FiiO JD7 - dokanałowe - srebrny (6953175740940) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem FiiO JD7 - dokanałowe - srebrny (6953175740940) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 519.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
FiiO JD7 Dokanałowe Srebrny
519.00
OleOle!
FiiO JD7 Dokanałowe Srebrny
519.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:FiiO
Kategoria:Słuchawki
Typ douszne

Opis

FiiO JD7 - Dynamiczne słuchawki dokanałowe Dynamiczny przetwornik z dwoma obwodami magnetycznymi - mocny i czysty dźwięk. Wzmacniacz przewodnictwa magnetycznego - świetny dźwięk z rozmaitych źródeł. Membrana z półkrystalicznego polimeru PU - bujne brzmienie wokali.

Pasmo przenoszenia dostrojone w kierunku krzywej Harmana - naturalna i obszerna scena dźwiękowa. Budowa ze stali nierdzewnej 316L - trwałe i wygodne słuchawki. Świeże, ultra cienkie końcówki HS18 - udoskonalone przypasowanie i komfort.

Półotwarta konstrukcja - miękkie i naturalne brzmienie, komfortowe słuchanie. Dynamiczny przetwornik z dwoma obwodami magnetycznymi w dwuwarstwowej obudowie.Wewnętrzne i zewnętrzne obwody magnetyczne.JD7 jest wyposażony w 10-milimetrowy przetwornik dynamiczny z wewnętrznymi i zewnętrznymi obwodami magnetycznymi, które znacznie udoskonalają gęstość strumienia magnetycznego, dzięki czemu przetwornik może wcisnąć więcej powietrza, by uzyskać dźwięk bez wysiłku.

Przetwornik JD7 jest umieszczony w dwuwarstwowej obudowie, w której każda powłoka jest wyekwipowana w system tłumienia, który lepiej kontroluje niechciane wibracje i rezonanse, co skutkuje niższymi zniekształceniami, co ostatecznie przekłada się na szybszym brzmieniu przetwornika z głębszym basem.

Wzmacniacz przewodności magnetycznej Dzięki JD7 możesz uzyskać nadzwyczajny dźwięk niemal z dowolnego źródła. Jego wzmacniacz przewodności magnetycznej rozszerza strumień magnetyczny generowany poprzez przetworniki do ponad 1 Tesli, co daje czułość na poziomie 108dB – co oznacza,nawet Twój telefon może z łatwością napędzać JD7.

Membrana z półkrystalicznego polimeru PU JD7 posiada polimerową membranę z uszczelką PU, wybraną specjalnie ze względu na jej oryginalne i prawidłowe parametry. PU nadaje wokalom unikatowe, bujne brzmienie.

Polimerowa membrana jest wystarczająco niesprężysta, aby zminimalizować niepożądane wibracje w trakcie obszernych ruchów przetwornika, a równocześnie jest wystarczająco responsywna,prędko poruszać się zgodnie z sygnałami analogowymi.

Wszystko to skutkuje prędkim, czystym dźwiękiem – zwłaszcza w odniesieniu do basów. Konstrukcja ze stali rdzoodpornej 316L Materiałem JD7 jest stal nierdzewna 316L. Pokrywy zostały wyprodukowane z metalowego proszku, który przechodzi przez formowanie wtryskowe i jest spiekany w temperaturze 1000 poziomów w procesie zwanym formowaniem wtryskowym metalu.

dzięki temu JD7 jest nie tylko komfortowy w noszeniu, ale także niezwykle trwały i niepodatny na zużycie. Świeże, ultra cienkie końcówki HS18 w komplecie W zestawie z JD7 znajdują się trzy pary* zupełnie nowych, ultra cienkich końcówek dousznych HS18 firmy FiiO.

Dzięki grubości zaledwie 0,4 mm HS18 są lekkie i wygodne w noszeniu. Końcówki douszne HS18 posiadają w dodatku pokaźny otwór o takim samym wymiarze jak kanały akustyczne JD7 minimalizując bariery dźwiękowe między słuchawką a błoną bębenkową, aby w pełni usłyszeć dźwięk JD7 zgodnie z jego założeniami.*wymiary S/M/L (rozmiar M jest fabrycznie zainstalowany) Długie słuchanie bez zmęczenia...