fd3 (czarny) marki Fiio promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem fd3 (czarny) marki Fiio oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Słuchawki dokanałowe FIIO FD3 Czarny
599.99
Media Expert
Słuchawki dokanałowe FIIO FD3 Czarny
599.99
Avans.pl
Słuchawki dokanałowe FIIO FD3 Czarny
599.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:FiiO
Kategoria:Słuchawki
Impedancja 32 om
Typ dokanałowe

Opis

FiiO FD3 Monitory douszne z przetwornikiem dynamicznym o konstrukcji półotwartej o Flagowej klasy membrana diamentowa DLC o Przednia pryzma akustyczna o Półotwarta konstrukcja o Wymienne końcówki akustyczne o Przednie panele ze szkła 2.5D Nowy zawodnik wkracza do gry FD3/FD3 Pro podąża śladami swego rodzeństwa z linii FD, korzystając z nowo zaprojektowanego 12-milimetrowego dynamicznego przetwornika flagowej klasy.

wewnątrz zachwycającej pokrywy FD3/FD3 Pro znajduje się przetwornik z konkretnym magnesem o strumieniu magnetycznym 1,5 Tesli w połączeniu z ultracienką, pokrytą miedzią, aluminiową, japońską cewką drgającą Daikoku, gwarantującą niesamowity, solidny dźwięk.

Diamentowe dziedzictwo FD3/FD3 Pro korzysta z licznych zalet nowego dynamicznego przetwornika FiiO. Membrana wyprodukowana jest z diamentopodobnego węgla (DLC), który jest zarówno imponująco sztywny, jak i pomaga zredukować niepotrzebne zniekształcenia, a jednocześnie jest zaskakująco lekki, umożliwiając przetwornikowi na wspaniałą reakcję transjentów.

rezultatem jest przetwornik o perfekcyjnej jakości dźwięku, a także niewiele znaczących zniekształceniach z uzupełniającą zaletą: jest niezwykle czuły. Flagowej klasy pryzmat akustyczny Pryzmat akustyczny, tak skutecznie zaimplementowany we flagowym modelu FD5, zapewniający jego wyśmienitą jakość dźwięku, został także zastosowany w FD3/FD3 Pro.

Podobnie jak w przypadku FD5, system pryzmatów akustycznych przynosi dużo korzyści, takich jak eliminacja fal stojących o wysokiej częstotliwości, poprawa ogólnego rozpraszania fal dźwiękowych, a sprawne rozwiązanie problemu opóźnienia czasowego spowodowanego ścieżką propagacji fali dźwiękowej w obudowie słuchawki.

To wszystko prowadzi do nadzwyczajnej jakości, zapierającego dech dźwięku. Jeszcze lepsze brzmienie dzięki konstrukcji półotwartej Półotwarta budowa FD3/FD3 Pro została oparta na opatentowanej technologii FiiO dla stabilnego ciśnienia powietrza we wnętrzu słuchawki i ma ona kilka wyraźnych zalet.

Taka konstrukcja nie tylko zapewnia bardziej naturalny dźwięk, ale także skutecznie chroni słuch, równoważąc ciśnienie powietrza w FD3/FD3 Pro, co prowadzi do mniejszego nacisku na bębenki słuchowe. Dzięki temu wrażenia odsłuchowe są bardziej komfortowe, a dźwięk mniej wymuszony.

Forma i funkcja stanowiące jedność FD3/FD3 Pro znamionuje prosty,przepiękny wygląd oparty na motywie krzywych. Specyficzny panel celuloidowy pokryty jest szkłem powlekającym 2.5D, aby uzyskać czysty, świeży, przezroczysty wygląd.

ponadto stop aluminiowo-magnezowy korpusu sprawia, że FD3/FD3 Pro jest wyjątkowo lekki, dzięki czemu noszenie go jest przyjemne i bardzo wygodne. Ciągłe dążenie do perfekcji FiiO od za każdym razem dba o nieszablonową jakość i kunszt wykonania swych produktów, więc FD3/FD3 Pro nie jest wyjątkiem od tej reguły.

Korpus główny ze stopu aluminiowo-magnezowego jest wytwarzany w procesie przemysłowym łączącym pięcioosiową obróbkę CNC, a także ręczne polerowanie. Precyzja sprzętów i delikatny dotyk realny tylko dla ludzkich rąk łączą swoje siły, tworząc fenomenalne korpusy FD3/FD3 Pro.

Wybierz swoje brzmienie należycie przyjęte przez wielbicieli audio wymienne końcówki akustyczne w FD5, które przyczyniły się do klasyfikacji tego modelu jako flagowy, są obecne również w FD3/FD3 Pro. Podczas gdy średnica zewnętrzna portów jest taka sama, średnica wewnętrzna jest inna dla każdego z nich.

Wybierz końcówkę o wielkiej średnicy wewnętrznej (czarną), aby uzyskać szczegółowe tony wysokie, lub tę o małej średnicy wewnętrznej (czerwoną), by uzyskać solidne basy. Twoje brzmienie - Twój dobór! wspaniale wyposażone od początku do końca Każda z licznych cech kabla FD3 została starannie zaprojektowana, tak aby wyraźnie udoskonalić Twoje wrażenia odsłuchowe.

kabel stosuje rozszerzone złącze MMCX dla łatwiejszej wymiany kabli; wykrzywiona konstrukcja wtyczki audio ułatwia podłączenie. Sam kabel to 4 żyły przewodów z miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości, łącznie 120 przewodów, które sprawiają, że Twoja muzyka i wokale są żywe, naturalne i nasycone.

elitarny kabel dostarczany wraz z modelem FD3 Pro FD3 Pro jest dostarczany z ekskluzywnym kablem produkowanym z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej o wysokiej czystości, z 8 pasmami po 19 drutów każde, co daje łącznie 152 druty splecione razem w stylu Litz Type 2.

ponadto kabel ma lewe niebieskie i prawe czerwone oznaczenia dla wygody użytkowania i wymienne wtyczki audio, co zezwala na luźne przełączanie się pomiędzy wtyczkami 2,5/3,5/4,4 mm w zależności od źródła.

dzięki czemu kablowi każdy muzyczny szczegół zabrzmi dzisiaj wyraźniej. Dokument Hi-Res Audio FD3/FD3 Pro dokument Hi-Res Audio, co świadczy o jego wyśmienitym dźwięku, który jest w stanie nie tylko odtwarzać delikatne szczegóły, ale także jest ekscytujący i przyjemny w słuchaniu oraz przypasowany do właściwej reprodukcji formatów bezstratnych i wysokiej rozdzielczości.

obszerny zakres akcesoriów w zestawie o Zbalansowane końcówki douszne*3 pary (SML), końcówki douszne Bass*3 pary (SML), o Wokalne końcówki douszne*3 pary (SML), piankowe końcówki douszne*2 pary, o Szczoteczka do czyszczenia*1, futerał do przenoszenia*1, narzędzie pomocnicze MMCX*1, instrukcja obsługi*1, o Wymienna końcówka dźwiękowa * 1 para, o 4-żyłowy, 120-rdzeniowy kabel z monokrystalicznej miedzi z wtyczką 3,5 mm dla FD3.

o 8-żyłowy, 152-rdzeniowy przewód z monokrystalicznej posrebrzanej miedzi z 3 wymiennymi wtyczkami dla FD3 Pro. O Impedancja: 32$635@1kHz o Pasmo przenoszenia: 10Hz~40kHz o Czułość: 111dB@1mW o Długość kabla: 120cm o wariant przetwornika: 12 mm przetwornik dynamiczny o Maksymalna moc wejściowa: 100 mW o Waga (pojedyncza jednostka): ok.

7.