Creative Aurvana Live! promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Creative Aurvana Live! oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 218.89 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Słuchawki nauszne CREATIVE Aurvana Live Czarny
218.89
ELECTRO.pl
Creative słuchawki Aurvana Live!
224.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Creative
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon nie
Regulacja głośności nie
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ na głowę

Opis

najistotniej koncertowe słuchawki na świecie

bezprecedensowe słuchawki Creative Aurvana Live! gwarantują wrażenie słuchania muzyki ''na żywo'', a na dodatek są bardzo lekkie i arcytrudnie komfortowe. Zastosowano w nich po raz pierwszy kompozytowe membrany z biocelulozy oraz wyprobowane 40- milimetrowe, neodymowe magnesy przetworników. Dzięki czemu słuchawki Aurvana Live! klarownie czyste brzmienie tonów wysokich oraz wierną reprodukcję dźwięku. Trafnie wyprofilowane, tłoczone nauszniki minimalizują zakłócenia i dokładną projekcję dźwięku a miękkie poduszki znakomicie izolują od zewnętrznych hałasów i zapewniają wysoki komfort nawet w trakcie wielogodzinnego słuchania muzyki. Przewód z miedzi beztlenowej i pozłacany wtyk zapewniają przesyłanie sygnału bez zakłóceń. Słuchawki Aurvana Live! to strzał w dziesiątkę dla osób poszukujących muzyki ''live'' najwyższej jakości!

  • odpowiednio wyprofilowane nauszniki minimalizują zakłócenia i proponują skrupulatne odwzorowanie dźwięku.
  • Kompozytowe membrany z biocelulozy - klarownie czyste i szczegółowe soprany i głęboki bas.
  • Przetworniki o średnicy 40 mm z magnesami neodymowymi - wierna i neutralna reprodukcja dźwięku.
  • szykowne, uniwersalne wzornictwo z połyskującym wykończeniem - znakomite do domu i w trakcie podróży. W zestawie etui podróżne.
  • Miękkie poduszki idealnie izolują od zewnętrznych hałasów i bardzo wysoki komfort choćby podczas wielogodzinnego słuchania.
  • przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem - przesyłanie sygnału audio bez zakłóceń.

EAN: 5390660145452
Gwarancja: 24 miesiące
KGO: 0.07
Kod dostawcy: 51EF0060AA001
Specyfikacja techniczna: Przetworniki: magnesy neodymowe 40mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy Pasmo przenoszenia: 10Hz-30KHz Impedancja: 32? Czułość (1kHz): 103dB/mW Długość przewodu: 1,2m z miedzi beztlenowej Wtyk: pozłacany minijack stereo 3,5mm z przejściówką stereo 6,3mm Masa netto: 210g (bez opakowania)Najważniejsze parametry Przetworniki z magnesami neodymowymi 40mm z membranami z kompozytowej biocelulozy, zapewniającymi wierną i neutralną reprodukcję Wysokiej jakości poduszki ze skóry plastikowej rewelacyjną izolację od zewnętrznych hałasów, oferując przy tym nieprzeciętny komfort w trakcie wielogodzinnego używania Estetyczna i lekka kompozycja dla entuzjastów muzyki w trakcie podróży przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem zagwarantuje najlepszą jakość połączenia W zestawie przedłużacz 1,5 m i przejściówka stereo 6,3 mm umożliwiająca podłączanie do domowego sprzętu stereo
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Impedancja: 32 Ω
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Pasmo przenoszenia : 10Hz-30KHz
Czułość: 103 dB
Mikrofon: Nie
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 210 g
Pozostałe atrybuty: Przetworniki: magnesy neodymowe 40mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy Wtyk: pozłacany minijack stereo 3,5mm z przejściówką stereo 6,3mm przewód: z miedzi beztlenowej Najważniejsze właściwośc: Przetworniki z magnesami neodymowymi 40mm z membranami z kompozytowej biocelulozy, gwarantującymi wierną i neutralną reprodukcję Wysokiej jakości poduszki ze skóry plastikowej genialną izolację od zewnętrznych hałasów, proponując przy tym niespotykany komfort podczas wielogodzinnego użytkowania Estetyczna i lekka konstrukcja dla sympatyków muzyki w trakcie podróży przewód z miedzi beztlenowej z pozłacanym wtykiem zagwarantuje najlepszą jakość połączenia W pakiecie przedłużacz 1,5 m i przejściówka stereo 6,3 mm umożliwiająca przyłączanie do domowego sprzętu stereo