Bose SoundSport Free promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Bose SoundSport Free oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 847.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SoundSport Free Navy/orange Słuchawki BOSE
847.00
MediaMarkt.pl
SoundSport Free Navy/citron Słuchawki BOSE
847.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bose
Kategoria:Słuchawki
Typ douszne

Opis

Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundSport Free

Zyskaj czysty i konkretny dźwięk wprost z naszych pierwszych zupełnie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Zaprojektowaliśmy je tak, żeby były komfortowe i nie wypadały z uszu. Wykorzystują szereg najnowszych technologii, które umożliwią przenieść trening na wyższy poziom.

ulepszona kompozycja słuchawek

Skupiliśmy się na każdym szczególe technologii zamkniętej we wnętrzu słuchawek, od ulepszenia obwodów i doskonalszego dźwięku po wzmocnienie anteny Bluetooth® zwiększającej maksymalną moc sygnału. Efekt? Słuchawki, które nieprzerwanie gwarantują czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy trzymasz telefon w dłoni, w kieszeni, w opasce na ramię, czy na panelu bieżni. Możesz zapomnieć o przewodach.

rewelacyjny komfort i stabilność

Słuchawki te są niesłychanym połączeniem komfortu i stabilności. To dla nich zaprojektowaliśmy stożkową końcówkę, która zagwarantuje równomierny kontakt z wnętrzem ucha, a jej specjalny profil wpasuje się naturalnie w zarys małżowiny. Słuchawki nie tylko nie wypadną, lecz też nie zmęczą uszu choćby po długim czasie. Pozwolą natomiast osiągnąć zawrotne wyniki podczas treningów.

Najwyższa moc i najwyższej jakości dźwięk

Wyniki sportowe są owocem ciężkiej pracy na treningach. Podobnie jest w przypadku projektowania słuchawek pod kątem najwyższej jakości dźwięku. Pracowaliśmy nad tą kwestią przez długie dekady. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności i system cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose sprawiają, że dźwięk jest pełny i harmonijny, niezależnie od ustawień. Możesz ćwiczyć w najmocniej zatłoczonej siłowni, bo choćby tam słuchawki zmotywują Cię do treningu.

Zapoć siebie. A nie słuchawki.

Wilgoć zwykle nie jest najlepszą przyjaciółką słuchawek. Znaleźliśmy sposób na to, żeby to zmienić. Stosując specjalną hydrofobową siatkę, udało nam się uchronić wnętrze słuchawek przed wilgocią. Pot i deszcz nie są im straszne. Od teraz pogoda nie będzie dla Ciebie wymówką.

Wielofunkcyjny pokrowiec

Jedno ładowanie starcza na pięć godzin pracy, dzięki czemu słuchawki mogą towarzyszyć Ci w trakcie niemal każdego treningu. Żeby je naładować, po skończonym treningu włóż je do pokrowca. Pokrowiec zabezpieczy je, a ponadto pozwoli na dwa uzupełniające cykle ich ładowania (albo do 10 godzin odtwarzania na akumulatorze), dzięki temu słuchawki będą za każdym razem gotowe do działania. Co więcej, krótkie 5-minutowe ładowanie da aż 45 minut pracy.

Znajdź słuchawki dla siebie

Nie wiesz gdzie jest słuchawka? Pomyśleliśmy o wszystkim. Aplikacja Bose Connect pomoże Ci znaleźć słuchawki, jeżeli je zgubisz. A to zaledwie początek. Możesz zarządzać wszystkimi połączeniami Bluetooth, a także przełączać się między nimi. Aplikacja Connect pozwoli także aktualizować oprogramowanie, udzieli niezastąpionych wskazówek oraz umożliwi personalizację ustawień.

Specyfikacja wymiary/waga:
 • Słuchawki:3,12 cm wys. × 2,5 cm szer. × 3 cm głęb. (15 g każda ze słuchawek)
 • Pokrowiec:3,75 cm wys. × 10 cm szer. × 4,75 cm głęb. (80 g)
dodatkowe informacje:
 • Akumulator litowo-jonowy
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Czas pracy akumulatora: 5 godzin po pełnym naładowaniu
Zawartość opakowania:
 • Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free
 • mobilny pokrowiec z ładowarką
 • Końcówki StayHear+ Sport w 3 rozmiarach
 • kabel USB

nieraz zadawane pytania:Czy za pomocą słuchawek SoundLink Micro można słuchać dźwięku w filmach, na przykład podczas oglądania ich na tablecie?

Tak. Jednak jakość odtwarzania – w szczególności synchronizacja dźwięku i video – może być gorsza od oczekiwanej. Dźwięk słuchawek w pełni pozbawionych przewodów podlega pewnemu opóźnieniu w stosunku do obrazu. Opóźnienie to może się różnić w zależności od urządzenia, systemu operacyjnego, aplikacji, treści opartych o chmurę, infrastruktury sieci i samych słuchawek

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free są wodoodporne?

Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free zostały zaprojektowane tak, aby znosiły działanie potu i niesprzyjających warunków pogodowych. Nie są asygnowane do zanurzania w wodzie przez dłuższy czas, np. W trakcie pływania.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?

Tak. Słuchawki SoundSport Free zaopatrzono w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać podczas rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Dźwięk połączenia będzie słyszalny w prawej słuchawce. Obsługa klasycznych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują także z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime.

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free z urządzeniem przenośnym?

Kiedy słuchawki zostaną wyjęte z pokrowca po raz pierwszy, przejdą automatycznie w tryb widoczności, co pozwoli innym urządzeniom wykryć je.złączyć słuchawki z urządzeniem i poznać ich dopełniające funkcje zalecamy pobranie aplikacji Bose Connect. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z aplikacji Bose Connect, wykonaj instrukcje widoczne w menu Bluetooth urządzenia,połączyć je ze słuchawkami. Po nawiązaniu połączenia diody LED funkcji Bluetooth na obu słuchawkach zaświecą się na biało.scalić dopełniające urządzenia ze słuchawkami, naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth, który znajduje się na lewej słuchawce, aż dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na niebiesko lub kiedy usłyszysz w prawej słuchawce komunikat „Ready to connect" (Gotowość do połączenia). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami w aplikacji Bose Connect, by zakończyć cykl parowania.

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?

Słuchawki SoundSport Free można związać z urządzeniem źródłowym za pośrednictwem prawej słuchawki. Prawa słuchawka będzie odtwarzała dźwięk, jeśli odnajdzie się ona w odległości do 9 metrów (30 stóp) od urządzenia źródłowego. Lewa słuchawka pozostanie połączona z prawą, do czasu, aż będzie naładowana, poza pokrowcem i w odległości nieprzekraczającej 9 metrów (30 stóp) od prawej słuchawki. Zasięg może się obniżyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi albo zakłóceń powodowanych poprzez inne urządzenia elektroniczne. Istotnie słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie, i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących.

Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?

Aby naładować słuchawki SoundSport Free, wystarczy je umieścić w pokrowcu z ładowarką. Jeżeli ładowarka dysponuje odpowiednim zapasem prądu, ładowanie zainicjuje się samoczynnie. Podczas ładowania diody LED na futerale będą migać. By słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulatora zaświeci się na stałe i w pewnym momencie zgaśnie. Jeśli akumulator w pokrowcu jest rozładowany, należy podłączyć do niego załączony kabel, a drugi jego koniec do portu USB w komputerze albo w ładowarce (sprzedawanej osobno).

Jaka jest żywotność akumulatora słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?

Akumulator słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free umożliwia 5 godzin ich stosowania. Żywotność akumulatora oznacza liczbę godzin wykorzystywania słuchawek po całkowitym naładowaniu, aktywnie używanych do słuchania muzyki albo rozmów telefonicznych. Załączony pokrowiec z ładowarką umożliwia dwa uzupełniające cykle ładowania słuchawek, które dadzą dopełniające 10 godzin odtwarzania.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free można ładować przy użyciu komputera PC/laptopa?

Tak. Słuchawki SoundSport Free są wyposażone w przewód USB, który umożliwia ich ładowanie poprzez komputer PC lub laptop. Należy pamiętać, iż komputer PC lub notebook musi być włączony i w stanie czuwania, aby można go było używać do ładowania przez USB. Słuchawki muszą być umieszczone w pokrowcu, aby były ładowane.

Czy można słuchać muzyki po wyczerpaniu akumulatora?

Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie będą odtwarzać muzyki, jeśli akumulator został całkowicie wyczerpany.

Czy mogę szybko naładować akumulator?

Tak. Kiedy akumulator jest rozładowany, starczy na 15 minut podłączyć ładowarkę, żeby móc odtwarzać muzykę jeszcze poprzez 45 minut.

Do czego służą przyciski na prawej słuchawce?

obszerniejszy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Włącza odtwarzanie/pauzę i steruje ścieżkami filmu albo muzyki, a także odbiera i kończy połączenia telefoniczne oraz daje dostęp do funkcji Siri i Google Assistant w telefonie. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Pozwalają komfortowo regulować głośność.

Czym różnią się końcówki StayHear+ Sport załączone do słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free od oryginalnych końcówek StayHear?

Podobnie jak oryginalne końcówki StayHear, końcówki StayHear+ Sport są wytwarzane z miękkiego silikonu, ale ich kształt parasola pozwala delikatnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. W efekcie jakość dźwięku jest udoskonalona.

Jak odróżnić wymiary końcówek StayHear+ Sport?

Końcówki StayHear+ Sport są oznaczone kolorami. W środku każdej końcówki znajduje się śladowa kolorowa obręcz, która oznacza jej wymiar.

 • Biała = drobne
 • Szara = przeciętne
 • Czarna = obfite
W jaki sposób można zdjąć albo wymienić końcówki StayHear+ Sport w słuchawkach?

Trzymając słuchawkę za podłużną część, delikatnie chwyć końcówkę StayHear+ Sport i zdejmij ją ze słuchawki. Przestroga: żeby nie rozerwać końcówki StayHear+ Sport, złap ją u nasady. Nie ciągnij za skrzydełko końcówki.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free współpracują z aplikacjami rozpoznającymi mowę?

Tak. Starczy nacisnąć i przytrzymać przycisk wielofunkcyjny przez sekundę, żeby uruchomić rozpoznawanie mowy w dowolnym przenośnym urządzeniu obsługującym tę funkcję.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free mogą usunąć hałas w samolocie?

Nie, słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie są wyekwipowane w funkcję redukcji hałasu. Jeśli chodzi o redukcję hałasu, Bose proponuje słuchawki QuietComfort i QuietControl.

W jaki sposób czyścić słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?

Słuchawki SoundSport Free należy delikatnie wytrzeć do sucha po każdym ich użyciu. Należy uważać, by wilgoć nie dostała się do wnętrza słuchawek poprzez otwory, by nie wcisnąć kurzu czy zanieczyszczeń do portów. Podczas czyszczenia portów i wnętrza słuchawek nie należy wdmuchiwać powietrza ani korzystać z odkurzacza.