Bose SoundSport promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Bose SoundSport oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 649.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
SoundSport Pulse Citron Słuchawki BOSE
649.00
MediaMarkt.pl
SoundSport Wireless Niebieski Słuchawki BOSE
668.00
MediaMarkt.pl
SoundSport Wireless Czarny Słuchawki BOSE
668.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bose
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia przewodowe

Opis

wytwarzane, by napędzać, a nie zatrzymywać Ćwiczenia wymagają wielkiego wysiłku. Dlatego Ci trzeba słuchawek gotowych do podjęcia wyzwania. Bezprzewodowe słuchawki SoundSport to brak kabli przeszkadzających w treningu, intensywny dźwięk i wygodne, poprawnie przypasowane końcówki.

Są odporne na wilgoć i czynniki pogodowe, a akumulator wystarcza na 6 godzin słuchania. Już nic Cię nie ogranicza podczas treningu. Słuchawki bez problemu łączą się z urządzeniami za pomocą Bluetooth® i parowania NFC.

Gdy je wypróbujesz, zrozumiesz, że słuchawki SoundSport nie tylko noszą nazwę związaną z ćwiczeniami — one są produkowane do treningu. Końcówki StayHear®+ Sport zaprojektowano z myślą o jak największym komforcie i stabilności noszenia.

Miękki silikonowy materiał o specyficznym zarysie delikatnie dostosowuje się do uszu. Parowanie przez Bluetooth i NFC umożliwia bezprzewodowe łączenie słuchawek z urządzeniami. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zapewnia zrównoważoną jakość dźwięku niezależnie od poziomu głośności.

Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 6 godzin pracy na jednym ładowaniu. Aplikacja Bose Connect pomaga w zarządzaniu sparowanymi urządzeniami według własnych upodobań Intensywny dźwięk pomagający w treningu Gdy ćwiczysz, chcesz, aby końcówki słuchawek pozostały na miejscu.

starannie z tego względu zaprojektowaliśmy taki kształt końcówek StayHear+ Sport. Mają one unikatową formę parasola, która pozwala delikatnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. W konsekwencji jakość dźwięku jest ulepszona.

Są także wyposażone w wydłużone skrzydła, które dopasowują się do wnętrza małżowiny. Dzięki czemu końcówki są o mnóstwo stabilniejsze. Miękki, silikonowy materiał i zaokrąglony profil powodują, iż słuchawki są komfortowe i zrównoważone choćby po wielu godzinach.

I tak powinno być: Opracowaliśmy ponad pół tuzina prototypów w oparciu o końcówki StayHear®,mieć pewność, że stworzyliśmy najlepsze rozwiązanie. Parowanie Bluetooth i NFC pozwala uniknąć splątanych kabli Parowanie bezprzewodowych słuchawek SoundSport z urządzeniem Bluetooth jest proste.

A jeśli telefon jest zgodny ze standardem NFC, starczy szybkie dotknięcie telefonem zastosowanego pilota. Zastosowany pilot zezwala na odbieranie połączeń, ustawianie głośności i pomijanie lub wstrzymywanie odtwarzania utworów.

Przekonasz się, iż dzięki bezusterkowemu działaniu i wygodzie możesz skoncentrować się na sporcie lub treningu, a nie na słuchawkach. Fantastyczna jakość dźwięku rozszerza intensywność treningów Chcesz, żeby muzyka napędzała Cię i pomagała przetrwać najcięższe treningi.

Dzięki bezprzewodowym słuchawkom SoundSport jest to realne — oferują one pełen zakres czystego dźwięku, z którego od dawna znane są nasze słuchawki przewodowe. A dzisiaj korektor zoptymalizowany pod względem głośności oferuje znaczącą poprawę jakości dźwięku na wszelkich poziomach głośności.

budowa wytrzymała na działanie potu i warunków pogodowych Bez względu na to, czy pocisz się w siłowni, czy również stawiasz czoła żywiołom podczas biegu, te słuchawki będą przez cały czas napędzać Cię do ruchu.

Porty akustyczne w każdej z końcówek są tak umieszczone, aby były niepodatne na działanie potu i trudnych warunków pogodowych, a dzięki hydrofobowemu materiałowi wilgoć nie dostaje się do we wnętrzu. Bezawaryjne działanie w każdym miejscu Wymagające warunki otoczenia mogą w przypadku wielu rodzajów słuchawek bezprzewodowych prowadzić do pogorszenia jakości dźwięku.

Może to być na przykład gorszy sygnał Bluetooth na zewnątrz albo zakłócenia sieci Wi-Fi® w siłowni. Dlatego gruntownie przetestowaliśmy nasze słuchawki, modyfikując je do momentu, aż uzyskaliśmy żądaną efektywność — bez pogorszenia jakości dźwięku ani łączności Bluetooth.

Łatwe sterowanie Łączenie z urządzeniami Bluetooth i przełączanie pomiędzy nimi, np. Z iPada na iPhone'a po odebraniu połączenia, jest dzisiaj stanowczo proste. Intuicyjny interfejs graficzny darmowej aplikacji Bose Connect pozwala zarządzać wszystkimi połączeniami.

Po sparowaniu z wieloma urządzeniami słuchawki będą się przełączać pomiędzy nimi samoczynnie gdy tylko będziesz mieć na to ochotę. Aplikacja gwarantuje także aktualizacje oprogramowania i wskazówki dotyczące , a także zezwala na personalizację ustawień.