Creative Outlier promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Creative Outlier oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 129.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-72%
Creative Outlier Active
129.99
OleOle!
Creative Outlier Active
149.99
RTV EURO AGD
Creative słuchawki Outlier Active, czarny
150.00
Mall.pl
Creative Outlier Air Sports
279.00
OleOle!
Creative Outlier Air Sports
299.00
RTV EURO AGD
Outlier Air Sports SE - 51EF0830AA001- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
367.63
Sferis.pl
Creative Outlier Gold
379.00
RTV EURO AGD
Creative Outlier Gold
379.00
OleOle!
Słuchawki bezprzewodowe CREATIVE Outlier Air Sports
398.00
MediaMarkt.pl
CREATIVE Outlier Air Gold Słuchawki Bezprzewodowe - 51EF0840AA000- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
422.81
Sferis.pl
Słuchawki bezprzewodowe CREATIVE Outlier Gold
458.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Creative
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ douszne

Opis

innowacyjne nauszne słuchawki bezprzewodowe z zastosowanym odtwarzaczem MP3
przeznaczone dla osób dojeżdżających do pracy w mieście i wielbicieli zdrowego trybu życia, bardzo lekkie i progresywne słuchawki Creative Outlier nieprzeciętnie sprawdzą się podczas wypraw i wycieczek. Zezwalają na odtwarzanie muzyki z 4 źródeł: Bluetooth, karta microSD, złącze USB i wejście AUX. Możesz także odbierać połączenia w trybie zestawu głośnomówiącego, odczytywać wiadomości tekstowe i śledzić postęp w ćwiczeniach, mierząc czas okrążeń przy użyciu funkcji Lap Timer.

rewelacyjny kompan zdrowego stylu życia
dedykowane dla osób dojeżdżających do pracy w mieście i wielbicieli zdrowego trybu życia. Wszechstronność słuchawek Outlier ułatwia ich przypasowanie w życiu rutynowym, na przykład aktywności na świeżym powietrzu albo dojeżdżania do pracy dzięki możliwości odtwarzania muzyki z 4 źródeł: Bluetooth, poprzez połączenie bezprzewodowe, port USB oraz z karty microSD. Dzięki akumulatorowi zapewniającemu 10-godzinny czas pracy możesz przez cały dzień słuchać ulubionej muzyki.

microSD
Słuchawki Outlier z zastosowanym odtwarzaczem MP3 zezwalają na odtwarzanie ulubionej muzyki z karty microSD. Obsługa formatów MP3, WMA i WAV gwarantuje dostęp do choćby 10 000 utworów o wysokiej jakości w formacie MP31 zapisanych na karcie microSD.
1 Obsługa kart microSD albo microSDHC o obszerności do 32 GB sformatowanych w systemie FAT/FAT32. Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA i WAV (16-bitowy 48 kHz PCM). Obsługa formatów MP3 i WMA o szybkości transmisji do 320 kb/s. Brak obsługi formatu WMA Pro/bezstratnego. Do 10 000 utworów przy przeciętnej wielkości pliku wynoszącej 3 MB.

Bluetooth
Urządzenie Bluetooth możesz scalić ze słuchawkami Outlier bezprzewodowo. Dzięki zgodności z niezawodną technologią Bluetooth 4.1 słuchawki Outlier obsługują połączenie bezprzewodowe oporne na zakłócenia z innych, znajdujących się w pobliżu, sprzętów bezprzewodowych wykorzystujących częstotliwość 2,4 GHz, by muzyka była odtwarzana bez zakłóceń.

USB Audio
Słuchawki Outlier umożliwiają odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku z komputera poprzez port USB. Ustawienia dźwięku można na dodatek przypasować, pobierając bezpłatne oprog

NFC
Jeżeli masz urządzenie zgodne z technologią NFC, sparowanie ze słuchawkami Outlier zajmie kilka sekund! starczy wybrać odpowiednią opcję i gotowe możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo za pośrednictwem funkcji Bluetooth.

Wejście AUX
Słuchawki Outlier są wyekwipowane w typowe wejście stereofoniczne 3,5 mm, co pozwala podłączyć je do urządzenia za pomocą dostępnego w komplecie kabla audio stereo. Możesz więc nadal z przyjemnością słuchać, choćby po wyczerpaniu się akumulatora słuchawek!

Buddy: inteligentne powiadomienia głosowe
Użytkownicy systemu Android mogą pobrać bezpłatną aplikację do zmiany tekstu na mowę, Buddy, która pozwala na odczytywanie powiadomień lub wiadomości tekstowych SMS, WhatsApp, WeChat, LINE, Viber, Skype, Facebook Messenger i nie tylko. Starczy, iż założysz słuchawki Outlier i nigdy nie pominiesz ważnej wiadomości ani powiadomienia, będąc w podróży. Pobierz już dziś ze strony Google Play!

Wyraźne rozmowy
zaimplementowany mikrofon z mechanizmem ClearSpeech aktywnie tłumi zakłócenia zewnętrzne i cyfrowo poprawia przejrzystość mowy, żeby rozmowy brzmiały głośno i wyraźnie. Ponadto jest zgodny z technologią HD Voice2, więc rozmowy telefoniczne brzmią tak jak na żywo.

Długi czas zasilania z akumulatora
choćby 10 godzin2 odtwarzania muzyki albo 8 godzin2 rozmów po jednym naładowaniu. Starczy naładować słuchawki poprzez port USB, korzystając z przystępnego w komplecie kabla. To takie proste.
2Rzeczywisty czas pracy przy zasilaniu z akumulatora zależy od sposobu stosowania, ustawień i warunków otoczenia.

Łatwe zarządzanie muzyką
Słuchawki Outlier umożliwiają uzyskanie dostępu do danych na karcie microSD i ich modyfikację bezpośrednio z komputera po włączeniu trybu pamięci masowej. Dzięki tej opcji nie musisz wyjmować karty pamięci i podłączać jej do komputera w celu zarządzania muzyką. Wszystko to wygodnie i bez problemów.

kompozycja nauszna
konstrukcja nauszna zagwarantuje wygodę usprawniającą noszenie i słuchanie muzyki przez dużo godzin dzięki mniejszym muszlom. W dodatku nie izoluje kompletnie od dźwięków otoczenia, pozwalając na luźne kontynuowanie realizowanych czynności.

Lap Timer

zaimplementowana funkcja Lap Timer pozwala na przesyłanie komunikatów głosowych dotyczących czasów okrążeń i całkowitego czasu aktywności związanej ze słuchawkami Outlier.4
4Komunikaty aplikacji Lap Timer są przystępne tylko w języku angielskim.EAN: 4580181851043
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51EF0690AA008
Przeznaczenie: Muzyka
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: NFC
Złącza: AUX
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 24 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 93 g
Akcesoria w zestawie: - Para bezprzewodowych słuchawek Creative Outlier- kabel micro USB (1,5 m)- Stereofoniczny kabel audio (1,2 m)- 6 par pierścieni akustycznych
Pozostałe cechy: kryteria systemowe:- Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie dźwięku:- Zgodne urządzenia Bluetooth obsługujące profil stereofoniczny Bluetooth (A2DP)- Odtwarzanie z karty w gnieździe microSD:- Obsługa kart microSD lub microSDHC o pojemności do 32 GB sformatowanych w systemie FAT/FAT32.- modne formaty audio, np. Mp3, wma i wav o prędkości transmisji do 320 kb/s.- Parowanie przy pomocy jednego dotknięcia:- Urządzenia obsługujące technologię NFC- Bezpośrednie połączenie z gniazdem wejścia liniowego:- Analogowe urządzenia audio z wyjściem 3,5 mm lub wyjściem RCA- Sound Blaster Control Panel:- komputery z systemem Windows 8.1/8/7/Vista, Mac OS X 10.6.8 lub nowszym