Creative SB Blaze promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Creative SB Blaze oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Słuchawki CREATIVE Sound Blaster Blaze Czarny
109.99
Media Expert
Zestaw słuchawkowy CREATIVE SB Blaze
148.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Creative
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia przewodowe
Typ nauszne

Opis

Moc, precyzja i komfort dla poważnych graczy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, zapewniający solidny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych zestawów słuchawkowych dla graczy.

PORÓWNANIE Sklep internetowy W pełni skoncentruj się na grze dzięki zestawowi słuchawkowemu Creative SB Blaze dla graczy. Lekki, gwarantujący solidny dźwięk gadżet jest godnym następcą jednego z najpopularniejszych pakietów słuchawkowych dla graczy.

spore, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum idealnie odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, powodując, że możesz dać się pochłonąć grze bez reszty. Wyściełane pluszem i aksamitem muszle, a także lekki, miękki pałąk wspaniale dostosowują się do kształtu głowy, jednocześnie gwarantując komfort konieczny w trakcie długich godzin grania.

Dopełnieniem całości jest odpinany mikrofon niwelujący zakłócenia, który zagwarantuje najwyższy poziom czystości dźwięków w trakcie wydawania rozkazów i sprawia, że Creative SB Blaze to słuchawki naprawdę wysokiej jakości.

staranne, 40-milimetrowe przetworniki FullSpectrum Opracowane,zapewniać najwyższą jakość dźwięku podczas gier spore, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe Creative SB Blaze otoczą Cię realistycznym i precyzyjnym dźwiękiem.

Przetworniki sprawią, iż świat gry pochłonie Cię bez reszty, a wszystkie dźwięki, od zaciętej podmiany ognia po dziki ryk szalonego ogra staną się realistyczne jak nigdy dotąd. Pilot zdalnego sterowania na kablu z regulatorami głośności i mikrofonu zezwala na ustawienie głośności w grze lub wyciszenie mikrofonu.

Bez względu na sytuacje, wszystkie konieczne części sterujące są w zasięgu ręki. Komfort w kulminacyjnym momencie bitwy Słuchawki Creative SB Blaze wyściełane są pluszem i aksamitem, a także wyekwipowane w wytrzymały, lekki i miękki pałąk, dzięki czemu zapewniają maksymalną wygodę i redukcję szumów i doskonale sprawdzają się podczas wielogodzinnego, nieprzerwanego grania.

Najwyższy poziom czystości dźwięku widoczne i solidne rozkazy są warunkiem zwycięstwa. Słuchawki Creative SB Blaze zaopatrzone w odłączany mikrofon niwelujący zakłócenia i sprężysty pałąk pomagają kompletnie odseparować się od głosów i hałasu w tle i skoncentrować na grze.