Bose SoundLink On-Ear promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bose SoundLink On-Ear oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Słuchawki bezprzewodowe BOSE On-Ear
499.00
MediaMarkt.pl
Bose on-ear
849.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Bose
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia bezprzewodowe

Opis

Słuchawki bezprzewodowe Bose on-ear

Wstępem do nowych, lepszych wrażeń z stosowania słuchawek bezprzewodowych jest jakość dostarczanego przez nie dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe Bose on-ear zostały zaprojektowane z myślą o wyraźnym, potężnym brzmieniu, które ożywi Twoją ulubioną muzykę. Są lekkie i wygodne, wspaniałe do noszenia przez cały dzień. Dzięki wyraźnym rozmowom w dowolnych warunkach, trwałym materiałom i choćby 15 godzinom pracy akumulatora możesz cieszyć się bezprzewodową swobodą. A także najwyższą jakością dźwięku.

wyjątkowe technologie spełniają obietnice

Lepsze technologie prowadzą do znakomitych wrażeń. Technologie TriPort i Active EQ gwarantują wyraźny i solidny dźwięk niezależnie od poziomu głośności.

Niski poziom głośności

Korzystasz z profilu głośnomówiącego w pracy? Ciesz się nadzwyczajną jakością dźwięku przy niskim poziomie głośności.

Wysoki poziom głośności

Robisz głośniej w trakcie podroży z pracy do domu? Muzyka ma głębokie, przestrzenne brzmienie przy obszernej głośności.

Bezprzewodowa swoboda i prosta obsługa

Ciesz się głębokim, bogatym brzmieniem, a także płynnym przełączaniem pomiędzy dwoma urządzeniami Bluetooth przy akompaniamencie ulubionej muzyki. Dzięki wielofunkcyjnemu przyciskowi na prawej słuchawce nie trzeba sięgać po urządzenie, by zmienić głośność lub utwór. Chcesz uzyskać dostęp do funkcji Siri i Google Assistant w telefonie? Nie musisz nawet wyjmować go z kieszeni. Dostęp do obu asystentów jest realny prosto na słuchawce.

wytwarzane w udoskonalony sposób

Pragniesz słuchać muzyki poprzez cały dzień. Zaprojektowaliśmy więc słuchawki tak, żeby nie trzeba było ich zdejmować. Ich wyjątkowa lekkość oraz regulowany pałąk nagłowny niesłychany komfort noszenia. Miękkie poduszki wygodnie dopasowują się do uszu, a cała kompozycja jest trwała i wytrzymała. Słuchawki można złożyć i schować w niewielkim pokrowcu. W pakiecie wyszukaszprzewód, który umożliwi słuchanie muzyki, gdy akumulator się rozładuje.

Jak mnie słyszysz?

Kiedy niezbędne będzie odebranie połączenia, nasze słuchawki ułatwią komunikację po obu stronach — choćby jeśli wyszukasz się na ruchliwej albo wietrznej ulicy. Dwa mikrofony redukują hałas otoczenia, dzięki czemu masz pewność, że rozmówca usłyszy Twój głos. Ty ponadto będziesz wszystko słyszeć, ponieważ dzięki technologiom Bose słuchawki automatycznie dopasowują poziom głośności do natężenia hałasu w otoczeniu.

Podstawowe funkcje Active EQ

znakomity dźwięk, niezależnie od poziomu głośności.

Komunikaty głosowe Google & Siri

Przycisk wielofunkcyjny zagwarantuje dostęp do asystentów rodzaju Siri czy Google Assistant.

Akumulator

Do 15 godzin odtwarzania na akumulatorze.

Komunikaty głosowe

Przeprowadzimy Cię przez cykl parowania w ramach łączności Bluetooth®.

Specyfikacja: wymiary / waga:
 • Słuchawki:18 cm wys. × 14 cm szer. × 6 cm gł. (161,6 g)
 • kabel USB:30,1 cm
 • Pokrowiec:12,7 cm wys. × 12,7 cm szer. × 5,8 cm gł.
dodatkowe dane:
 • Zakres łączności bezprzewodowej: 9 m (30 stóp)
 • Czas pracy akumulatora: Do 15 godzin
 • Czas ładowania: Pełne ładowanie: 1,5 godziny
 • szybkie doładowanie: 15 minut ładowania zagwarantuje 2 godziny dalszego odtwarzania
Zawartość opakowania:
 • Słuchawki bezprzewodowe Bose on-ear
 • kabel audio
 • przewód USB
 • Pokrowiec

często zadawane pytania Czy mój tablet lub smartfon jest zgodny ze słuchawkami bezprzewodowymi Bose on-ear?

Tak. Słuchawki są zgodne z innymi urządzeniami Bluetooth, które obsługują kanon Bluetooth 2.1 (lub nowszy), tryb Bluetooth A2DP, a także profile zestawów słuchawkowych.

Czy mogę związać słuchawki bezprzewodowe Bose on-ear z dwoma urządzeniami równocześnie?

Tak. Słuchawki mogą utrzymać połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie dzięki technologii multipunktowej.

Czy mogę używać słuchawek bezprzewodowych Bose-on-ear ze swoim telewizorem? Czy słuchawki współpracują z nadajnikiem Bluetooth?

Nie. Większość odbiorników telewizyjnych nie jest wyekwipowana w moduł Bluetooth. Mimo że nadajnik może technologicznie działać, między dźwiękiem a obrazem może powstawać rozpraszające opóźnienie.

Czy mogę użyć te słuchawki do obsługi połączeń VoIP?

Tak. Słuchawki będą działać z aplikacjami do transmisji głosu poprzez Internet (Voice over Internet Protocol – VoIP) w urządzeniach mobilnych obsługujących profil głośnomówiący Bluetooth.

Czy słuchawki bezprzewodowe Bose on-ear współpracują z aplikacjami rozpoznającymi mowę?

Tak. Starczy nacisnąć i przytrzymać przycisk wielofunkcyjny przez 3 sekundy, by uruchomić rozpoznawanie mowy na dowolnym mobilnym urządzeniu obsługującym tę funkcję.

Czy te słuchawki są zaopatrzone w funkcję redukcji hałasu?

Nie. Słuchawki bezprzewodowe Bose on-ear mogą częściowo blokować hałas, jednak nie są zaopatrzone w technikę aktywnej redukcji hałasu ani nie były projektowane z myślą o takiej funkcji.

Czy mogę używać słuchawek z przenośnym albo domowym sprzętem audio?

Tak. Słuchawki bezprzewodowe Bose on-ear mogą być stosowane do słuchania muzyki z ulubionych źródeł — odtwarzaczy DVD/CD, cyfrowych odtwarzaczy muzyki, komputerów — przy użyciu kabla audio dołączonego do zestawu. Dźwięk będzie brzmiał trochę inaczej, ponieważ zasilane elementy elektroniczne obsługujące aktywną korekcję funkcjonują wyłącznie podczas połączenia bezprzewodowego.

Czy po wyczerpaniu baterii można nadal słuchać muzyki?

Tak. Nawet jeżeli akumulator jest wyczerpany, a słuchawki są wyłączone, nadal możesz odtwarzać dźwięk. Wystarczy wykorzystać dołączonego kabla audio.

Czy słuchawek można używać do gier?

Nie. Większość konsol do gier nie korzysta z tych samych protokołów Bluetooth co słuchawki bezprzewodowe Bose on-ear. Ogólnie rzecz biorąc, opóźnienie między dźwiękiem a obrazem będzie zbyt pokaźne i wyraźnie dostrzegalne w grach, w których wydarzenia i dźwięki powinny być zsynchronizowane. Osoby grające w proste gry z efektami dźwiękowymi mogą nie zauważyć problemu.

Czy można wyłączyć komunikaty głosowe?

Tak. Po podłączeniu słuchawek do urządzenia Bluetooth naciśnij i przytrzymaj przyciski regulacji głośności + i - przez 3 sekundy.

Czy mogę zmienić język komunikatów głosowych?

Tak. Można zmienić język komunikatów głosowych i pobrać aktualizacje oprogramowania. Strona z materiałami do pobrania dla słuchawek bezprzewodowych Bose on-ear »