Creative SB Jam promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Creative SB Jam oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Creative Sound Blaster JAM
119.00
OleOle!
Słuchawki nauszne CREATIVE Sound Blaster Jam Bluetooth z mikrofonem Czarny DARMOWY TRANSPORT
124.67
ELECTRO.pl
Creative Sound Blaster JAM
128.89
RTV EURO AGD
Słuchawki CREATIVE Sound Blaster JAM Czarny
139.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Creative
Kategoria:Słuchawki
Mikrofon tak
Rodzaj połączenia bezprzewodowe
Typ nauszne

Opis

Opis marketingowy:

Ciesz się wygodą z nowym zestawem słuchawkowym z serii Sound Blaster. Sound Blaster JAM to nad wyraz lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth, który zapewni Ci komfort odsłuchu, bez względu na to, jak długa jest Twoja playlista. Zapomnij o poplątanych kablach i korzystaj ze swobody odtwarzania, zatrzymywania odtwarzania lub polepszania dźwięku dzięki funkcji wzmocnienia basów - wszystko za jednym kliknięciem!

Słuchaj ulubionej muzyki z wyjątkowo lekkim zestawem słuchawkowym Sound Blaster JAM! zaopatrzony w technologie Bluetooth 4.1 i NFC (Near Field Communication), umożliwiające przystępne parowanie i odtwarzanie. Zestaw zapewnia do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania bez kompromisów w jakości dźwięku.

Sound Blaster JAM przeniesie Twoją ulubioną muzykę do Twoich uszu za pomocą jednego kliknięcia! Musisz odebrać połączenie, gdy jesteś zanurzony w muzyce? Bez obaw, wystarczy jedno kliknięcie na słuchawkach, żeby rozpocząć rozmowę. Kliknij ponownie i wróć do słuchania muzyki od miejsca, gdzie została ona zatrzymana.

teraz możesz słuchać muzyki nawet w trakcie ładowania zestawu słuchawkowego. Podłącz Sound Blaster JAM do komputera PC lub Mac poprzez port USB i słuchaj bez przerwy ulubionych utworów!

,rodzaj:Słuchawki nauszne z mikrofonem,kompozycja:zamknięte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Tak,rodzaj transmisji bezprzewodowej:BluetoothNFC,Średnica przetwornika akustycznego:32 mm,rodzaj magnesu:neodymowy,Regulacja głośności:Tak,Mikrofon:Tak,parametry uzupełniające:miękkie poduszki uszneredukcja szumów otoczenia,liczba wtyków:1 szt.,rodzaj wtyku:microUSB,W komplecie:przewód microUSB,Strona www produktu:http://pl.creative.com/p/headphones-headsets/sound-blaster-jam