Bose SoundSport promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bose SoundSport oraz 10 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 319.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-65%
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Zielony
319.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki BOSE SoundSport IE MFI Czarny
339.00
MediaMarkt.pl
Sportowe słuchawki bezprzewodowe BOSE SoundSport WIRELESS Citron
519.00
MediaMarkt.pl
Bose SoundSport (cytrynowy)
519.00
RTV EURO AGD
Bose SoundSport (turkusowy)
599.00
RTV EURO AGD
Słuchawki BOSE SoundSport Android Czarny
599.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki BOSE SoundSport Wireless Czarny
649.00
MediaMarkt.pl
Słuchawki bezprzewodowe BOSE SoundSport Wireless Niebieski
649.00
MediaMarkt.pl
Bose SoundSport (czarny)
649.00
RTV EURO AGD
Sportowe słuchawki bezprzewodowe BOSE SoundSport Pulse Czarno-czerwony
899.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Bose
Kategoria:Słuchawki
Rodzaj połączenia przewodowe

Opis

wytwarzane, by napędzać, a nie zatrzymywać Ćwiczenia wymagają wielkiego wysiłku. Dlatego Ci trzeba słuchawek gotowych do podjęcia wyzwania. Bezprzewodowe słuchawki SoundSport to brak kabli przeszkadzających w treningu, intensywny dźwięk i wygodne, poprawnie przypasowane końcówki.

Są odporne na wilgoć i czynniki pogodowe, a akumulator wystarcza na 6 godzin słuchania. Już nic Cię nie ogranicza podczas treningu. Słuchawki bez problemu łączą się z urządzeniami za pomocą Bluetooth® i parowania NFC.

Gdy je wypróbujesz, zrozumiesz, że słuchawki SoundSport nie tylko noszą nazwę związaną z ćwiczeniami — one są produkowane do treningu. Końcówki StayHear®+ Sport zaprojektowano z myślą o jak największym komforcie i stabilności noszenia.

Miękki silikonowy materiał o specyficznym zarysie delikatnie dostosowuje się do uszu. Parowanie przez Bluetooth i NFC umożliwia bezprzewodowe łączenie słuchawek z urządzeniami. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zapewnia zrównoważoną jakość dźwięku niezależnie od poziomu głośności.

Akumulator litowo-jonowy wystarcza na 6 godzin pracy na jednym ładowaniu. Aplikacja Bose Connect pomaga w zarządzaniu sparowanymi urządzeniami według własnych upodobań Intensywny dźwięk pomagający w treningu Gdy ćwiczysz, chcesz, aby końcówki słuchawek pozostały na miejscu.

starannie z tego względu zaprojektowaliśmy taki kształt końcówek StayHear+ Sport. Mają one unikatową formę parasola, która pozwala delikatnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. W konsekwencji jakość dźwięku jest ulepszona.

Są także wyposażone w wydłużone skrzydła, które dopasowują się do wnętrza małżowiny. Dzięki czemu końcówki są o mnóstwo stabilniejsze. Miękki, silikonowy materiał i zaokrąglony profil powodują, iż słuchawki są komfortowe i zrównoważone choćby po wielu godzinach.

I tak powinno być: Opracowaliśmy ponad pół tuzina prototypów w oparciu o końcówki StayHear®,mieć pewność, że stworzyliśmy najlepsze rozwiązanie. Parowanie Bluetooth i NFC pozwala uniknąć splątanych kabli Parowanie bezprzewodowych słuchawek SoundSport z urządzeniem Bluetooth jest proste.

A jeśli telefon jest zgodny ze standardem NFC, starczy szybkie dotknięcie telefonem zastosowanego pilota. Zastosowany pilot zezwala na odbieranie połączeń, ustawianie głośności i pomijanie lub wstrzymywanie odtwarzania utworów.

Przekonasz się, iż dzięki bezusterkowemu działaniu i wygodzie możesz skoncentrować się na sporcie lub treningu, a nie na słuchawkach. Fantastyczna jakość dźwięku rozszerza intensywność treningów Chcesz, żeby muzyka napędzała Cię i pomagała przetrwać najcięższe treningi.

Dzięki bezprzewodowym słuchawkom SoundSport jest to realne — oferują one pełen zakres czystego dźwięku, z którego od dawna znane są nasze słuchawki przewodowe. A dzisiaj korektor zoptymalizowany pod względem głośności oferuje znaczącą poprawę jakości dźwięku na wszelkich poziomach głośności.

budowa wytrzymała na działanie potu i warunków pogodowych Bez względu na to, czy pocisz się w siłowni, czy również stawiasz czoła żywiołom podczas biegu, te słuchawki będą przez cały czas napędzać Cię do ruchu.

Porty akustyczne w każdej z końcówek są tak umieszczone, aby były niepodatne na działanie potu i trudnych warunków pogodowych, a dzięki hydrofobowemu materiałowi wilgoć nie dostaje się do we wnętrzu. Bezawaryjne działanie w każdym miejscu Wymagające warunki otoczenia mogą w przypadku wielu rodzajów słuchawek bezprzewodowych prowadzić do pogorszenia jakości dźwięku.

Może to być na przykład gorszy sygnał Bluetooth na zewnątrz albo zakłócenia sieci Wi-Fi® w siłowni. Dlatego gruntownie przetestowaliśmy nasze słuchawki, modyfikując je do momentu, aż uzyskaliśmy żądaną efektywność — bez pogorszenia jakości dźwięku ani łączności Bluetooth.

Łatwe sterowanie Łączenie z urządzeniami Bluetooth i przełączanie pomiędzy nimi, np. Z iPada na iPhone'a po odebraniu połączenia, jest dzisiaj stanowczo proste. Intuicyjny interfejs graficzny darmowej aplikacji Bose Connect pozwala zarządzać wszystkimi połączeniami.

Po sparowaniu z wieloma urządzeniami słuchawki będą się przełączać pomiędzy nimi samoczynnie gdy tylko będziesz mieć na to ochotę. Aplikacja gwarantuje także aktualizacje oprogramowania i wskazówki dotyczące , a także zezwala na personalizację ustawień.