięku nie będzie zgodna z wysokimi standardami producenta Bose. Pomiędzy obrazem i dźwiękiem wystąpi znaczne opóźnienie, negatywnie wpływając na całość wrażeń.

Czy słuchawek można używać do komunikacji VoIP?
Tak. Kiedy źródłem komunikacji VoIP jest urządzenie z technologią Bluetooth i obsługą profilu głośnomówiącego, słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II można używać do wykonywania połączeń.

Dlaczego do zestawu pozostał dołączony kabel audio?
kabel audio umożliwia korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych Bose SoundLink® Around-ear II w połączeniu z urządzeniami bez technologii Bluetooth (odtwarzacze MP3, CD i DVD, komputery) w sytuacji braku łączności Bluetooth albo rozładowania akumulatora słuchawek. Należy pamiętać, iż przy takim zastosowaniu brzmienie dźwięku może być inne, ponieważ w jego przypadku słuchawki nie wykorzystują elektronicznych podzespołów zasilania, które zastosowanie technice Active EQ zintegrowanej z modułem obsługi bezprzewodowej.

Czy słuchawek można używać do gier?
Nie. Większość konsol do gier nie korzysta z tych samych protokołów Bluetooth co słuchawki SoundLink®. Aby można było odtwarzać dźwięk, niezbędny jest profil A2DP, więc słuchawki mogłyby służyć wyłącznie do komunikacji i nie odtwarzałyby dźwięku z gier. Ogólnie rzecz biorąc, opóźnienie pomiędzy dźwiękiem a obrazem będzie zbyt znaczne i widocznie dostrzegalne w grach, w których wydarzenia i dźwięki powinny być zsynchronizowane. Osoby grające w proste gry z efektami dźwiękowymi mogą nie zauważyć problemu.